Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z tą krytyką to bym się wstrzymał.
Nie wiemy o ile obniżył pensję.
Może weźmie przez te cztery lata tyle ile przez rok przed obniżką a można go sprzedać lub wypożyczyć co będzie trudne.
Za mało danych a bezmyślny hejt się wylał.
0
Zależy o ile obniżył tą pensję.
Ciekawy ruch ale chyba nie było innego wyjścia.
0
@Huck Przepłacony Torres xD
1
@Janiama Drybling ma i strzał też.
Już to pokazywał u nas ale jest kompletnie bez formy.
Trzeba go wypożyczyć jak najszybciej by łapał minuty, być może wróci jako solidny rezerwowy a jak nie to sprzedać.
3
Jak Alemany sprzedał Umtitiego to trzeba mu pomnik postawić.
On by nawet starego pijanego po kontuzji w 85 komuś upchnął.
1
@Janas11224 Jakieś argumenty ma?
Tak naprawdę tam kilka osób mogło wygrać.
Ten plebiscyt jest śmieszny bo jak można porównywać sportowców z różnych dyscyplin.
1
@ArterkHD No nie, wolę sobie puścić średniaków z La Ligi niż taki mecz Juve.
Mecze Interu lubie nawet, spoko są.
1
Niby dużo bramek, zwroty akcji ale naprawdę nieprzyjemnie się ligę Włoską ogląda.
Poziom taktyczny drużyn i umiejętności indywidualne zawodników są naprawdę na przeciętnym poziomie.
Nic dziwnego że nic nie znaczą w Europie.
28
Chiellini tak mnie wk.......
Zawsze ostro nawet gdy nie ma takiej potrzeby,tak by rywala zabolało.
A jak go dotknąć to turla się godzinę na murawie.
1
Już dajcie spokój na tym Puigiem.
Każdy ma swoje zdanie a jego obecność w drużynie jest bez znaczenia z racji jego małej pensji.
Są poważniejsze problemy np.Umtiti.
4
@HarveySpecter Dlatego powinnien iść na wypożyczenie by grać regularnie.
Miał bardzo dobre mecze u nas ale aktualnie gra bardzo słabo albo przeciętnie być może przez brak minut przez ostatnie lata.
Wypożyczyć i liczyć że wróci chociażby jako solidny zmiennik.
0
@pax Czy FB odmówił usługi? Nie.
Usunął profil bez podania powodu, przypomnę że każdy użytkownik ma swoje prawa i obowiązki które otrzymuje wraz z akceptacją regulaminu.
4
@norbi77 Nie ma transmisji z tego meczu.
6
@robimen12345 Torres na pewno bardziej ogarnia nasz styl niż Depay,w końcu grał u Pepa i oczywiście u Enrique.
0
@Kwiatek67 Przeciętnie chociaż było wszystko pod kontrolą to po czerwonej kartce wszystko się popsuło.
0
@Djzordon Gdyby nie to ESKALANDO z pierwszej połowy to by wygrywali.
2
Valencia jak dzieci we mgle.
Znając życie to z nami zagrają mecz sezonu.
0
@VamosRakieta Chodzi tylko o podstawową jedenastkę.
1
@messi564 Akurat o spalonego nie można mieć pretensje,spalony minimalny i to w akcji gdzie się nie zapowiadało na jakieś zagrożenie.
0
@VamosRakieta Coooo????
1
Najgorsze są takie mecze, gdzie wydaje się że wszystko pod kontrolą a tu jedna sytuacja i się wszystko posypało.
Strasznie jestem wkurzony.
0
Depay matko bosko toż to tragedia jest.
Gościu gra kropka w kropkę jak Griezmann u nas na początku sezonu.
0
Jak Alba ma grać tak pasywnie w ataku to sto razy wole lepszego w defensywie Gaye.
2
Depay,Sanz kompletnie nic nie wnieśli do gry.
Stegen dobrze na linii, tragiczne wyprowadzenie piłki.
Gavi głupi faul i to głównie jego wina.
Sporo farta z faulem Pique
Alba nie istniał.
Na plus Luuk i Garcia
Bardzo głupio stracone punkty,najtrudniejszym zadaniem było strzelenie bramki niestety wyłożyliśmy się na własne życzenie.
0
Niestety stało się to przez głupi faul Gaviego.
1
@LuQa_ Uraz mięśniowy.
0
Koeman miał rację, gra lepiej głową od Neymara.
4
Myślicie że Braithwaite jest się wstanie pogodzić z faktem że musi się dzielić byciem gwiazdą w tej drużynie?
0
Luuk na razie najlepszy na boisku.
Eric też świetnie.
5
U Stegena wraca refleks i jest bardziej aktywny na linii.