0

@Tomo1989 Ja tam się się nie dziwię że nie chcą rezygnować z zysków.
Jakbyś miał firmy która sprzedaje coś w większości do Rosji to zamknął byś firme?
Rosja to głównie ropa i gaz a to nadal wszyscy od nich kupują.

0

@Criss18Barca Tak ale to nie jest jeszcze zawodnik który wejdzie i nie zejdzie z pewnego poziomu, ilość minut robi swoje.

2

Wiadomo że nikt Benzemy nie zastąpi ale Ancelotti stworzył sobie sam problem zmiennika dla niego, grając praktycznie tą samą jedenastką. Tak samo jest na innych pozycjach, jedyny pewny wartościowy zmiennik to Fede Valverde.
U nas tego problemu,Xavi bardzo dobrze rozporządza drużyną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BoreekxD Cały jeden.
Carvajal.

1

Na meczykach w artykule o powołaniach do reprezentacji Hiszpanii:
"Powołanie otrzymało wielu zawodników FC Barcelony oraz Realu Madryt"

No naprawdę tylu zawodników z Madrytu że braknie miejsce w samolocie dla nich
Na tej stronie naprawdę mają ogromny kompleks wielkiej Barcy.

0

losowanie prawie idealne.

0

Dzień dobry.
O której losowanie LE?

21

Plan na ten tydzień w połowie już wykonany.
Teraz czeka nas Real.
Rozkład jazdy znany.

7

Dzisiaj środek pola zagrał wyśmienicie.
Frenkie
Gavi
Busi
Pedri
Świetne chłopaki.

2

Popieram zachowanie Alby ale żółta mu się należała.

19

Szkoda.
Forma zwyżkowa a dzisiaj świetny mecz zagrał.

0

Dest dzisiaj bardzo dobry.
Już kolejny mecz imponuje.

0

Świetna asysta Ferrana

0

Ankara Pedri Ankara Pedri ankara Pedri.

0

Pedrito!!!!!
Co za akcja !!!

1

Dopiero sprawdziłem wyniki LM.
Wygrana Villareal mnie nie dziwi ale wysokość wygranej już tak mimo że w pierwszym meczu byli drużyną znacznie mocniejszą.
Stan włoskiej jest zły, kiedyś o tym pisałem.
Wystarczy teraz popatrzeć na wyniki w Europejskich pucharach.
Milan kompromitacja
Napoli kompromitacja.
Juve kompromitacja
Inter i Atalanta przeciętnie
Lazio przeciętnie
W porównaniu do La Ligi to jest przepaść.

1

@AdiKingu96 Jak budujemy nową drużynę jak ściągamy byłych zawodników.

0

@paweldunajecfcb Tak w rozsądnej cenie i forma piłkarska by decydowała czy jest wystawiany na boisko ale to już zależy od Xaviego,Leo musi wysilić się ekonomicznie.

3

Gavi zrobił to sombrero z taką elegancją że to szok

3

Co do Puiga to zgadzam się że to aktualnie nie jest zawodnik na pierwszy bo są znacznie lepsi ale hejtowanie go i dosłowne kazanie mu żeby wypieprzał z klubu jeszcze jak ma ważny kontrakt jest chore.
Niektórzy chyba na serio biorą go za jakiegoś atenjcusza który robi wszystko pod kamerę. Po prostu ludzie tak na początku żartowali niestety idioci uwierzyli i łatka została.
Riki w 100% kocha klub, zawsze jest zaangażowany i szczęśliwy że wychodzi na boisku chociaż na chwilę.
Szacunek mu się należy, wierzę w chłopaka oby odszedł na wypożyczenie i wrócił jako bardzo dobry zmiennik bo potencjał nadal jest.

26

Depay to popsuł.
Powinnien od razu grać do Dembele bo Puig miał blisko rywala.

0

@reloaded To taki żarcik tylko.
Osobiście jestem dużym fanem Puiga i chciałbym by odniósł tu sukces.

8

Pandemia
Messi w PSG
Wojna
Riki strzela gola
Co jeszcze czeka nas?

2

Riki coś sporo na masie zyskał chyba.


Nie no żarcik :D


3

Super się ogląda Barcelonę która chce zamknąć mecz w pierwszych 30 minutach.
To można oglądać a nie jakieś Valverdyzmy 1:0 i do domu.
Jak to szło?
Barca Ernesto w pierwszej połowie gotuje a w drugiej je.
No to Barca Xaviego wpieprza wszystkich na surowo.

19

Po meczu z Galatą Real miał nas połknąć a dzisiaj to już lecimy za tydzień z ogórkami.
Rambla zmienną jest.

8

Leo Messi oglądający dzisiejszy mecz Barcy.
https://zapodaj.net/1e54e9e5ec51b.jpg.html

5

Strzelić jeszcze jedną i zmiany jak najszybciej.

3

Dawno dawno dawno nie było jakiegoś 7:0 dla nas.
Oby dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?