0

@tobiasson92 Myślę że jakby zdobył awans na mundial wcześniej lub trafił na bardzo łatwą drabinkę w barażach to by został.

2

Sousa był mi obojętny, wyniki były średnie, zdarzały się mecze lepsze i gorsze.

Nikomu chyba nie przeszło przez myśl oprócz Tomaszewskiego by go zwalniać przed samymi barażami nawet jak ten trener mu nie pasował.

Zachowanie Sousy żałosne i wydaje mi się że po prostu stchórzył.
Niech nie mówią że to przez krytykę odchodzi bo porządny trener powinnien być na nią odporny.

0

@Essos Dla mnie poziom ten sam.

1

@Kgorecki2500 Na ten moment priorytetem jest odsunięcie PiS i trzeba głosować na PO a za kadencję lub dwie priorytetem znowu będzie odsunięcie PO od władzy i ludzie będą głosować na PIS i tak w kółko.
Nie dziękuję.

0

@doc Niekoniecznie oznacza to odejście Demira, mogą mu dać inny numer i tak by nie mógł grać bo Barca musiałaby 10 baniek zapłacić.

0

@JohnnyBarca Statystyka która nic nie znaczy jeśli chodzi o poziom sportowy.
Z jednej strony można powiedzieć że lepiej atakują w niektórych ligach a w niektórych bronią solidniej albo na odwrót.
Można tylko uznać że niektóre ligi są bardziej atrakcyjne dla oka jeśli ktoś lubi dużą ilość bramek a niżeli szachy taktyczne.

0

@TheNekro94 Dokładnie tak jak mówisz, wal ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się nie przejmuj.

0

@BombowiecKrawczyk Nie prawda. Na początku może i tak ale od dłuższego czasu to najlepszy obrońca Juve i trzyma dobry poziom.

2

@Marcelinho99 Na początku sezonu Griezmann grał i strzelał tyle co Luuk po przyjściu a pobierał pensję 20 razy wyższą.
Sprowadzenie Holendra było błędem ale prawie nie kosztownym a upchanie Griezza w Atleti to majstersztyk.

3

@Rewolucja123 Ernesto byłby marzeniem niestety nie ma szans chyba na niego.
Jakby przyszedł to bym uwierzył że możemy awansować na mundial.

1

@Deviler Jeśli to miałby być Polak to tylko Papszun. Tak naprawdę nikt mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o trenera z zagranicy, mógłby być Czercesow ale on dopiero co podpisał kontrakt.

2

@masq Ciesz się że dźwięki wychodzą z otworu gębowego a nie z tego innego.

1

Pytanie do osób niewierzących.
Tak z ciekawości.

Czy obchodzicie święta jak tak to dlaczego.
Z racji tego że w waszym otoczeniu zostało by to źle przyjęte czy dlatego że po prostu warto jest wczuć się w atmosfere świąt i korzystać z tego okresu gdy raczej się ludzie godzą a niżeli kłócą?

1

@vangoor No nie. Dać komuś sernik rodzynkami to jak napluć komuś w twarz.
Wiórki TOP szczególnie z szarlotką.

1

@Rewolucja123 Nie wiem w jakiej jest formie ale jak chcemy zastąpić Busiego za niedługo kimś podobnym to nie ma lepszego kandydata niż Rodri.
Natomiast jak chcemy kogoś o innym profilu to są lepsi moim zdaniem.

0

@Emhyr Ferran ale chyba Jutgla.
Torres ma wrócić w drugiej połowie stycznia podobno.

2

@Ibarbo69 Jest szansa że wróci na mecz Barcy który będzie 19 stycznia.

0

@maatiixx 4-5 i byłoby świetnie.

0

@Kgorecki2500 Akurat to po Bożemu.

0

@MarioVeB! Kara śmierci to bardzo dobry pomysł.
Już dość utrzymywania darmozjadów w więzieniach którzy popełniają zbrodnie któremu normalnemu człowiekowi by przez myśl nie przeszło.

4

Przed meczem większość by wzięła remis w ciemno a tu taki niedosyt.
Zrobili nam prezent taką grą na święta w ostatnim meczu w tym roku.
Oby przyszły rok był znacznie lepszy.
VeB!

5

Powinnien doliczyć jeszcze że 2 minuty bo Sevilla dłużej leży niż gra.

3

Dobrze że ten mecz był przełożony bo jeśli od razu byśmy grali z Koemanen na ławce byłby dramat.

9

Jakiś cud że tyle doliczył.

4

Niech ten rok się już kończy.
Więcej pecha już mieć nie można.

16

Ja już to w bramce widziałem.

5

To jest żart ten sędzia.
3 żółte kartki więcej minimum powinnien pokazać Sevilli.

0

Alba padł jak rażony piorunem.
Kiedyś się dostawało piłką z błota taką szmacianką kopnięta nogą i nic się nie działo xD.
Czerwo zasłużone.

12

Przegrywanie po pierwszej połowie byłoby mocno niesprawiedliwe.
FDJ i Alba do zmiany.

2

Pierwszy celny strzał i gol.
Sevilla nic nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?