11

Luuk złota piłka 2022 LOADING...

1

@Janiama No nie musiał,to w Barcelonie się pali i bardzo chcieli go sprzedać/wypożyczyć i w ostateczności to byśmy nawet go oddali jakbyśmy płacili połowę pensji.

7

@MesQueUnClub96 On się nawet nie zaczął.

2

Levante wygrało pierwszy mecz w sezonie.

2

@MeMyselfAndI Nie powiedziałbym że takie nic, ile było meczów że Leo po prostu odpuszczał bo za 3 dni grał trudniejszy i ważniejszy mecz.
Dochodzi też aspekt poziomu ligi gdzie Hiszpańska znacznie trudniejsza niż Bundesliga i Barca miała znacznie trudniejszych rywali niż Bayern który wygrywał i będzie wygrywał ligę bez najmniejszych problemów.

12

@Momals11 I jak w tym kraju ma być dobrze, głosują na PO bo PiS gorsze.
Za 10 lat znowu zagłosują na PiS bo znowu PO będzie rządzić tak jak rządzili.

7

@Janiama Pamiętajmy też że przez mniejszą liczbę meczów Lewandowski mógł być w lepszej kondycji fizycznej i bardziej się skupiać na danym meczu.

5

@JordiElNino Druga dawka jest potrzebna to wzięcia trzeciej dawki.
Czego nie rozumiesz?

5

@DaPidejpi Jak coś w ogóle takiego może istnieć.

0

@Barca1922 No nie bo sam Kimmich podobno nie chce grać tej pozycji i by nie przyszedł wiedząc że będzie tam grał.

1

Alemany na premiera Polski!!!

1

@Pilka_jest_okragla Myślę że brakło mu regularnej gry i przez to jest jakiś jest aktualnie.
Puig zamiatał wszystkich w rezerwach i miał dobre wejście do pierwszej drużyny.
Popełnił błąd nie udając się na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.
Dla mnie powinnyśmy go jak najszybciej wypożyczyć i być może wróci jako solidny rezerwowy bo takich też nam potrzeba szczególnie z taką niską pensją.

0

@korni20 Na nowym Camp Nou czyli po remoncie generalnym.
Nawet jak jest jakaś płyta betonowa to ją skują i zrobią od nowa.

1

@msmsms Niekoniecznie,ma dużą pensję więc mimo że odpali mogą go nie chcieć.

4

Alemany umi w transfery.
TOP!

0

Cou wraca do Anglii więc może tam się odbuduje.
Mam nadzieję że po wypożyczeniu od razu go sprzedamy a nie znowu będziemy naiwnie dawać mu szansę ponieważ w AV dawał radę.
To już powinnien być koniec Brazylijczyka u nas.

2

@Jakchcesz Wydaje się że tak.

4

Taki Wielki a taki skromny.
GOAT.

0

@Pawel13sz Przychodził jako gwiazda, bardzo go lubię, jego styl gry był bardzo skuteczny i przyjemny dla oka za czasów Live.
Szkoda że nie wypalił.

1

@Barca1992 Suarez z Liverpoolu czy z Barcelony to nieosiągalny poziom dla Lewego jest zbyt ograniczony i nie ma podjazdu jeśli chodzi o wrażenia artystyczne.

0

@Abominacja Sami na nowym profilu napisali że Facebook miał do tego prawo a oni mają prawo protestować.

Zakładając konto akceptujesz regulamin w którym są napisane prawa i obowiązki, jest to umowa i Facebook też musi przestrzegać zasad w tym regulaminie.

0

Dopiero włączyłem mecz niestety z powodu pogrzebu.
Jak graliśmy przez 75 minut?

0

@kewin Bardzo dobra decyzja, pakowanie się do tego syfu byłoby by błędem.

8

To jest chore,moja ciocia ponad miesiąc temu zachorowała na covida, leżała cały czas w szpitalu i niestety przedwczoraj odeszła.
Oczywiście nikt jej nie może zobaczyć tylko do worka i ciało do spalenia bo jest zagrożenie zakażenia,to już wirus nie utrzymuje się dwa tygodnie???

1

Jeśli Morata miałby przyjść to tylko na wypożyczenie bez obowiązku wykupu.
Nie lubię go a pod względem sportowym może by podniósł troszkę poziom w ataku ale bym nie ryzykował.

2

@Tomo1989 Bo to jest już zwykły hejt a nie konstruktywna krytyka.
Może tylko Nico zagrał troszkę lepiej wczoraj a tak to w pomocy źle na tle innych nie wyglądał.
Szału nie było ale oczywiście mu się najbardziej dostaje a zagrał jak większość zawodników czyli przeciętnie.
W porównaniu do Coutinho to jest znacznie lepszym zmiennikiem,bierze bardzo niską pensję i nie gra tak tragicznie.

2

Stegen TOP
Oby robił stały progres.

0

@xKeisvrzKx Na najwyższym poziomie zawsze będziemy mieć przy każdym zawodniku przeciwnika i takie gadanie jest bez sensu.
W Barcelonie Pepa zawsze można było komuś podać pod kryciem ponieważ było zaufanie do umiejętności kolegów i zazwyczaj nie stwarzało to problemów.

0

@michal26 Nie no bez przesady.
Poprzednie mecze Luuka to była tragedia.
Dembele to jakiś trzyma poziom choć oczywiście nie za takie pieniądze.

0

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego taki jest hejt na Puiga?
Gra przeciętnie jak pół zespołu ale oczywiście trzeba się do niego przywalić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?