6

Gavi połamał gościa balansem
Edit: to jednak sędzia

1

@kiper09 Nie gdy wynik jest na styku.

0

Milan też nie ma ochoty na mistrza chyba.
Ostatni na kuponie

9

Gavi
Pedri
Brak słów

0

Bardzo dobrze
Może się obudzą

16

Samograj Koemana już zaczyna zapominać jego taktyki i pojawiają się problemy.

9

Kevin jeden z najlepszych na świecie.
Na pewno najlepszy na swojej pozycji.
Nie zapraszam do dyskusji

0

@Ptasior Problemem Iniesty czy Xaviego był Messi i tylko dlatego nie dostali ZP.
Dziwi mnie natomiast że KDB nie wymienia się w gronie faworytów bo na to zasługuje.

0

Czego brakuje Kevinowi De Bruyne by dostał ZP?

2

Najśmieszniejsze jest to że większość kibiców którzy wykłócają się w internecie oceniają piłkarzy jedynie przez pryzmat statystyk i to najczęściej patrząc tylko na gole. Nie oglądają meczów a są pierwsi do komentowania.
Najlepszy jest zawsze argument że napastnika rozlicza się tylko z goli xD
No to gdzie ZP np. dla Immobile który ładował 36 bramek w samej lidze?


10

Leo co za asysta!!!
Mbappe też cudownie wykończył.

5

@SamuraJack Alemany:"Gavi widzisz już mam następnych na twoje miejsce, podpisujesz albo będziesz zajadał winogrona z Moribą"

0

@marcin62
Ja tak napisałem żeby nie strzelał?
Podkreślam że był jednym z najgorszych na boisku i wykonanie rzutu karnego tego nie zmienia.
Ludzie popatrzą tylko na to że trafił i ZP mu wręczali.

0

@szymonekk Oczywiście że nie ale jak koledzy nie domagają to Lewandowski sam NIC nie jest w stanie zrobić.

9

Karny dla Bayernu!
Lewandowski jako jeden z najgorszych na boisku za chwilę znowu będzie najlepszym na świecie.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma takiego zooma by dostrzec Lewego na boisku.

0

@Deviler Przecież napisałem że Bayern jest w dołku.
Większość piłkarzy gra słabo a Lewandowski drugi mecz w takiej sytuacji jest najgorszy na boisku.

0

@draxidox Pokaże swój mental jak w najbliższym okienku będzie chciał uciekać z tej drużyny.

0

Bayern ewidentnie w dołku.
Kolejny raz potwierdza się że bez odpowiednich warunków Lewandowskiego nie ma na boisku ale nic dziwnego że piłkarz który bazuje jedynie na świetnym ustawianiu się w polu karnym i dobrym wykończeniu bez dominacji i tworzenia mnóstwa sytuacji przez jego kolegów jego wpływ na grę jest znikomy.

4

@Momals11 Im nie grozi nawet liga konferencji.

10

@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.

13

@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.

26

Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.

2

Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach

0

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.

8

@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.

4

@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.

1

Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.

0

Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.

3

Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?