Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele już hattricka by miał.
1
@MesQueUnClub96 No nie wiadomo.
Benzema potrafi cofnąć się po piłkę i samemu coś wykreować w przeciwieństwie do Polaka.
9
Bayern oby odpadł.
Lewandowski jak zwykle gdy drużynie nie idzie to żadnego impulsu sam nie da.
Luis Suarez w swoim prime co chwilę robił coś z niczego i to w przepięknym stylu.
Polak jest strasznie jednowymiarowy,nie ma dobrego dryblingu o rozgrywaniu nie mówiąc.
Ustawianie się w polu karnym i skuteczność to jego największe atuty choć z tą skutecznością też nie jest rewelacyjny bo ilość strzałów jest bardzo duża względem zdobywanych bramek, lepszy bilans ma np. Benzema.
Chętnie bym zobaczył jak poradził by sobie w zespole gdzie nie kreują aż tak dużo sytuacji np. Realu
0
Stanowski to hipokryta po za tym ja się Szymańskiemu nie dziwię, chce na spokojnie dograć sezon,jakby odszedł teraz pewnego miejsca w składzie by nie miał w nowej drużynie co by mogło wpłynąć na jego karierę a także mógłby potężnie zapłacić za rozwiązanie kontraktu.
Łatwo jest dysponować czyimś życiem i majątkiem.
Ludzie to hipokryci bo KAŻDY używa gazu i ropy od Ruskich co jest ich głównym dochodem i za te pieniądze napadają Ukrainę.
5
@Kgorecki2500 Też byłbym za ale PO nigdy by tego nie zrobiło.
0
@ToreTToOO Guardiola za niedługo odejdzie i nie wiadomo kto przyjdzie.
Trudno o trenera z podobnym stylem i wizją a zmiana stylu może być bardzo ciężkim zadaniem i nie zdziwię się że MC znacznie obniży poziom gry.
2
@Emhyr jak dobrze pamiętam to grali oboje w pierwszym składzie.
Lewy na 9 a Auba na skrzydle.
6
@JordiElNino Bez sensu.
Piłkarze bez problemu by nabijali i pewnie byłoby po kilka karnych w meczu
0
Iturralde Gonzalez w programie Hola Laliga jednoznacznie stwierdził że faul na Rodrygo to było "karniątko" i sędzia mógł tego nie gwizdać a trzeci karny to oczywisty błąd i Mendy symulował.
1
@VamosRakieta Mogłeś jeszcze majteczki oddać jakiejś chętnej fance Barcy.
0
@Janas11224 Otóż to.
19
Uwaga
Zapnijcie pasy
Komentarz po dzisiejszym meczu Barcy.
https://zapodaj.net/d935ac55eeb54.jpg.html
Złoto
4
@Majkel34 Wymęczone?
Byliśmy lepsi w każdym aspekcie i to znacząco.
2
Przepiękny Pedri.
Kolejna asysta Dembele
3
PSG wylew w obronie straszny i tracą gola.
6
Gramy słabo bo nie strzeliśmy 4 bramek xD
Ludzie ogarnijcie się,nie zawsze będziemy wszystkich deklasować.
Jak na razie jest nieźle, Sevilla w ataku bezradna a my mamy swoje sytuacje.
Oby tak dalej to coś wpadnie.
1
Aubameyang w odbiorze dzisiaj TOP.
2
@Janiama Dzisiaj skromnie.
Barca 5
Sevilla 0
1
@Pawel13sz Aż memika zrobiłem.
https://zapodaj.net/fda23d1774580.jpg.html
0
Ależ piłkarz Saint Etienne wykończył akcje.
Niczym Ferran w meczu z Realem tylko szkoda że strzelił do swojej bramki.
0
@Wilczeq Z jednej strony grali tylko kilkanaście sekund a z drugiej zasady to zasady.
10
@Bykunn Oglądasz mecze Brazylii?
W reprezentacji to inny piłkarz
2
Tak czytam komentarze na FB o tych karnych Realu i większość osób twierdzi że 2 karne się należały ale jeden twierdzi że trzeci się nie należał drugi że pierwszy a jeszcze inny że drugi :D
0
@VegetaPolska Ty jesteś ślepy?
Ewidentnie piłkarz Celty pierwszy dotknął piłki.
4
@Sentino Bo mamy mecz zaległy i może być tylko 6pkt.
0
Perfidna symulacja,nauki brał ewidentnie od Viniego.
Celta dawać na 2:1!!
21
Ewidentnie brał udział w akcji, blokował Alabe i prawie dotknął piłki.
Spalony prawidłowy.
0
Militao robi zamach nogą i trafia między nogi zawodnika Celty a potem się o niego zaczepia i się przewraca.
I za coś takiego jest karny według przepisów?
0
@tomek8756 Jak chcesz oglądać LM to tak.
0
Postawiłem 3 dyszki na Real.
Nie dziękujcie.