Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron Kto był lepszy od Leo w tym meczu?
Verratti,Mbappe i kto?
1
@Rewolucja123 Jeszcze dochodzi bardzo przykre odejście z Barcy , nowy klub, nowe miasto, nowy język,
2
Czyli Carlo nadal będzie zajeżdżał po piłkarzy.
Może spuchną w lidze.
1
@IronSanHybrid Ja rozumiem nie lubić PSG ale tak źle im życzyć.
0
Messi po wygranej w Copa America grałby na zupełnie innym zaangażowaniu i entuzjazmie w Barcelonie, byłby na zupełnie innym poziomie ale też nie rozumiem pretensji do niego ponieważ było 9 gorszych od niego dzisiaj w PSG.
0
Myślicie że już zwolnią Pochettino?
Czy poczekają trochę czasu i wywalą go dopiero jutro rano?
0
@SZYCHA0005 Gdzie miał przejść?
City go nie chciało.
2
@GeneralXavi Keylor jest klasę lepszy od Włocha.
Ja się dziwiłem czemu go sprowadzają jak mają znakomitego bramkarza.
To teraz już wiem by podtrzymać tradycje.
Mogli by klasowego obrońcę czy pomocnika kupić.
0
Jak Real wygra LM to padne ze śmiechu.
4
Znowu wina Messiego xD
Zagrał przeciętnie ale na boisku lepszy był tylko Veratti i Mbappe.
Pozostali to było dno,przede wszystkim Pochettino.
2
Neymar dziś tragiczny.
0
@sebo939 Mbappe i Neymar też nic nie biegają w defensywie.
0
To było wiadome od początku sezonu że PSG z Pochettino nic nie osiągnie.
Nadal się dziwię że nie wyleciał szybciej niż Koeman czy Solskjear.
1
Marquinhos od początku meczu był fatalny i nadawał się do zmiany.
1
Neymar:
https://zapodaj.net/e86db630cf7cb.jpg.html
0
Mówiłem żeby stawiać domy na to.
1
Ważne by Guardiola wygrał LM,Barca LE.
Superpuchar Xavi vs Pepuś.
0
Mbappe głupia strata.
1
Przecież Real za chwilę wpakuje drugą po jakimś farfoclu.
Stawiajcie domy.
0
Jeszcze będzie powtórka z rozrywki.
https://zapodaj.net/e86db630cf7cb.jpg.html
1
Keylor Navas>Donna
2
Leo Messi dziś 66 kontaktów z piłką, więcej ma tylko Veratti 73.
Widać że Argentyńczyk dużo bardziej zaangażowany w grę niż w poprzednich meczach.
0
Jakby Mbappe miałby szybkość na poziomie np.Depaya czy Benzemy to na jakim byłby poziomie.
Jak myślicie?
1
Alaba stał dwa metry od Mbappe xD
10
Szpaku mówi że wygranie ligi hiszpańskiej to nie jest to xD
Jak Lewy zdobywa co rok farmerską Bundeslige zdominowaną przez jeden zespół to już jest to.
9
Messi coś dziabnie dzisiaj.
Od początku gra bardzo dobrze.
Dryblingi dzisiaj jak za dawnych dobrych czasów.
0
Verratti jest genialny a Marquinhos Kolejny poważny błąd.
0
@MesQueUnClub96 Wywalczył to dużo powiedziane.
Fatalne zachowanie obrońcy.
Wykorzystał pewnie dwa karne trzecia bramka przypadkowa ale poszedł do końca.
0
@damian16161212 Ja nie widzę tam żadnego kontaktu.
Pierwszy karny ewidentny drugi absolutnie nie
0
Wtf.
Ja tam faulu nadal nie mogę dostrzec.