Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wpwelement przesiadł się z malucha do Porsche.
Uważajcie.
5
Stronka fajnie szybko chodzi ale najlepsza jest ta nowa animacja dawania herba.
0
Tylko 6 godzin a trwało to wieczność.
Wam się oczy otworzą jak serwery fcbarcy com zamkną.
2
@MesQueUnClub96 Jeden chomik schował się pod wersalką i nie chciał wyjść.
3
Mocniejsze serwery każdy chciał a płacić na patronite nie ma komu.
0
Nareszcie koniec świata się skończył, strona powróciła.
Oby nowe chomiki miały dobrze naoliwione kołowrotki.
3
To co za 5 minut spotykamy się w kafejce u śmietankowych?
1
@PJ777 Oboje mają talent do bycia najlepszymi na świecie.
Nie ma co porównywać, różne pozycje.
Patrząc na ich wiek czy problemy z kontuzjami Ansu może się to potoczyć w różne strony.
0
@Pawel13sz Nie ciesz się tak bo pewnie pojechali by uzyskać zgodę na transfer od Atletico które musi zgodzić się na transfer do nas. :D
1
@reloaded Oczywiście są przypadki bezmyślnego hejtu ale jest też konstruktywna krytyka,nie Busiego bo gra bardzo dobrze jak na swoje warunki.
Ludzie chcą po prostu zmiany tak jak ja.
Busi powinien zacząć grać tylko na mniej wymagające drużyny jeśli chodzi o wybieganie. Nie już bo nie ma godnego następcy bo np.Frenkie nie trzyma odpowiedniego poziomu.
Trzeba kogoś ściągnąć albo postawić na kogoś z drużyny kto ma być jego zmiennikiem.
Busqets nie nadaje się profilem na drużyny typu Bayern bo przy szybszych atakach on nie istnieje.
Prędzej czy później zakończy on karierę i trzeba się już zastanawiać kto będzie grał w jego miejsce ponieważ obudzimy się z ręką w nocniku.
0
@Pilka_jest_okragla Tym bardziej że był news że podobno lekarze z poza klubu u których też poprzednio leczył się byli za leczeniem zachowawczym.
4
@Hubsao Tak jak w żartach przepowiedział sprowadzenie Luuka :D
W tamtym momencie pomyślałem że to nie jest takie absurdalne i nie niemożliwe
0
@Encore a wiesz czy leczenie bez operacji może ten uraz wyleczyć?
Jedni lekarze mówią nie,drudzy tak.
0
@Encore Professionals outside of the club who have treated Ansu lately also prefer going for a conservative treatment. [md]
Zależy którzy lekarze.
0
@4drian0 Inni lekarze.
0
Ansu stanął przez trudnym wyborem a my mamy za mało informacji by to oceniać.Nie znamy ryzyka operacji czy leczenia zachowawczego. Pewnie tu i tu Ansu potrzebuje po prostu szczęścia.
Klubowi lekarze zalecają operację a inni lekarze podobno nie i komu powinnien wierzyć?
0
@Rewolucja123 Ciekawe ile to leczenie zachowawcze ma potrwać.
Jak np. Miesiąc to może lepiej spróbować bo i tak sezon będzie z głowy, oczywiście jak nie powoduje to ryzyka poważniejszych problemów.To mięsień a nie kolano.
18
Będzie hajs na Haalanda :D
0
@Unique Eliminacje do mundialu w Ameryce północnej i południowej oraz Azji.
2
Xavi dostanie teraz spokojne dwa tygodnie pracy z zespołem bo większość zawodników nie wyjeżdża.
Akurat by przygotować zespół na ciężki luty.
0
Na kadrę wyjeżdżają tylko zawodnicy z Ameryk?
3
@barcelonaLM Dopiero pierwszy raz przyczepił się do murawy :D
Długo musieliśmy czekać.
0
@lukaszbarca15 A ja piszę o wyniku końcowym?
Mówię na ten moment.
0
@CzeksonFCB1899 Na plus ale nie na tle drużyny tylko patrząc na jego grę od początku sezonu.
W sumie na tle drużyny też był lepszy niż Dest, Ferran,Abde,Luuk,Alba.
0
@Emhyr Nawet ma problemy z wyrzutami z autu.
Zawsze się długo zastanawia i nie wie komu zagra.
U Koemana tak kilka strat zanotował albo wrzucał na konia kolege.
2
Następny mecz z Atletico o Top4 :D
0
Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym dramacie.
Najważniejsze że 3 punkty są.
Na plus
Frenkie ( od początku meczu był lepszy niż w poprzednich spotkaniach, wiadomości że nadal to jest za mało ale światełko w tunelu jest)
Araujo
Pedri
1
Miałem pisać że Frenkie dziś ciut lepiej.
Na pewno był bardziej aktywny.
Oczywiście to nie jest nadal poziom na lepsze zespoły.
0
Akcja tip top.
Ale to jest dramat by czekać trzeba było na to 90 minut.
0
Padolino i to żałosne zwijanie się z bólu.