3

Pedri gra koncert dzisiaj.
Najlepszy na boisku.
Zieliński razem z Fabianem może mu buty czyścić.

2

Dobry mecz Oscara w defensywie.
Sprostał dzisiaj.

0

Napoli to zrobiło jakąś akcję w drugiej połowie? xD

2

Kolejny dobry mecz Frenkiego.
Bez szaleństw ale ustabilizował lepszą formę.

4

Ale ten komentator uczepił się Barcy.
Niech lepiej popatrzy jak gra Napoli.

0

Brawo Torres!!!!

0

Ręka ewidentna.
Jednak dobrze że Adama nie grał do Ferrana.

0

Mógł do Feranna grać

1

@_catalan Owszem

2

Musimy na dłużej przycisnąć.
Napoli jedna sytuacji i bramka.
Ferran obudź się to musiała być bramka.

0

Jak to nie wpadło...

0

Gramy bardzo poukładany futbol,bez szaleństw.
Tak trzeba grać w dwumeczach.

0

@draxidox A ja na Viaplay wywaliłem trzy dychy

2

@Emhyr Mendy nie potrzebował do tego piłki.

3

Szpakowskiego nie da się słuchać już od kilku lat tym bardziej jak komentuje mecze Lewego.
Powtarzanie tych samych zdań i słów, notoryczne pomyłki, przejęzyczenia, błędne interpretowanie gry, sztuczne wprowadzanie emocji.

0

Szpakowski dalej się pogrąża.

4

Nie mówię tego jako Polak xD
Te słowa tylko to potwierdzają.

12

Ach ci źli koledzy z Bayernu nic nie kreują.
Szpakowski dalej swoje.

0

Na Viaplay trzeba wykupić na cały miesiąc czy jest jakiś jednorazowy dostęp np na jutrzejszy mecz Barcy?

0

@barcelonaLM Otóż to.
Przy bramkach Lewego najczęściej większą robotę wykonują jego koledzy.

13

Spokojnie zaraz wystawiają Lewemu patelnie i znowu będzie bohaterem i najlepszym piłkarzem na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

59

Szpakowski:"zapraszam na skróty LM , warto zobaczyć jak Messi nie strzelił karnego"
Ładnie go piecze ZP dla Argentyńczyka.
Lewy gra na razie piach a on go usprawiedliwia tym że partnerzy go nie dostrzegają.

7

Tak jest !!!!
Bayern przegrywa.

7

Messi zagrał według niektórych słaby mecz a i tak na spokojnie mógł mieć asystę lub dwie.
Ocena na sofascore 7.2 i to z przestrzelonym karnym na koncie.
Messi jakby to strzelił to występ na poziomie występu Mbappe i Verattiego.
Francuz też miał bezsensowne dryblingi i straty.

5

Według was powinnien być karny za kopnięcie Verattiego?
Moim zdaniem ewidentny, Włoch wybija piłkę a Militao go kopnął.

0

@Rewolucja123 Z perspektywy czasu dobrze że go nie kupiliśmy.
Verratti gra dobrze od jakiś dwóch sezonów.
Wcześniej był naprawdę w dołku.
Przyszedł by , pograł 3 lata i by go wywieźli na taczkach z taką formą jaką prezentował.

19

@masq
xD

1

@KrychaFCB Oczywiście że tak będzie.
Oczywiście nadal zrobi dobre statystyki.
W mojej opinii Haaland bardziej się sprawdzi w lidze Hiszpańskiej.

0

@Krzywy95 Co???
Nic nie wniósł a asyste to mu Mbappe dał za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?