Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zieliński mógłby chociaż 15 minut zagrać na takim poziomie co Forsberg dzisiaj.
0
Góralski zaczyna swoje.
0
Wygląda to lepiej niż ze Szkocją ale nadal taka gra nie da nam awansu.
0
Lewy schowany do kieszeni jak na razie.
Szymański najlepszy.
2
100 zeta postawione na Szwecję.
32
Nikt o zdrowych zmysłach w Lipsku go nie skrytykuje bo obniżyło by jego wartość przy ewentualnym transferze.
1
@Kgorecki2500 Partia stworzona z zbieraniny z różnych partii.
Jak to ma być centrum jak są osoby o skrajnych poglądach.
Jak lewak i prawak stworzą partię to nie może wyjść centrum.
Co do tych słów to jest to skandal że ludzie głoszą takie bzdury a co gorsza niektórzy w to wierzą.
0
@JohnA Według ciebie ci goście z fame mma to sportowcy?
Jakie to emocje dostarcza?
Sądząc po komentarzach to śmiech jedynie.
To lepiej sobie włączyć kabaret czy stand up.
0
@JohnA Powtórzę.
Nie porównuj sportów gdzie profesjonaliści trenują i potem pokazują efekty swojej pracy do pajaców którzy ze sportem nie mają nic wspólnego (oczywiście nie wszyscy).
Boks bardzo lubię a czasami i włączę MMA ale tego fame dziadostwa nigdy..
0
@LonelyVEB skąd ty wiesz co ja robię?
Gościu ja komuś zabraniam oglądać to gówno?
Czy ja tak napisałem?
0
@JohnA Nie porównuj sportów profesjonalnych do tej błazenady.
3
Ja nadal nie rozumiem fenomenu fame mma.
Po co to oglądać, tracić czas i pieniądze?
1
Asysta Frenkiego!
0
@Jestjakjest Już całkiem o nim zapomniałem.
Najlepszy moment by pokazał swój potencjał,teraz ma znaczne łatwiejsze warunki ponieważ cala drużyna lepiej funkcjonuje.
1
@zodiak_10 Dynamika lepsza niż u Mbappe.
Nie wspomnę o innych aspektach bo to jest przepaść.
Mbappe jest ciut szybszy jedynie.
3
@Worny Wyczuwam kompromitację Brazylii.
Nie podoba mi się ta drużyna.
0
@Janiama Najważniejszy mecz we wtorek a my dziś nie pokazaliśmy nic z drużyną na papierze słabszą niż Szwecja.
Szkoci się przygotowali na baraże i byli lepsi w każdym aspekcie.
Powinniśmy dostać chociaż namiastkę naszej siły ale wyszło jak zawsze.
Marne szanse by się udało we wtorek.
0
Włochy xD
Bardzo dobrze nie lubię tych płaczków i symulantów.
1
No to teraz we wtorek pójdzie łatwo.
0
Po minie Czesia widać że to we wtorek się nie uda.
0
Dopiero włączyłem mecz,jak gramy?
Chyba słabo bo w głosie Borka lekka żałoba tak jakby Real ostatnio dostał 4 bramki z Barceloną.
8
Oby wreszcie City wygrało LM a Barca zdobyła LE.
Ale by było meczycho w superpucharze.
54
Przypominam że Atletico nie zgodziło się na transfer Moraty by nas nie wzmacniać xD
Dzięki Bogu że przyszedł za niego Aubameyang.
0
Dzień dobry.
Co za piękny poranek.
0
@Vebrol Gazdy nie widziałem ale Laboga ewidentnie załamany w sumie nie wiedziałem że to kibic Realu, wcześniej nie dawał po swoich wypowiedziach poznać.
6
No nie wiem kto ma gorzej,kibice Realu po dzisiejszym meczu czy my Kibice Barcy wiedząc że gramy dopiero za dwa tygodnie.
0
Haaland widząc taką Barce to przyjdzie za darmo grać.
A tak na serio to taką grą i takim obiecującym projektem to będziemy z łatwością przyciągać najlepszych na świecie.
1
@IronSanHybrid Dokładnie, póki mamy matematyczne szanse trzeba walczyć.
15
Galatasaray>Real Madryt
Factos.
1
Był ktoś tu co oglądał klasyk na Eleven?
Dużą tam żałobę mieli?