Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby wcześniej podniósł tą chorągiewkę to by do tego nie doszło.
xD
0
Przecież był spalony wcześniej.
0
Ale tam był spalony ????????
0
Ferran złamał linie niestety.
0
Suarez dalej na boisku po 4 zmianach xD
1
@PatrychoO No chyba że tak :D
Ja mam to i to więc mogę grymasić.
0
Serwery wytrzymują :)
Są mocne jak dziś Barca.
0
Co robimy?
Wprowadzamy Luuka i Braita czy okazujemy litość przeciwnikom?
1
@DonAndrzejos Przypadkowo ale asysta jak najbardziej była.
0
@SinMistico Głównym rywalem o majstra zawsze jest Borussia Dortmund.
To dużo mówi o poziomie tej ligi.
6
Mamy więcej charakteru niż ekipa Simeone.
A to dużo znaczy.
Mentalnie dwa poziomy wyżej niż za Koemana.
3
Dziś nie ma słabych punktów w drużynie.
Cieszy że Frenkie podtrzymuje lepszą grę z poprzedniego meczu.
Adama szacun bo nie wiedziałem że da aż tyle od razu.
Czekam na debiut Auby.
Trzeba strzelić ze dwie jeszcze i nie odpuszczać nawet na sekundę.
Ale się jaram.
2
Torres wspaniała asysta przewrotką.
Jak Alves ostatnio :D
0
Atletico już obsrana zbroja po całości.
Już się boją podchodzić tak jak teraz do Alvesa.
1
Frenkie dziś aktywny.
Jak na razie dobry mecz w jego wykonaniu.
0
Gavi na skrzydle przecież to samobójstwo.
1
@PatrychoO No chyba nie.
Canal+ > Eleven
0
Pewnie jakby wypadło kilku graczy i Enrique by go poprosił to byłby gotowy zagrać.
0
Kiedy zaczyna się druga seria skoków?
15minut?
1
@VamosRakieta Winni się tłumaczą.
0
@Witekk10 Woland?
TOP!
0
@DawidekFCB Ja coś takiego napisałem?
1
Lewy nie wykorzystuje setki którą mu wypracował kolega z drużyny a na meczykach jak zwykle kreują odpowiedni wydźwięk xD
https://zapodaj.net/5c64bf8021bfd.jpg.html
5
@Emhyr Przecież widać że to część jakiegoś ćwiczenia zad.
Alba robił to samo.
0
@BartqRKO Z tych powtórek nie mam pewności czy naprawdę dotknął ręką.
Wskazuje na to jedynie zachowanie podczas piłki która zachowała się jakby odbiła się od ręki.
Bramka powinna być nieuznana.
3
@DonMatteo901 To że nie wytrzymają to jest pewne.
Pytanie tylko kiedy to się stanie i jakich zawodników to dotknie w jednym czasie.
Ancelotti prędzej czy później obudzi się z ręką w nocniku.
0
Betis już czwartego strzela.
Dawno nie widziałem takiego pogromu w meczu zespołów o podobnym poziomie.
0
Betis rozjeżdża Sociedad.
Wygrywają trzema bramkami.
Fekir TOP!
3
0-2 dla Betisu.
Świetnie grają.
1
@MichalZZZ Tak.