Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Myślę że jakby zdobył awans na mundial wcześniej lub trafił na bardzo łatwą drabinkę w barażach to by został.
2
Sousa był mi obojętny, wyniki były średnie, zdarzały się mecze lepsze i gorsze.
Nikomu chyba nie przeszło przez myśl oprócz Tomaszewskiego by go zwalniać przed samymi barażami nawet jak ten trener mu nie pasował.
Zachowanie Sousy żałosne i wydaje mi się że po prostu stchórzył.
Niech nie mówią że to przez krytykę odchodzi bo porządny trener powinnien być na nią odporny.
0
@Essos Dla mnie poziom ten sam.
1
@Kgorecki2500 Na ten moment priorytetem jest odsunięcie PiS i trzeba głosować na PO a za kadencję lub dwie priorytetem znowu będzie odsunięcie PO od władzy i ludzie będą głosować na PIS i tak w kółko.
Nie dziękuję.
0
@doc Niekoniecznie oznacza to odejście Demira, mogą mu dać inny numer i tak by nie mógł grać bo Barca musiałaby 10 baniek zapłacić.
0
@JohnnyBarca Statystyka która nic nie znaczy jeśli chodzi o poziom sportowy.
Z jednej strony można powiedzieć że lepiej atakują w niektórych ligach a w niektórych bronią solidniej albo na odwrót.
Można tylko uznać że niektóre ligi są bardziej atrakcyjne dla oka jeśli ktoś lubi dużą ilość bramek a niżeli szachy taktyczne.
0
@TheNekro94 Dokładnie tak jak mówisz, wal ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się nie przejmuj.
0
@BombowiecKrawczyk Nie prawda. Na początku może i tak ale od dłuższego czasu to najlepszy obrońca Juve i trzyma dobry poziom.
2
@Marcelinho99 Na początku sezonu Griezmann grał i strzelał tyle co Luuk po przyjściu a pobierał pensję 20 razy wyższą.
Sprowadzenie Holendra było błędem ale prawie nie kosztownym a upchanie Griezza w Atleti to majstersztyk.
3
@Rewolucja123 Ernesto byłby marzeniem niestety nie ma szans chyba na niego.
Jakby przyszedł to bym uwierzył że możemy awansować na mundial.
1
@Deviler Jeśli to miałby być Polak to tylko Papszun. Tak naprawdę nikt mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o trenera z zagranicy, mógłby być Czercesow ale on dopiero co podpisał kontrakt.
2
@masq Ciesz się że dźwięki wychodzą z otworu gębowego a nie z tego innego.
1
Pytanie do osób niewierzących.
Tak z ciekawości.
Czy obchodzicie święta jak tak to dlaczego.
Z racji tego że w waszym otoczeniu zostało by to źle przyjęte czy dlatego że po prostu warto jest wczuć się w atmosfere świąt i korzystać z tego okresu gdy raczej się ludzie godzą a niżeli kłócą?
1
@vangoor No nie. Dać komuś sernik rodzynkami to jak napluć komuś w twarz.
Wiórki TOP szczególnie z szarlotką.
1
@Rewolucja123 Nie wiem w jakiej jest formie ale jak chcemy zastąpić Busiego za niedługo kimś podobnym to nie ma lepszego kandydata niż Rodri.
Natomiast jak chcemy kogoś o innym profilu to są lepsi moim zdaniem.
0
@Emhyr Ferran ale chyba Jutgla.
Torres ma wrócić w drugiej połowie stycznia podobno.
2
@Ibarbo69 Jest szansa że wróci na mecz Barcy który będzie 19 stycznia.
0
@maatiixx 4-5 i byłoby świetnie.
0
@Kgorecki2500 Akurat to po Bożemu.
0
@MarioVeB! Kara śmierci to bardzo dobry pomysł.
Już dość utrzymywania darmozjadów w więzieniach którzy popełniają zbrodnie któremu normalnemu człowiekowi by przez myśl nie przeszło.
4
Przed meczem większość by wzięła remis w ciemno a tu taki niedosyt.
Zrobili nam prezent taką grą na święta w ostatnim meczu w tym roku.
Oby przyszły rok był znacznie lepszy.
VeB!
5
Powinnien doliczyć jeszcze że 2 minuty bo Sevilla dłużej leży niż gra.
3
Dobrze że ten mecz był przełożony bo jeśli od razu byśmy grali z Koemanen na ławce byłby dramat.
9
Jakiś cud że tyle doliczył.
4
Niech ten rok się już kończy.
Więcej pecha już mieć nie można.
16
Ja już to w bramce widziałem.
5
To jest żart ten sędzia.
3 żółte kartki więcej minimum powinnien pokazać Sevilli.
0
Alba padł jak rażony piorunem.
Kiedyś się dostawało piłką z błota taką szmacianką kopnięta nogą i nic się nie działo xD.
Czerwo zasłużone.
12
Przegrywanie po pierwszej połowie byłoby mocno niesprawiedliwe.
FDJ i Alba do zmiany.
2
Pierwszy celny strzał i gol.
Sevilla nic nie gra.