Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kondzix2115 Dlatego był ważnym graczem dla Guardioli u którego grał regularnie.
0
@Katalończyk 99 Brałem pod uwagę że łatwo nie będzie ale kursik skusił.
0
Oczywiście wygrana Atletico ostatnia na kuponie,nie ma co się dziwić.
0
Jestem ciekaw co się stanie z piłkarzami którzy współpracowali z Mino.
Czy mają teraz wolną rękę czy będą musieli nadal działać z współpracownikami Raioli bo chyba musiał jakiś mieć.
5
City dzisiaj łyka Leeds.
Lubię Leeds ale bardziej lubie niską klauzulę Raphinhi która po ich spadku rzekomo ma wynosić 25mln.
Mają bardzo trudny terminarz,City potem Arsenal, Chelsea, Brighton i na końcu Brentford więc ciężko będzie im się utrzymać.
0
@NaFazieHitman Według polskich kibiców o jak największą liczbę bramek dla Lewego.
0
@Barca445 Myślę że nie ponieważ już bo nic nie walczą, cztery straty do lidera,dwa do wicelidera a mają spotkanie więcej.
1
Mbappe bardzo próbuje strzelać między nogami bramkarza z czego ma sporo bramek.
Bramkarze powinni to analizować i w tak prosty sposób nie dawać mu zdobywać bramek.
1
Puściłem pierwszy raz w życiu puściłem sobie drugą ligę niemiecką, ostatnie 5 minut meczu Schalke ponieważ postawiłem na nich i chciałem zobaczyć czy wbiją jakiegoś farfocla i się udało ale to nie ważne.
W doliczonym czasie gry rywal wchodzi w idiotyczny sposób tak żeby połamać przeciwnika.
Zdziwiło mnie zachowanie sędziego bo od razu objął winowajcę i go odciągał od piłkarzy Schalke.Pierwszy raz widzę taką reakcję. Oczywiście po wszystkim pokazał zasłużone czerwo i jak dla mnie powinno być co najmniej 10 meczów zawieszenia dla zawodnika który jeszcze miał pretensje o tą kartkę.
2
@seba1324 spróbuj to że jest metalowa to nic nie znaczy.
Jakbyś nie wiedział jak to masz fotkę.
Po prostu używasz dźwigni ciągnąć klucze do siebie.
https://zapodaj.net/7043a21866991.jpg.html
0
@seba1324 Jeśli to nie jest jakaś solidna kłódka i może pójść na straty to włóż dwa klucze płaskie i pójdzie gładko.
0
Po pierwszej połowie było pewne że tak to się skończy.
W przerwie Villareal powinnien całkowicie zmienić nastawienie i wyjść troszkę wyżej bo i tak nie mieli nic do stracenia.
2
Inter przegrał na wyjeździe z Bologną.
Bardzo głupio stracone punkty.
Milan nadal na czele tabeli.
1
Ktoś piszę że to mecz godny półfinału.
Pod względem emocji tak ale to co obie drużyny wyrabiają w obronie jest bardzo żenujące.
Lenglet czy Roberto by idealnie funkcjonowali w takim środowisku.
1
Foden jest aktualnie lepszym piłkarzem od Pedriego ale już ukształtowanym i miał znacznie łatwiej bo został wprowadzany bardzo powoli przez samego Pepa.
Pedri praktycznie od razu stał się jednym z filarów drużyny która nie funkcjonowała już w pierwszym sezonie u nas a w drugim jest niepodważalną postacią.
Foden to wyśmienity piłkarz ale Pedri przerasta go talentem i może być na poziomie Iniesty, Xaviego czy Kevina De Bruyne a Anglika w takiej roli nie widzę.
1
Chłop biegł przez pół boiska xD
7
Te podania wzdłuż bramki Kevina De Bruyne z bocznych stref są fenomenalne.
Brakuje mi takich zagrań w Barcelonie.
5
Benzema byłby piłkarzem idealnym dla Pepa.
6
Świetny mecz Jesusa a Pan Piłkarz Kevin De Bruyne umiejętności piłkarskie ma niewiarygodnym poziomie, nie ma słabych punktów.Gra w obronie, rozegranie, wizja, przegląd pola, wykończenie, siła fizyczna czy gra głową, ustawianie się no dosłownie żaden element mu nie sprawia problemów a często wznosi je na kosmiczny poziom.
Tacy piłkarze powinni otrzymywać złote piłki.
1
Typowy Real Madryt.
Powinno być 4:0 a jest 2:1
0
Po krytyce Gabriela Jesusa na La Rambli ten już piąta bramka w dwóch meczach a ma jeszcze 80 minut.
0
Najlepszy pomocnik świata!!!!
Tak jest!
2
@BarcaInfo Warto dodać że walczymy o superpuchar Hiszpanii która da też jakiś zastrzyk gotówki co w naszej sytuacji jest bardzo ważne.
3
@Kengo Twierdzisz że był spalony a potem piszesz że powtórki nie widziałeś.
To na jakiej podstawie to stwierdzasz?
7
Jezus Maria ile tu ameb umysłowych wypływa po porażkach Barcy.
Wieszczyli że nie ma szans na top4 potem schowali się do jaskini a teraz znowu wyszli i piszą to samo.
Naprawdę przykro się patrzy na ludzi którzy nie potrafią albo go gorsza nie chcą zinterpretować rzeczywistości tylko hejtują zawodników, zwalniają trenera i zapominają gdzie byliśmy na początku sezonu oraz poprawy gry w ostatnich miesiącach, mieliśmy chyba 14 meczów bez porażki i to już się nie liczy?
Dzięki temu mamy aktualnie top2 oraz 6 pkt przewagi nad piątym Betisem ale tu oczywiście już wieszczą nam ligę konferencji...
Przykro patrzeć na społeczeństwo.
8
@MrPGG Oczywiście że nie.
Po za tym wątpię byśmy tego miejsca nie utrzymali.
0
Depay,Gavi,Adama,Alba jedynie na plus.
Reszta słabo albo dramatycznie.
Traore jak nie gra wszystkiego na pałę tylko czasami pomyśli to coś wychodzi.
Tylko dlaczego aż tak często robi jedno i to samo.
0
@Jakub1513 Tak już spadniemy z ligi od razu.
0
Tak jesteśmy w dołku ale to nie zmienia faktu że sędzia znowu wypaczył wynik spotkania.
Gramy słabo, momentami dobrze ale zagraliśmy lepiej na pewno od Rayo które miało jedną sytuację i strzelili a resztę meczu turlali się.
0
Jestem ciekaw jaki był efektywny czas gry.
Zatrzymywanie czasu tu i teraz,bo przeciwnicy wolą się turlać czasami niż grać.