1

@barcelonaLM To ten film co niby chłop poleciał w kosmos a tak naprawdę schował się za regałem?

2

@DLFCB To tylko @Woland10 ,chłop trolluje bo nic lepszego w życiu nie ma pewnie do roboty a wy się go czepiacie :D
Mnie tam śmieszą jego komentarze.

2

@Barca445 Nie stwierdził tego bo nie ma informacji oficjalnych.
Powiedział że może będzie wznowiony.

3

@arasz1819 Łysy TOP!
Oby się mu wiodło, lubię gościa

13

Nie jestem fanem w takich sytuacjach dawaniu walkowerów.
Każdy bez problemów może zawsze czymś rzucić, może nawet podszywać się pod kibica czyjeś drużyny by zdobyć punkty dla swojej drużyny.
Jeśli ta rurka czy listwa była metalowa to dla mnie jest to usiłowanie zabójstwa bo tak naprawdę może dojść do takiej tragedii.
Surowo karać winnych a nie kluby i piłkarzy bo oni są ofiarami a nie sprawcami.

0

@Arkadio90 jak na razie zaliczyli ale pewnie zmienią.
https://zapodaj.net/b26ff8e56635c.jpg.html

1

@Arkadio90 Tak naprawdę nikt nie jest wstanie kontrolować kibiców.
Jak ktoś chce coś wnieść na stadion i rzucić tym to zrobi to bez problemu.
Szkoda bo przez jednego debila cierpią na tym normalni kibice, piłkarze i kluby.

0

Miałem na kuponie btts w meczu Betisu i Sevilli.
Myślicie że zaliczą jak meczu nie dokończą czy po kursie 1.0?

3

@norbi77 Powinni go tą rurką co rzucił kilka razy walnąć a potem wsadzić.

2

Betis wyrównuje,gol bezpośrednio z rzutu wolnego.
Cyk btts weszło, ostatnie zdarzenie na kuponie,450 do przodu za 20 dyszki włożone.

1

Sevilla wygrywa 1:0 z Betisem.
Pierwsza ich akcja,Betis cały czas ich cisnął.

2

@Moderacja Nigdy nie miałem problemów ze słynnym "krzyżykiem" na reklamach tej strony ale ta reklama Amazonu już jest niemożliwa do wyłączenia, muszę odświeżać po kilka razy.
Możecie ją usunąć?

3

Lubię Coutinho i życzę by szło mu jak najlepiej bo świetnie się oglądało go w Liverpoolu ale widzę już zachwyty kibiców AV i już nakreślili go zbawcą.
Dali się nabrać,u nas też miał przebłyski po którym myśleliśmy że coś ruszyło.
Dla mnie już pozostanie takim bezpłciowym grajkiem, który trafi raz w roku ze swojej klepki piękna bramkę.

0

@JohnnyBarca Warto dodać że wyprzedza ich PSV które ma 10 mniej strzelonych i aż 20 więcej straconych bramek.

0

12

Jeśli mamy oceniać grę w dzisiejszym meczu a nie aspekty poza boiskowe to Dembele był jednym z lepszych zawodników,poza skutecznością to wyglądał świetnie, nawet bardzo skutecznie wracał do obrony.

0

@Nerazzurro Ansu coś tam się pokazuje a gra na 9. Najważniejsze że trafił.

0

Dawać Puiga za Busiego.

0

My mamy świeższych piłkarzy co jest ogromnym plusem.

2

Złote dziecko.
Ona ma to coś.
Niewidoczny ale wielcy piłkarze pojawiają się w nieoczekiwanym momencie.

1

Alves za łatwo.

0

Kross jak się odbił od Gaviego :D

15

Enrique ogląda potencjalnych reprezentantów Hiszpanii i piłkarzy Realu Madryt.

1

Luuk & Braithwaite> Haaland & Mbappe

1

@Hosh Factos są takie że Luuk ma 3 bramki już.

1

Nasza pomoc w obronie to dramat.

Ale bym zobaczył Mascherano z mundialu 2014r. teraz na boisku zamiast Frenkiego lub Busqetsa.

1

@PatrychoO Nie to wszystko inne jest do góry nogami :D

0

@vangoor hit ze względu na to że przyszedł za darmo i sprzedając go można na nim nieźle zarobić.

0

@Arczek2001 Gramy w środę jakby coś nie jutro.
Obaj panowie mogą zagrać.

0

Jakoś mało widzę przeprosin w kierunku Pana Alemanego po wylanym hejcie na samym początku ogłoszenia przedłużenia z Umtitim.
Już się pochowaliście do jaskiń?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?