5

Barcelona odbiera swoją grą przeciwnikowi chęci do grania.
Ale się morda cieszy.

1

Znowu piękna akcja rozpoczęta klepką w środku pola.
Adama druga asysta Auba piękny gol i kluczowe przepuszczenie Frenkiego.

0

Niektórzy się modlili by Osimhen się nie zdążył wykurować na dwumecz z nami.
Jak na razie to najsłabszy i najbardziej irytujący piłkarz na boisku.

3

Ładną nam Koeman drużynę zmontował.
W końcu są tiki-taki.

5

To Napoli bije się o majstra w lidze???
Jeśli tak to Włoska jest na poziomie Bundesligi i Ligi francuskiej,
W pierwszym meczu mieli pół sytuacji i zdobyli bramkę,dzisiaj zero sytuacji i jedna bramka.
Barcelona ich Sportowo i fizycznie zjada.
Super się to ogląda.

2

Pedri sypie prostopadłymi jak z rękawa.
Rzadko tak zagrywał w zeszłym sezonie.
Widać rękę Xaviego a przede wszystkim mamy zawodników którzy do nich wychodzą.
Pięknie się rozwija.

0

Jak Frenkie biegł z piłką to pomyślałem że fajnie jakby uderzył ale nie wierzyłem że to zrobi.
Bramka piękna.

1

Frenkie cudo !!!!!

1

Trzeba chyba wybrać kasę z konta i zainwestować.

Macie jakieś pewniaczki na dzisiejszą ligę Europy?

0

@Abominacja Rodzina, znajomi i sentyment do miasta w którym żyje ale chyba trzeba będzie w końcu podjąć poważną decyzję.

1

@msmsms Nie ma brudno bo kilku z Rambli mu wyczyściło.

3

Oblak bardzo słabo był ustawiony przy przy golu MU.
Za bardzo zszedł na krótki słupek.

1

Ronaldo będzie strzelał choć jest cienki w tym.
Mur albo trybuny.

0

@barcelonaLM Może chłam ale za 2,83zł

1

Co ludzie widzą w Pogbie?
Najbardziej przehajpowany zawodnik na świecie.

0

@Mns21 Trudno powiedzieć co teraz siedzi w głowie Putinowi ale w mojej opinii raczej do tego nie dojdzie.

2

@BombowiecKrawczyk Zależy w jakim okresie i zależności od formy największych rywali.
Myślę że na spokojnie by osiągnął poziom np. Edena Hazarda za czasów Chelsea.

5

Pedri zasłużył i zrobił tego gola ale przynajmniej on ma asystę a Auba bramkę.
Więcej punktów w kanadyjce :D

27

Warto też wyróżnić Desta.
Bardzo dobry mecz od początku do końca.

0

Pedri w TOP 7 najlepszych pomocników świata?
Co uważacie?

2

@norbi77 Miał dzisiaj też kilka bardzo dobrych interwencji ale też kilka niedopuszczalnych zagrań.
Nie sprzedawał bym go,za szybko na takie decyzję.Sprowadzic dobrego bramkarza i obserwować rywalizację.

3

Zatrudnienie Xaviego było ryzykiem.
Czasami warto ryzykować a jak się uda to smakuję to jeszcze lepiej.
Barca Xaviego TOP!

5

Alba bez Messiego nie istnieje xD

3

@barcelonaLM schował się do jaskini.

7

Bordalas robi z kolejnej drużyny rzeźników.

9

Aż przypomniała mi się słynna akcja Iniesty z Realem Madryt.
Wspaniały Pedri.
Wszedł poziom wyżej w stosunku do poprzedniego poziomu.
Zaczyna być decydujący w ofensywnie a tego mu brakowało.

0

Wow.
Po Pedrim się tego nie spodziewałem.

5

Jaki faul???
Tam jeszcze ręka Valencii była.

0

To powinien być rzut karny.
Auba miał nogę na linii.

0

Stempel ewidentny.
Pytanie czy to było w polu karnym jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?