1

Fati do Realu pasował by idealnie.
Co wchodzi to zazwyczaj strzela z niczego w końcówkach meczów.
Co za farfocel.
Ansu jak ja cię uwielbiam!!!
Co za mental Barcy :D

0

To jest ewidentne czerwo!!!
Atak znacznie powyżej kostki nakładką.

0

@Survier oczywiście że nie.
Piszę to w porównaniu do poprzednich meczy.
Zawsze może być lepiej.

0

Fajnie że dziś gramy częściej na Jeden kontakt w środku pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Siro Przypomnij ile mieli celnych strzałów do 90minut.

1

@Rewolucja123 Nie nie nie.
Ta zasada obowiązuje wszystkich oprócz Realu Madryt.

7

Najbardziej irytuje fakt że za kilka lat każdy zapomni jaki futbol prezentował Real Madryt.
Popatrzą tylko że wygrali LM to stwierdzą jednoznacznie kto był najlepszą drużyną świata.
Villareal przy dużym szczęściu mógłby awansować do finału i go wygrać to ludzie też by twierdzili że są najlepsi?

1

@Worny Przecież stwarzali sytuację po pierwszej bramce.
Mendy wybił piłkę z linii bramkowej i to według ciebie było cofnięcie?

5

Guardiola zniszczył taktycznie Ancelottiego ale oczywiście dwie minuty zmieniło wszystko.
Bardzo dobrze ustawił drużynę,nic nie kombinował.
Teraz Pep jest przereklamowany i bez Messiego nic nie wygra xD
Najlepszy trener na świecie na równi z Kloopem.
Nie zawsze wygrywa drużyna lepsza.

1

Sterling to nurek ale tu faul Ewidentny.

7

Taki był plan Realu na te dwumecze.
Grać z PSG od błędu Donnarumy.
Zagrać z Chelsea jedną dobrą połowę.
Strzelić w ostatnich minutach dwie bramki z City na wagę dogrywki.
Co za Wielka i Genialna drużyna.
#Najlepsi na świecie.

0

@ElKamil świetnie bronili i jeszcze strzelili bramkę...

1

@DonMatteo901 Przecież to jest niemożliwe.
W ostatnich trzech dwumeczach ile zagrali minut lepszych od rywala?

Nawet pełnych 90 minut bym się nie doliczył....

1

Szpakowski jaki podniecony....
A tak to siedział po cichutku.

0

@pt9 Ja patrzyłem na Fortunie w 84minucie i był kurs 130.

0

City było lepsze w tym dwumeczu jak na razie przez 170minut.

0

@draxidox pRoFesJOnaLNy ObIEkTyWNy KoMeNTarZ.

6

Real w 6 meczach w LM miał może 80minut dobrej gry i nadal są w grze o finał.
To przecież jakiś żart.
Jak awansują do finału i go wygrają nikt absolutnie NIKT mi nie wmówi że są najlepszą drużyną na świecie...

2

To było pewne.....

0

To się skończy dogrywką.

0

Grealish robi co chce.
I gdzie jesteście hejterzy?

1

Spokojnie za chwilę wjeżdża farfocel, wylew Edersona a na dokładkę błąd sędziego

2

Mahrez !!!
Piękny kontra, piękny gol w półfinale LM a komentatorzy emocje jak przy krojeniu chleba.

1

Vinicoius xD
Spalony ale pięknie oglądać zmarnowaną setkę tego pajacyka.

1

Casemiro a żeby ci Amber zrobiła coś na poduszkę.

4

@ranger3120 Przesrany temat.

0

Emery ewidentnie postawił wszystko na LM i gra w lidze wyglądała tak jak wyglądała.
Uważam to za głupotę ponieważ taki klub jak Villareal potrzebuje stabilizacji i regularności w europejskich pucharach by powolutku budować markę i drużynę.
W przyszłym sezonie mogą nie grać w Europie albo męczyć się w kwalifikacjach do ligi konferencji.

0

@ronidaro10 Ewidentnie błąd Emerego.
W przerwie nakazał grać jak z Juve i są skutki.
Po 10minutach drugiej połowy wiedziałem jak to się skończy.
Jak brakowało sił to mógł reagować zmianami.

0

Tak jak pisałem w przerwie.
Villareal nie może odpuścić a to zrobili i zaczęli bronić niżej a Liverpool w takiej sytuacji jedzie z każdym.
Emery to jednak ma ten gen frajerstwa.
Jak widział że zespół już nie może grać tak intensywnie to od razu mógł reagować zmianami a nie kazać grać niżej.
To było oczywiste że Liverpool to wykorzysta.
Już jest po meczu, powiem więcej czerwoni trafią jeszcze z dwa razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?