Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Luuk złota piłka 2022 LOADING...
1
@Janiama No nie musiał,to w Barcelonie się pali i bardzo chcieli go sprzedać/wypożyczyć i w ostateczności to byśmy nawet go oddali jakbyśmy płacili połowę pensji.
7
@MesQueUnClub96 On się nawet nie zaczął.
2
Levante wygrało pierwszy mecz w sezonie.
2
@MeMyselfAndI Nie powiedziałbym że takie nic, ile było meczów że Leo po prostu odpuszczał bo za 3 dni grał trudniejszy i ważniejszy mecz.
Dochodzi też aspekt poziomu ligi gdzie Hiszpańska znacznie trudniejsza niż Bundesliga i Barca miała znacznie trudniejszych rywali niż Bayern który wygrywał i będzie wygrywał ligę bez najmniejszych problemów.
12
@Momals11 I jak w tym kraju ma być dobrze, głosują na PO bo PiS gorsze.
Za 10 lat znowu zagłosują na PiS bo znowu PO będzie rządzić tak jak rządzili.
7
@Janiama Pamiętajmy też że przez mniejszą liczbę meczów Lewandowski mógł być w lepszej kondycji fizycznej i bardziej się skupiać na danym meczu.
5
@JordiElNino Druga dawka jest potrzebna to wzięcia trzeciej dawki.
Czego nie rozumiesz?
5
@DaPidejpi Jak coś w ogóle takiego może istnieć.
0
@Barca1922 No nie bo sam Kimmich podobno nie chce grać tej pozycji i by nie przyszedł wiedząc że będzie tam grał.
1
Alemany na premiera Polski!!!
1
@Pilka_jest_okragla Myślę że brakło mu regularnej gry i przez to jest jakiś jest aktualnie.
Puig zamiatał wszystkich w rezerwach i miał dobre wejście do pierwszej drużyny.
Popełnił błąd nie udając się na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.
Dla mnie powinnyśmy go jak najszybciej wypożyczyć i być może wróci jako solidny rezerwowy bo takich też nam potrzeba szczególnie z taką niską pensją.
0
@korni20 Na nowym Camp Nou czyli po remoncie generalnym.
Nawet jak jest jakaś płyta betonowa to ją skują i zrobią od nowa.
1
@msmsms Niekoniecznie,ma dużą pensję więc mimo że odpali mogą go nie chcieć.
4
Alemany umi w transfery.
TOP!
0
Cou wraca do Anglii więc może tam się odbuduje.
Mam nadzieję że po wypożyczeniu od razu go sprzedamy a nie znowu będziemy naiwnie dawać mu szansę ponieważ w AV dawał radę.
To już powinnien być koniec Brazylijczyka u nas.
2
@Jakchcesz Wydaje się że tak.
4
Taki Wielki a taki skromny.
GOAT.
0
@Pawel13sz Przychodził jako gwiazda, bardzo go lubię, jego styl gry był bardzo skuteczny i przyjemny dla oka za czasów Live.
Szkoda że nie wypalił.
1
@Barca1992 Suarez z Liverpoolu czy z Barcelony to nieosiągalny poziom dla Lewego jest zbyt ograniczony i nie ma podjazdu jeśli chodzi o wrażenia artystyczne.
0
@Abominacja Sami na nowym profilu napisali że Facebook miał do tego prawo a oni mają prawo protestować.
Zakładając konto akceptujesz regulamin w którym są napisane prawa i obowiązki, jest to umowa i Facebook też musi przestrzegać zasad w tym regulaminie.
0
Dopiero włączyłem mecz niestety z powodu pogrzebu.
Jak graliśmy przez 75 minut?
0
@kewin Bardzo dobra decyzja, pakowanie się do tego syfu byłoby by błędem.
8
To jest chore,moja ciocia ponad miesiąc temu zachorowała na covida, leżała cały czas w szpitalu i niestety przedwczoraj odeszła.
Oczywiście nikt jej nie może zobaczyć tylko do worka i ciało do spalenia bo jest zagrożenie zakażenia,to już wirus nie utrzymuje się dwa tygodnie???
1
Jeśli Morata miałby przyjść to tylko na wypożyczenie bez obowiązku wykupu.
Nie lubię go a pod względem sportowym może by podniósł troszkę poziom w ataku ale bym nie ryzykował.
2
@Tomo1989 Bo to jest już zwykły hejt a nie konstruktywna krytyka.
Może tylko Nico zagrał troszkę lepiej wczoraj a tak to w pomocy źle na tle innych nie wyglądał.
Szału nie było ale oczywiście mu się najbardziej dostaje a zagrał jak większość zawodników czyli przeciętnie.
W porównaniu do Coutinho to jest znacznie lepszym zmiennikiem,bierze bardzo niską pensję i nie gra tak tragicznie.
2
Stegen TOP
Oby robił stały progres.
0
@xKeisvrzKx Na najwyższym poziomie zawsze będziemy mieć przy każdym zawodniku przeciwnika i takie gadanie jest bez sensu.
W Barcelonie Pepa zawsze można było komuś podać pod kryciem ponieważ było zaufanie do umiejętności kolegów i zazwyczaj nie stwarzało to problemów.
0
@michal26 Nie no bez przesady.
Poprzednie mecze Luuka to była tragedia.
Dembele to jakiś trzyma poziom choć oczywiście nie za takie pieniądze.
0
Możecie mi wytłumaczyć dlaczego taki jest hejt na Puiga?
Gra przeciętnie jak pół zespołu ale oczywiście trzeba się do niego przywalić.