Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eric niech odpocznie jest niedawno po urazie.
Oscar dawno nie grał na środku obrony.
9
Bardzo dobrze że Auba przyszedł a nie Morata.
Morata w tych dwóch akcjach byłby 3 razy na spalonym
3
Komentarz usunięty
0
Chyba opuściła piłka boisko.
0
Dzisiaj nasze akcje to jest kosmos.
3
Dest bardzo dobrze zaczął.
Alba znowu podanie najwyższej klasy.
Dobre wejście De Jonga i Dembele.
4
Co za akcja !!!!!!!!
0
Alba kolejna asysta.
Aubameyang wykończenie cudo.
0
Brakło centymetrów
3
Dest dobry początek.
Dobra wrzutka i bardzo dobra gra w defensywie.
1
Czemu gwiżdżą na Ferrana?
0
@Mns21 Widać że z każdą kolejną stratą punktów narasta presja i grają co raz gorzej.
Myślę że będą się bić o utrzymanie do ostatniej kolejki.
1
@Janiama Valencia Barcelona 0 3
3
@trolownik Ale na pewno nie na złotą piłkę.Nie ten kaliber piłkarza.
2
@tomek8756 Ja bym go nie skreślał już teraz.
Może coś jeszcze pokaże.
Jeśli się nie popisze przez następne miesiące i pojawi dobra oferta to sprzedać i życzyć mu szczęścia.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem nie można porównywać Xaviego do Iniesty.
Obaj byli wspaniali i byli najlepszymi w historii
5
Co jest ekscytujące w oglądaniu tego idioty Kapeli z jakimś typem.
Powinno się o nim zapomnieć i nie promować takich szkodników.
2
Messi świetna asysta i dobre wykończenie Neymara.
10
Messi w rozegraniu znowu na świetnym poziomie.
Dobrze dziś grają na jeden kontakt w ataku.
0
@Emhyr Viaplay to jest dno.
Szkoda że Canal stracił prawa do Angielskiej.
Mam nadzieję że Hiszpańskiej nie wykupią póki co.
1
@michal26 Było znacznie lepiej na początku.
Sam wyłączyłem 20 minut temu bo tak jak piszesz Korwin zaczynał mnie męczyć.
Myślę że jak na Korwina to pokazał się bardzo dobrze i bardziej tłumaczył swoje wywody.
5
Oficjalnie: Janusz twierdzi że mało prawdopodobne jest to że Hitler nie wiedział o holokauście.
9
Domagalik bez argumentów, totalnie odklejona.
2
@GeneralXavi Nie mam żadnych obaw co do Ferrana.
Gościu prezentował zawsze bardzo dobrą skuteczność w City a tym bardziej w reprezentacji.
Nie chciało wpaść dziś ewidentnie,nie raz tak jest.
20
Dla mnie Pedri zawodnik meczu.
Chłopak się bawił dziś na boisku i robił z Napoli co chciał.
1
Ferran powinnien strzelić co najmniej dwie bramki więcej.
Niektórzy oczywiście już wystawiają go na sprzedaż, pozdrawiam tych idiotów.
Oprócz fatalnej skuteczności miał kilka fajnych podań w pierwszej połowie i bardzo dobrze wykonał karnego, choć miałem obawy jak do niego podchodził.
0
@Rewolucja123 Bardzo dobry mecz, szczególnie końcówka.
Pełna kontrola w defensywie ,Napoli nie miało prawie żadnych sytuacji.Jedyny groźny strzał to był właśnie Zielińskiego.
Trochę za wolno graliśmy w pierwszej połowie.
0
Napoli grało jak autobus ze strefy spadkowej La Ligi.
Jedna sytuacja i bramka.
Ferran dziś się nie popisał ale on to doskonale wie i widać że jest tym przygnębiony.
Dobry mecz z naszej strony.
W rewanżu Napoli będzie musiało odważniej grać.
2
Ferran dobrze wie jak dziś gra.
Współczuję już osobom które uważają że kasa wyrzucone w błoto i trzeba go sprzedać.
0
Luuk włączył tryb Boga.