Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Barcelona odbiera swoją grą przeciwnikowi chęci do grania.
Ale się morda cieszy.
1
Znowu piękna akcja rozpoczęta klepką w środku pola.
Adama druga asysta Auba piękny gol i kluczowe przepuszczenie Frenkiego.
0
Niektórzy się modlili by Osimhen się nie zdążył wykurować na dwumecz z nami.
Jak na razie to najsłabszy i najbardziej irytujący piłkarz na boisku.
3
Ładną nam Koeman drużynę zmontował.
W końcu są tiki-taki.
5
To Napoli bije się o majstra w lidze???
Jeśli tak to Włoska jest na poziomie Bundesligi i Ligi francuskiej,
W pierwszym meczu mieli pół sytuacji i zdobyli bramkę,dzisiaj zero sytuacji i jedna bramka.
Barcelona ich Sportowo i fizycznie zjada.
Super się to ogląda.
2
Pedri sypie prostopadłymi jak z rękawa.
Rzadko tak zagrywał w zeszłym sezonie.
Widać rękę Xaviego a przede wszystkim mamy zawodników którzy do nich wychodzą.
Pięknie się rozwija.
0
Jak Frenkie biegł z piłką to pomyślałem że fajnie jakby uderzył ale nie wierzyłem że to zrobi.
Bramka piękna.
1
Frenkie cudo !!!!!
1
Trzeba chyba wybrać kasę z konta i zainwestować.
Macie jakieś pewniaczki na dzisiejszą ligę Europy?
0
@Abominacja Rodzina, znajomi i sentyment do miasta w którym żyje ale chyba trzeba będzie w końcu podjąć poważną decyzję.
1
@msmsms Nie ma brudno bo kilku z Rambli mu wyczyściło.
3
Oblak bardzo słabo był ustawiony przy przy golu MU.
Za bardzo zszedł na krótki słupek.
1
Ronaldo będzie strzelał choć jest cienki w tym.
Mur albo trybuny.
0
@barcelonaLM Może chłam ale za 2,83zł
1
Co ludzie widzą w Pogbie?
Najbardziej przehajpowany zawodnik na świecie.
0
@Mns21 Trudno powiedzieć co teraz siedzi w głowie Putinowi ale w mojej opinii raczej do tego nie dojdzie.
2
@BombowiecKrawczyk Zależy w jakim okresie i zależności od formy największych rywali.
Myślę że na spokojnie by osiągnął poziom np. Edena Hazarda za czasów Chelsea.
5
Pedri zasłużył i zrobił tego gola ale przynajmniej on ma asystę a Auba bramkę.
Więcej punktów w kanadyjce :D
27
Warto też wyróżnić Desta.
Bardzo dobry mecz od początku do końca.
0
Pedri w TOP 7 najlepszych pomocników świata?
Co uważacie?
2
@norbi77 Miał dzisiaj też kilka bardzo dobrych interwencji ale też kilka niedopuszczalnych zagrań.
Nie sprzedawał bym go,za szybko na takie decyzję.Sprowadzic dobrego bramkarza i obserwować rywalizację.
3
Zatrudnienie Xaviego było ryzykiem.
Czasami warto ryzykować a jak się uda to smakuję to jeszcze lepiej.
Barca Xaviego TOP!
5
Alba bez Messiego nie istnieje xD
3
@barcelonaLM schował się do jaskini.
7
Bordalas robi z kolejnej drużyny rzeźników.
9
Aż przypomniała mi się słynna akcja Iniesty z Realem Madryt.
Wspaniały Pedri.
Wszedł poziom wyżej w stosunku do poprzedniego poziomu.
Zaczyna być decydujący w ofensywnie a tego mu brakowało.
0
Wow.
Po Pedrim się tego nie spodziewałem.
5
Jaki faul???
Tam jeszcze ręka Valencii była.
0
To powinien być rzut karny.
Auba miał nogę na linii.
0
Stempel ewidentny.
Pytanie czy to było w polu karnym jeszcze.