0

Eric niech odpocznie jest niedawno po urazie.
Oscar dawno nie grał na środku obrony.

9

Bardzo dobrze że Auba przyszedł a nie Morata.
Morata w tych dwóch akcjach byłby 3 razy na spalonym

3

Komentarz usunięty

0

Chyba opuściła piłka boisko.

0

Dzisiaj nasze akcje to jest kosmos.

3

Dest bardzo dobrze zaczął.
Alba znowu podanie najwyższej klasy.
Dobre wejście De Jonga i Dembele.

4

Co za akcja !!!!!!!!

0

Alba kolejna asysta.
Aubameyang wykończenie cudo.

0

Brakło centymetrów

3

Dest dobry początek.
Dobra wrzutka i bardzo dobra gra w defensywie.

1

Czemu gwiżdżą na Ferrana?

0

@Mns21 Widać że z każdą kolejną stratą punktów narasta presja i grają co raz gorzej.
Myślę że będą się bić o utrzymanie do ostatniej kolejki.

1

@Janiama Valencia Barcelona 0 3

3

@trolownik Ale na pewno nie na złotą piłkę.Nie ten kaliber piłkarza.

2

@tomek8756 Ja bym go nie skreślał już teraz.
Może coś jeszcze pokaże.
Jeśli się nie popisze przez następne miesiące i pojawi dobra oferta to sprzedać i życzyć mu szczęścia.

0

@Rewolucja123 Moim zdaniem nie można porównywać Xaviego do Iniesty.
Obaj byli wspaniali i byli najlepszymi w historii

5

Co jest ekscytujące w oglądaniu tego idioty Kapeli z jakimś typem.
Powinno się o nim zapomnieć i nie promować takich szkodników.

2

Messi świetna asysta i dobre wykończenie Neymara.

10

Messi w rozegraniu znowu na świetnym poziomie.
Dobrze dziś grają na jeden kontakt w ataku.

0

@Emhyr Viaplay to jest dno.
Szkoda że Canal stracił prawa do Angielskiej.
Mam nadzieję że Hiszpańskiej nie wykupią póki co.

1

@michal26 Było znacznie lepiej na początku.
Sam wyłączyłem 20 minut temu bo tak jak piszesz Korwin zaczynał mnie męczyć.
Myślę że jak na Korwina to pokazał się bardzo dobrze i bardziej tłumaczył swoje wywody.

5

Oficjalnie: Janusz twierdzi że mało prawdopodobne jest to że Hitler nie wiedział o holokauście.

9

Domagalik bez argumentów, totalnie odklejona.

2

@GeneralXavi Nie mam żadnych obaw co do Ferrana.
Gościu prezentował zawsze bardzo dobrą skuteczność w City a tym bardziej w reprezentacji.
Nie chciało wpaść dziś ewidentnie,nie raz tak jest.

20

Dla mnie Pedri zawodnik meczu.
Chłopak się bawił dziś na boisku i robił z Napoli co chciał.

1

Ferran powinnien strzelić co najmniej dwie bramki więcej.
Niektórzy oczywiście już wystawiają go na sprzedaż, pozdrawiam tych idiotów.
Oprócz fatalnej skuteczności miał kilka fajnych podań w pierwszej połowie i bardzo dobrze wykonał karnego, choć miałem obawy jak do niego podchodził.

0

@Rewolucja123 Bardzo dobry mecz, szczególnie końcówka.
Pełna kontrola w defensywie ,Napoli nie miało prawie żadnych sytuacji.Jedyny groźny strzał to był właśnie Zielińskiego.
Trochę za wolno graliśmy w pierwszej połowie.

0

Napoli grało jak autobus ze strefy spadkowej La Ligi.
Jedna sytuacja i bramka.
Ferran dziś się nie popisał ale on to doskonale wie i widać że jest tym przygnębiony.
Dobry mecz z naszej strony.
W rewanżu Napoli będzie musiało odważniej grać.

2

Ferran dobrze wie jak dziś gra.
Współczuję już osobom które uważają że kasa wyrzucone w błoto i trzeba go sprzedać.

0

Luuk włączył tryb Boga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?