0

Dembele już hattricka by miał.

1

@MesQueUnClub96 No nie wiadomo.
Benzema potrafi cofnąć się po piłkę i samemu coś wykreować w przeciwieństwie do Polaka.

9

Bayern oby odpadł.
Lewandowski jak zwykle gdy drużynie nie idzie to żadnego impulsu sam nie da.
Luis Suarez w swoim prime co chwilę robił coś z niczego i to w przepięknym stylu.
Polak jest strasznie jednowymiarowy,nie ma dobrego dryblingu o rozgrywaniu nie mówiąc.
Ustawianie się w polu karnym i skuteczność to jego największe atuty choć z tą skutecznością też nie jest rewelacyjny bo ilość strzałów jest bardzo duża względem zdobywanych bramek, lepszy bilans ma np. Benzema.
Chętnie bym zobaczył jak poradził by sobie w zespole gdzie nie kreują aż tak dużo sytuacji np. Realu

0

Stanowski to hipokryta po za tym ja się Szymańskiemu nie dziwię, chce na spokojnie dograć sezon,jakby odszedł teraz pewnego miejsca w składzie by nie miał w nowej drużynie co by mogło wpłynąć na jego karierę a także mógłby potężnie zapłacić za rozwiązanie kontraktu.
Łatwo jest dysponować czyimś życiem i majątkiem.
Ludzie to hipokryci bo KAŻDY używa gazu i ropy od Ruskich co jest ich głównym dochodem i za te pieniądze napadają Ukrainę.


5

@Kgorecki2500 Też byłbym za ale PO nigdy by tego nie zrobiło.

0

@ToreTToOO Guardiola za niedługo odejdzie i nie wiadomo kto przyjdzie.
Trudno o trenera z podobnym stylem i wizją a zmiana stylu może być bardzo ciężkim zadaniem i nie zdziwię się że MC znacznie obniży poziom gry.

2

@Emhyr jak dobrze pamiętam to grali oboje w pierwszym składzie.
Lewy na 9 a Auba na skrzydle.

6

@JordiElNino Bez sensu.
Piłkarze bez problemu by nabijali i pewnie byłoby po kilka karnych w meczu

0

Iturralde Gonzalez w programie Hola Laliga jednoznacznie stwierdził że faul na Rodrygo to było "karniątko" i sędzia mógł tego nie gwizdać a trzeci karny to oczywisty błąd i Mendy symulował.

1

@VamosRakieta Mogłeś jeszcze majteczki oddać jakiejś chętnej fance Barcy.

0

@Janas11224 Otóż to.

19

Uwaga
Zapnijcie pasy
Komentarz po dzisiejszym meczu Barcy.
https://zapodaj.net/d935ac55eeb54.jpg.html
Złoto

4

@Majkel34 Wymęczone?
Byliśmy lepsi w każdym aspekcie i to znacząco.

2

Przepiękny Pedri.
Kolejna asysta Dembele

3

PSG wylew w obronie straszny i tracą gola.

6

Gramy słabo bo nie strzeliśmy 4 bramek xD
Ludzie ogarnijcie się,nie zawsze będziemy wszystkich deklasować.
Jak na razie jest nieźle, Sevilla w ataku bezradna a my mamy swoje sytuacje.
Oby tak dalej to coś wpadnie.

1

Aubameyang w odbiorze dzisiaj TOP.

2

@Janiama Dzisiaj skromnie.
Barca 5
Sevilla 0

1

0

Ależ piłkarz Saint Etienne wykończył akcje.
Niczym Ferran w meczu z Realem tylko szkoda że strzelił do swojej bramki.

0

@Wilczeq Z jednej strony grali tylko kilkanaście sekund a z drugiej zasady to zasady.

10

@Bykunn Oglądasz mecze Brazylii?
W reprezentacji to inny piłkarz

2

Tak czytam komentarze na FB o tych karnych Realu i większość osób twierdzi że 2 karne się należały ale jeden twierdzi że trzeci się nie należał drugi że pierwszy a jeszcze inny że drugi :D

0

@VegetaPolska Ty jesteś ślepy?
Ewidentnie piłkarz Celty pierwszy dotknął piłki.

4

@Sentino Bo mamy mecz zaległy i może być tylko 6pkt.

0

Perfidna symulacja,nauki brał ewidentnie od Viniego.
Celta dawać na 2:1!!

21

Ewidentnie brał udział w akcji, blokował Alabe i prawie dotknął piłki.
Spalony prawidłowy.

0

Militao robi zamach nogą i trafia między nogi zawodnika Celty a potem się o niego zaczepia i się przewraca.
I za coś takiego jest karny według przepisów?

0

@tomek8756 Jak chcesz oglądać LM to tak.

0

Postawiłem 3 dyszki na Real.
Nie dziękujcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?