0

@SinMistico Głównym rywalem o majstra zawsze jest Borussia Dortmund.
To dużo mówi o poziomie tej ligi.

6

Mamy więcej charakteru niż ekipa Simeone.
A to dużo znaczy.
Mentalnie dwa poziomy wyżej niż za Koemana.

3

Dziś nie ma słabych punktów w drużynie.
Cieszy że Frenkie podtrzymuje lepszą grę z poprzedniego meczu.
Adama szacun bo nie wiedziałem że da aż tyle od razu.
Czekam na debiut Auby.
Trzeba strzelić ze dwie jeszcze i nie odpuszczać nawet na sekundę.
Ale się jaram.

2

Torres wspaniała asysta przewrotką.
Jak Alves ostatnio :D

0

Atletico już obsrana zbroja po całości.
Już się boją podchodzić tak jak teraz do Alvesa.

1

Frenkie dziś aktywny.
Jak na razie dobry mecz w jego wykonaniu.

0

Gavi na skrzydle przecież to samobójstwo.

1

@PatrychoO No chyba nie.
Canal+ > Eleven

0

Pewnie jakby wypadło kilku graczy i Enrique by go poprosił to byłby gotowy zagrać.

0

Kiedy zaczyna się druga seria skoków?
15minut?

1

@VamosRakieta Winni się tłumaczą.

0

@Witekk10 Woland?
TOP!

0

@DawidekFCB Ja coś takiego napisałem?

1

Lewy nie wykorzystuje setki którą mu wypracował kolega z drużyny a na meczykach jak zwykle kreują odpowiedni wydźwięk xD
https://zapodaj.net/5c64bf8021bfd.jpg.html

5

@Emhyr Przecież widać że to część jakiegoś ćwiczenia zad.
Alba robił to samo.

0

@BartqRKO Z tych powtórek nie mam pewności czy naprawdę dotknął ręką.
Wskazuje na to jedynie zachowanie podczas piłki która zachowała się jakby odbiła się od ręki.
Bramka powinna być nieuznana.

3

@DonMatteo901 To że nie wytrzymają to jest pewne.
Pytanie tylko kiedy to się stanie i jakich zawodników to dotknie w jednym czasie.
Ancelotti prędzej czy później obudzi się z ręką w nocniku.

0

Betis już czwartego strzela.
Dawno nie widziałem takiego pogromu w meczu zespołów o podobnym poziomie.

0

Betis rozjeżdża Sociedad.
Wygrywają trzema bramkami.
Fekir TOP!

3

0-2 dla Betisu.
Świetnie grają.

1

@MichalZZZ Tak.

70

UWAGA PORADNIK.
Jak poprawnie wkleić link z Twittera by nie wywalało tekstu na pół La Rambli.
Wystarczy usunąć pytajnik i tekst za nim z linku który wklejacie.
Przykład:
https://zapodaj.net/50ed6d11c74e1.jpg.html
Naprawdę warto bo pewnie każdego to denerwuje.

1

@Pawel13sz Musiał by się cofnąć w czasie by ściągnąć tego grajka, wydaje się to niemożliwe ale jednak to Alemany więc poczekajmy.

1

@Pawelsky Bo terroryzował Neymara i w końcu Brazylijczyk odpuścił i oddał mu "10"

0

Zamiast słowa "Zajebisty" można używać Alemany.


19

@Clue 3 lata temu to byś błagał o Umtitiego by został z Dembele podobnie.

7

@Pilka_jest_okragla Chciałbym by to był Alves. Bardziej przyda się na ligę która jest najważniejsza teraz a on nie może grać co trzy dni.
Niestety trzeba przemęczyć się z Destem.
Auba, Ferran i Traore są znacznie bardziej potrzebni i dają większy skok jakościowy w ataku niż Alves w obronie.

0

@taris Hazard to trochę inna bajka.
Nie było tajemnicą jak się prowadził czy podchodził do treningów.
Wystarczy popatrzeć na sylwetkę Haalanda i widać że podchodzi mocno profesjonalnie do piłki.

0

@barcelonaLM Sportowo na maksymalnie rok byłby świetnym wyborem
Jednak uciszał paluszkiem kibiców.
Był też zawodnikiem Realu, zawsze ta niechęć pozostanie.

1

@BombowiecKrawczyk Coutinho nie był właśnie stworzony do naszego systemu gry czyli 4-3-3. Jak przychodził to myślałem że tak dobry piłkarz trochę się zaadaptuje do nowej pozycji,jako jeden z trzech pomocników, niestety nie udało się i grał bliżej skrzydła.
Isco znacznie bardziej by pasował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?