1

Xavi w tej kurtce by wszedł i tą setkę Luuka wykorzystał.

0

@Ojciec5tkidzieci Wiadomo za co siedzi?

2

Jeśli lekarze tak twierdzą to niech idzie bo skończy się jak z Umtitim.

0

Gościu u nas zamiatał wszystkich jak grał.
Szkoda tych kontuzji, gdyby grał regularnie byłby jednym z najlepszych obrońców świata moim zdaniem.

0

@Rewolucja123 Wydawało mi się że to było nie dawno.
Nie zmienia to faktu że pomocnicy częściej oddają strzały u Xaviego.

0

@Jestjakjest To zależy jak chcemy grać.
U Xaviego boczni obrońcy aż tak nie wychodzą wysoko.
Gaya byłby idealny ale jak widać zostanie chyba w Valencii.

0

@Rewolucja123 Bramka po strzale z dystansu, chyba z Celtą.
To też jest duży plus że Xavi nakazał większej ilości strzałów z dystansu i Busi próbuje to robić.

1

@ElTomas Busqets gra świetnie, dobrze ustawiony,uruchamia nasz atak, dużo odbiorów.
Nie ma liczb? Co za bzdura.
Bez asysty? Nawet wczoraj zanotował asystę, już nie mówiąc o otwierających podaniach.
Nie pisz jak nie masz pojęcia o czym piszesz.

1

Busqets gra bardzo dobrze i to jest oczywiste.
Natomiast każdy sobie zdaje że nasz zawodnik nie nadąża za kontrami i gdy jest przedryblowany to już jest całkowicie usunięty z akcji przez jego szybkość, mimo że naprawdę widać że zawsze wraca na pełnej szybkości, wtedy zawsze mamy zawodnika mniej.
Trzeba zastanowić się czy Busqets powinnien być najniżej naszym ustawionym pomocnikiem.
Tak czy siak musimy powoli kupić albo kogoś zdecydowanie wybrać na jego następcę bo wieczny on nie będzie.
Na ten moment nie widzę opcji by na bardziej wybiegane zespoły grał sam tak nisko, przedstawić go wyżej lub dostawić obok niego kogoś o lepszych parametrach fizycznych.
Na jakieś Cadizy,Eibary i Osasuny może do spokojnie pełnić funkcję taką jaką pełni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Pique jest akurat najmniejszym problemem, choć wiadomo że powinniśmy pomyśleć o kolejnym SO.
Busi musi grać z takim Alaves a na bardziej intensywne i wybiegane zespołu powinniśmy kogoś ściągnąć zamiast niego.
Moim marzeniem byłby De Paul.

1

Co się stało z FDJ to ja nie mam pytań.
Miał sporo meczów gdzie naprawdę dawał radę i biegał za trzech.
Jake nie ogarnie się do lata to przy dobrej ofercie sprzedać.

0

@pax To fakt.
Dlatego bardzo szybko trzeba myśleć o transferze.
Chętnie kupił bym bocznych obrońców, defensywnego pomocnika i środkowego obrońcę nawet kosztem świetnego napastnika.

0

@tbas Oczywiście też zagrali słabo.
Mówię bardziej ogólnie niż o tym meczu.
Nie możemy grać wiecznie tymi co nie nadążają fizycznie i mentalnie.
Młodzi się uczą dopiero ale są naszą przyszłością.

0

@Rewolucja123 Busi zawsze będzie dobry pod pewnymi względami.
Niestety przy stracie, kontrze gość nie istnieje,po prostu go nie ma bo jest za wolny.
Możemy wychodzić z nim na Cadiz ponieważ lepszego na takie mecze nie będzie a nie na wybiegane Bilbao, już nie mówiąc o Bayernie, Liverpoolu,City czy Chelsea.

0

@norbi77 Nie przypadkowo wymieniłem tylko ich :D

0

@Image Real nie pozwalał im biegać?
Wyszli z inną mentalnością, intensywnością i nastawieniem na to spotkanie.

0

@Klaudix Dest nie pokazał nic i to dosłownie jak wszedł a Braithwaite świeżo po kontuzji i nie mógł wcześniej wejść.

0

Nasze największe problemy:
Tragiczny Alba
Przeciętny Pique
Niewyraźny Alves
Wolny Busqets.


2

Ja już nie wiem kiedy się tą rękę gwiżdże.
Podobno
intencja ma znaczenia
Odległość
Naturalne ułożenie ciała
Tu wszystko działa na naszą korzyść.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak tam będzie ręka to jest pośmiewisko.
Alba upadał i chował to rękę.

2

Pedri pokazał ze chce zmianę.
Japierdole znowu kontuzja.

0

Nieeee tylko nie to

0

Overtime boy !!!

2

Mecz z możliwością dogrywki?
Pedri biere to.

3

Chciałem wszystkich sprzedać już w pakiecie z Xavim.
Ale się jeszcze wstrzymam.

0

Wiedziałem już jak leciała piła do Pedriego że to wpadnie!!!!

0

4 minuty doliczył xD
Kilka razy konsultacje z Varem a i kilka zmian.

2

Tam był faul na Pique.
Gościu wjeżdża wyprostowanymi nogami a potem dopiero piłkę dotyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?