Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Gavi połamał gościa balansem
Edit: to jednak sędzia
1
@kiper09 Nie gdy wynik jest na styku.
0
Milan też nie ma ochoty na mistrza chyba.
Ostatni na kuponie
9
Gavi
Pedri
Brak słów
0
Bardzo dobrze
Może się obudzą
16
Samograj Koemana już zaczyna zapominać jego taktyki i pojawiają się problemy.
9
Kevin jeden z najlepszych na świecie.
Na pewno najlepszy na swojej pozycji.
Nie zapraszam do dyskusji
0
@Ptasior Problemem Iniesty czy Xaviego był Messi i tylko dlatego nie dostali ZP.
Dziwi mnie natomiast że KDB nie wymienia się w gronie faworytów bo na to zasługuje.
0
Czego brakuje Kevinowi De Bruyne by dostał ZP?
2
Najśmieszniejsze jest to że większość kibiców którzy wykłócają się w internecie oceniają piłkarzy jedynie przez pryzmat statystyk i to najczęściej patrząc tylko na gole. Nie oglądają meczów a są pierwsi do komentowania.
Najlepszy jest zawsze argument że napastnika rozlicza się tylko z goli xD
No to gdzie ZP np. dla Immobile który ładował 36 bramek w samej lidze?
10
Leo co za asysta!!!
Mbappe też cudownie wykończył.
5
@SamuraJack Alemany:"Gavi widzisz już mam następnych na twoje miejsce, podpisujesz albo będziesz zajadał winogrona z Moribą"
0
@marcin62
Ja tak napisałem żeby nie strzelał?
Podkreślam że był jednym z najgorszych na boisku i wykonanie rzutu karnego tego nie zmienia.
Ludzie popatrzą tylko na to że trafił i ZP mu wręczali.
0
@szymonekk Oczywiście że nie ale jak koledzy nie domagają to Lewandowski sam NIC nie jest w stanie zrobić.
9
Karny dla Bayernu!
Lewandowski jako jeden z najgorszych na boisku za chwilę znowu będzie najlepszym na świecie.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma takiego zooma by dostrzec Lewego na boisku.
0
@Deviler Przecież napisałem że Bayern jest w dołku.
Większość piłkarzy gra słabo a Lewandowski drugi mecz w takiej sytuacji jest najgorszy na boisku.
0
@draxidox Pokaże swój mental jak w najbliższym okienku będzie chciał uciekać z tej drużyny.
0
Bayern ewidentnie w dołku.
Kolejny raz potwierdza się że bez odpowiednich warunków Lewandowskiego nie ma na boisku ale nic dziwnego że piłkarz który bazuje jedynie na świetnym ustawianiu się w polu karnym i dobrym wykończeniu bez dominacji i tworzenia mnóstwa sytuacji przez jego kolegów jego wpływ na grę jest znikomy.
4
@Momals11 Im nie grozi nawet liga konferencji.
10
@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.
13
@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.
26
Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.
2
Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach
0
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.
8
@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.
4
@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.
1
Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.
0
Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.
3
Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?