1

@Shapiro To już raczej pytanie do prawnika specjalizującego się w prawie pracy.

2

@BombowiecKrawczyk Dembele to piłkarz na wysokim poziomie.
Jak przedłuży kontrakt na naszych warunkach w co nadal wierzę to nawet jako zmiennik będzie ogromnym atutem.

20

Haaland będzie błagał by dołączyć do Barcy Xaviego.

1

Po pierwszym sezonie Pedriego u nas brakowało konkretów, często się chował.
Było widać potencjał ale też brak regularność w jego grze

W jeden sezon a tak naprawdę kilka miesięcy bo miał kontuzję udało mu się dołożyć WSZYSTKIE elementy które potrzebuje pomocnik kompletny z topu.
TOP5 aktualnie pomocników na świecie.
Widać rękę Xaviego nie tylko u niego bo każdy nasz pomocnik wskoczył poziom wyżej.

0

Pewna wygrana choć obawiałem się jakiegoś farfocla przy 1-0 choć Athletic nie miało okazji.
Najważniejsze że są 3 punkty które przyszło w bardzo nie wymagających fizycznie okolicznościach co jest bardzo ważne po ciężkim miesiącu.
Teraz czas na Elche i nie będę pisał by robić rotację bo tak naprawdę większość piłkarzy w kadrze coś wnoszą,Xavi cały czas robi zmiany w kadrze i grają dobrze lub bardzo dobrze.

65

Najcięższy miesiąc Barcelony w tym sezonie(LUTY)
Wygrana z Atletico u siebie 4-2
Remis z Espanyolem na wyjeździe 2-2
Remis z Napoli w LE u siebie 1-1
Wygrana z Valencią na wyjeździe 1-4
Wygrana z Napoli w LE na wyjeździe 2-4
Wygrana z Athleticiem u siebie 4-0

Xavi MASTERCLASS

15

Pedri co się zabawił i dograł.
Poezja.

0

A właśnie miałem pisać że musimy drugą bramkę strzelić bo znając nasze szczęście to straciliśmy byśmy po jakimś farfoclu.

5

Bombelek przedłuż ten kontrakt!!!!

18

Arsenal cieszy się że pozbyli się takiego szrotu.
A nie czekaj...

0

Brawo Auba !!!!

2

@kuz Każdy wiedział co zrobi np. Robben czy Messi a i tak przeciwnicy byli bezsilni.

0

Gavi jak Pedri w zeszłym sezonie.

4

To musiał być Kepa.
To było oczywiste.

20

Komentarz usunięty

9

Nie widzę szans na pozytywny wynik negocjacji.
Totalne sprzeczne interesy dlatego właśnie putin bestialsko rozpętał wojnę.

1

@r10tomek To zależy gdzie wystrzeli i jakie to bomby będą.
Siła rażenia broni nuklearnej to od kilku to kilkudziesięciu kilometrów.

0

@urbipl @etobzyk
Źle mnie rozumiecie.
Ja nie twierdzę że by nic nie robić a wręcz odwrotnie.
Chciałem zapytać tylko czemu takie działania prowadzą do takich skutków a inne nie.

17

Messi piękna asysta.

1

Czemu nakładanie ogromnych sankcji na Ruskich przez dużą ilość państw, krytykowanie ich polityki a także dostarczanie broni i amunicji Ukraińcom ma nie doprowadzić do totalnej wojny światowej a już np wprowadzenie jakiś wojsk NATO na Ukrainę ma rozwścieczyć Putina i doprowadzi to do odpowiedzi i konfliktu na cały świat?

2

@tristan87 Dziennikarka TVN zna prostą metodę zwalczenia ataków powietrznych Rosji [ZOBACZ JAK].

45

@GeneralXavi "Samobójstwo"

0

@Nazio87 źródło?

71

@vangoor Przepisy to przepisy.
To że jest wojna u nich nie znaczy że mogą robić co chcą u nas.

2

UEFA jest pod ogromną presją,mimo że liczy się dla nich tylko hajs to wydaję mi się że w końcu się ugną i wywalą Rosję,krytyka ich dosięga z każdej strony i jakakolwiek inna decyzja będzie oznaczało ich koniec.

Waszym zdaniem Polska powinna przejść dalej walkowerem czy powinni dołożyć inną drużynę do barażów która zagra z nami?

3

Następny mecz z Bilbao, lecimy z nimi krótko mówiąc golimy frajerów.
Życzę spokojnej nocy szczególnie naszym sąsiadom.Dobranoc.

3

Napoli na początku meczu wyszło bardziej zdecydowanie niż w pierwszym meczu ale bardzo szybko wybiliśmy im z głowy myśli o awansie.

3

Dobre piwko, świetny mecz Barcy i człowiek trochę odetchnął pod koniec dnia.

12

Nie wiem czy Napoli zasłużyło chociaż na jedną bramkę w tym dwumeczu.

7

Tam był faul na Nico.
Chłop go za nogę trzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?