17

Nie licząc karnego to Messi zagrał bardzo dobrą drugą połowę.

4

Jak zwykle Belgowi najlepiej między nogami trafić.

0

Messi strzelaj bo tylko twoja bramka została plis xD

0

Jak ja nie cierpię określenia "niski pressing"
Pressing może być intensywny, drużynowy, agresywny ale nie kurła niski.

2

City zamknęło dwumecz w 45 minut.
Guardiola TOP!

0

20 minuta a Real nawet się nie zbliżył do bramki przeciwnika.

0

@macio_944 Mam wrażenie że jego koledzy z drużyny potrafią tylko grać lage z kontry.
Zero pomysłu na atak pozycyjny .

0

Atak pozycyjny PSG jest dramatyczny.

3

@Woland10 Ty to masz łeb.
Analiza na najwyższym poziomie.

0

Dziś mieliśmy po prostu pecha.
Uraz Araujo i wejście Erica ustawiło ten mecz.

1

Można wiele plusów wyciągnąć tego meczu.
Na plus:Adama,Luuk, Gavi, Pique,Dest
Na minus: GARCIA! , Busqets
Reszta przeciętnie.

1

@AmigoBlancos 2 punkty stracone.
Strzał życia i błąd obrońcy.
Byliśmy lepsi i mieliśmy klarowne sytuację.

15

Dzisiaj straciliśmy punkty przez jeden błąd.
Espanyol nie miał z gry nic poważnego.
Strzał życia i wylew Erica który był tragiczny dzisiaj.
Szkoda mecz był do wygrania.

3

Busi dziś tragicznie.
Na Erica brak słów.

1

Busi nie ogarnął co jest napisane xD

0

Jedna dobra sytuacja i Espanyolu ma już dwie bramki.

0

Liczby naszych pomocników powoli zaczynają być szalone.
Brakowało tego od lat.
Edit.Szkoda, spalony.

6

Rzeźnicy z Espanyolu mieli strzał życia i tyle.
Jestem spokojny o wynik.
Bardzo dobry mecz Adamy i Gaviego.

11

Alba bez sensu schodził na skrzydło.

1

@Janiama
0:6

0

@IronSanHybrid Nie puszczają czasami też na TVP?

0

I cyk Legia straciła bramkę z Wartą.

1

@DonMatteo901 Jakie te firmy mają pojęcie o szczepionkach?
Zwykli foliarze i antyszczepy.

8

Zaciekawiony wynikiem pierwszej połowy meczu Atletico z Getafe włączyłem drugą i żałuję.
To jest piłkarski dramat, nie da się tego oglądać,nie umią skleić kilku dokładnych podań, tylko jakieś lagi w górę które lecą byle gdzie.
Oczy krwawią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Momals11 Mbappe w lidze Hiszpańskiej nie będzie miał aż tyle miejsca co w Francuskiej.
Uważam że Haaland znacznie bardziej się odnajdzie w tej lidze.

2

10 pkt straty do Realu,jak wygramy zaległe mecze.
Niektórzy marzą by to Sevilla zdobyła majstra,niech się pukną w czółko.
Twierdziłem i nadal twierdzę że będziemy walczyć do samego końca o ligę i nie jest to niemożliwe.
Oczywiście będzie o to bardzo trudno ale zostało dużo kolejek i wszystko może się zdarzyć.
Ludzie nadal się nie nauczyli że taka przewaga w połowie sezonu to jest nic, wystarczy popatrzeć co się działo w ostatnich latach.

0

@EsteBlanco Tak powinno być żółtko dla Alby

0

@EsteBlanco Nie wiem o jaką ci sytuację chodzi.Daj linka to ci powiem co sądzę.
Ale jak go popchnął to tak.

1

@Jacu327 Za prowokacje.
Specjalnie podszedł od tyłu i pchnął ciałem Parejo a on nie wytrzymał i walnął mu łokciem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?