Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pedri gra koncert dzisiaj.
Najlepszy na boisku.
Zieliński razem z Fabianem może mu buty czyścić.
2
Dobry mecz Oscara w defensywie.
Sprostał dzisiaj.
0
Napoli to zrobiło jakąś akcję w drugiej połowie? xD
2
Kolejny dobry mecz Frenkiego.
Bez szaleństw ale ustabilizował lepszą formę.
4
Ale ten komentator uczepił się Barcy.
Niech lepiej popatrzy jak gra Napoli.
0
Brawo Torres!!!!
0
Ręka ewidentna.
Jednak dobrze że Adama nie grał do Ferrana.
0
Mógł do Feranna grać
1
@_catalan Owszem
2
Musimy na dłużej przycisnąć.
Napoli jedna sytuacji i bramka.
Ferran obudź się to musiała być bramka.
0
Jak to nie wpadło...
0
Gramy bardzo poukładany futbol,bez szaleństw.
Tak trzeba grać w dwumeczach.
0
@draxidox A ja na Viaplay wywaliłem trzy dychy
2
@Emhyr Mendy nie potrzebował do tego piłki.
3
Szpakowskiego nie da się słuchać już od kilku lat tym bardziej jak komentuje mecze Lewego.
Powtarzanie tych samych zdań i słów, notoryczne pomyłki, przejęzyczenia, błędne interpretowanie gry, sztuczne wprowadzanie emocji.
0
Szpakowski dalej się pogrąża.
4
Nie mówię tego jako Polak xD
Te słowa tylko to potwierdzają.
12
Ach ci źli koledzy z Bayernu nic nie kreują.
Szpakowski dalej swoje.
0
Na Viaplay trzeba wykupić na cały miesiąc czy jest jakiś jednorazowy dostęp np na jutrzejszy mecz Barcy?
0
@barcelonaLM Otóż to.
Przy bramkach Lewego najczęściej większą robotę wykonują jego koledzy.
13
Spokojnie zaraz wystawiają Lewemu patelnie i znowu będzie bohaterem i najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
59
Szpakowski:"zapraszam na skróty LM , warto zobaczyć jak Messi nie strzelił karnego"
Ładnie go piecze ZP dla Argentyńczyka.
Lewy gra na razie piach a on go usprawiedliwia tym że partnerzy go nie dostrzegają.
7
Tak jest !!!!
Bayern przegrywa.
7
Messi zagrał według niektórych słaby mecz a i tak na spokojnie mógł mieć asystę lub dwie.
Ocena na sofascore 7.2 i to z przestrzelonym karnym na koncie.
Messi jakby to strzelił to występ na poziomie występu Mbappe i Verattiego.
Francuz też miał bezsensowne dryblingi i straty.
5
Według was powinnien być karny za kopnięcie Verattiego?
Moim zdaniem ewidentny, Włoch wybija piłkę a Militao go kopnął.
0
@Rewolucja123 Z perspektywy czasu dobrze że go nie kupiliśmy.
Verratti gra dobrze od jakiś dwóch sezonów.
Wcześniej był naprawdę w dołku.
Przyszedł by , pograł 3 lata i by go wywieźli na taczkach z taką formą jaką prezentował.
19
@masq
xD
1
@KrychaFCB Oczywiście że tak będzie.
Oczywiście nadal zrobi dobre statystyki.
W mojej opinii Haaland bardziej się sprawdzi w lidze Hiszpańskiej.
0
@Krzywy95 Co???
Nic nie wniósł a asyste to mu Mbappe dał za darmo.