Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gościu sankami wjeżdżał w Pique
0
Żewłakow widział uspokojenie gry w Frienkiem xD
0
"Frenkie sprzedajcie mnie De Jong"
4
Nasi boczni obrońcy to tragedia, nie grają ani w ataku ani w obronie.
0
Dani Alves strasznie mnie rozczarował jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki.
0
Busi znowu za wolno tak jak z Realem...
2
Alba nie wie co się dzieje.
0
Ten sędzia to dramat już któryś faul sobie wymyślił a nam kilku nie gwizdnął.
0
Dembele płakał jak widział.
A nie,pewnie gra w fife z Griezmannem.
0
Piękna akcja i piękna bramka.
Torres TOP!
0
Muniain strzał życia oczywiście.
Czemu tak nie trafił z Realem?
1
To jakiś żart xD
3
Jaki tam faul był xD
Normalna walka o pozycję.
Gdzie tam było jakieś pociągnięcie.
Chłop się sam rzucił.
Hahahah
2
Nie wierzę co za wylew bramkarza.
Po co wychodził,Hazard biegać już nie umie i by obrońca go dogonił.
4
Ten drugi typ co komentuje mówił że Marcelo kopnął najpierw w piłkę xD
Czerwo ewidentne
Kopnął chłopa byle przerwać akcje i Marcelo wiedział co robi i że dostanie kartkę.
1
Elchee !!!!!!! GOOOL
0
@mindbender84 Pani chyba nie umie w memy.
1
@Peciak Można nie lubić takich postaci jak Florentino czy Mino Raiola ale łeb do interesów to oni mają.
0
@Sau_Ron Ja właśnie myślę że TOP4 jest pewne a patrząc na formę innych zespołów to skończymy pewnie na trzecim miejscu.
0
Czy Dembele powinnien grać pomimo nie przedłużenia kontraktu?
Jesteśmy w takiej sytuacji że nie jest on nam do niczego potrzebny.
Oczywiście podniósł by poziom gry ale to nie jest na ten moment potrzebne.
Nie gramy super ważnych meczów o życie, patrząc na wzrastająca formę zespołu i powrót innych piłkarzy to sytuacja w lidze się uspokoi.
Do rywalizacji z Napoli jeszcze jest sporo czasu i powinniśmy do tego dawać minuty innym by byli gotowi.
Jeśli dziś byśmy grali 1/8 LM to bym Dembele powołał.
3
Dembele jest tak głupi że to szkoda gadać.
Manipuluje nim agent który też ma spojrzenie nieskalane inteligencją.
Jak Dembele chce tak bardzo zostać to niech wywali agenta i błaga na kolanach Barce o ten kontrakt a Barcelona powinna mu przedstawić nową i znacznie gorszą ofertę niż tą co miał na biurku przez ostatnie tygodnie.
3
@Rewolucja123 Mógł spokojnie odegrać do tyłu a nie odwracać się z piłką przodem do bramki w żółwim tempie.
Taki zawodnik jak Busi musi wcześniej widzieć jak ustawienia są partnerzy.
2
Bliska odległość, próbował cofać rękę i robił to na wślizgu.
Jak tu był karny to w pierwszej połowie po zagraniu Alaby też powinnien być.
0
@amanter Tak tym bym bardziej że ma jedną z najmniejszych pensji w zespole...
3
@MesQueUnClub96 Brak poszanowania dla zawodników xD
4
Klich z bramką i Leeds 4-2 wygrywa z WH.
Super się ogląda Raphinie, szybkość, drybling,dobre podanie.
Edit: jednak spalony i brak bramki Polaka.
0
@Encore Marzyłbym o finale Argentyna vs Hiszpania i wygrana Leo.
1
@norbi77 Flashcore pokazuje że o 16.
0
@gmdfk Nie da rady bo kupon mam w wersji papierowej :D
1
@barcelonaLM To ten film co niby chłop poleciał w kosmos a tak naprawdę schował się za regałem?