0

Zieliński mógłby chociaż 15 minut zagrać na takim poziomie co Forsberg dzisiaj.

0

Góralski zaczyna swoje.

0

Wygląda to lepiej niż ze Szkocją ale nadal taka gra nie da nam awansu.

0

Lewy schowany do kieszeni jak na razie.
Szymański najlepszy.

2

100 zeta postawione na Szwecję.

32

Nikt o zdrowych zmysłach w Lipsku go nie skrytykuje bo obniżyło by jego wartość przy ewentualnym transferze.

1

@Kgorecki2500 Partia stworzona z zbieraniny z różnych partii.
Jak to ma być centrum jak są osoby o skrajnych poglądach.
Jak lewak i prawak stworzą partię to nie może wyjść centrum.
Co do tych słów to jest to skandal że ludzie głoszą takie bzdury a co gorsza niektórzy w to wierzą.

0

@JohnA Według ciebie ci goście z fame mma to sportowcy?
Jakie to emocje dostarcza?
Sądząc po komentarzach to śmiech jedynie.
To lepiej sobie włączyć kabaret czy stand up.

0

@JohnA Powtórzę.
Nie porównuj sportów gdzie profesjonaliści trenują i potem pokazują efekty swojej pracy do pajaców którzy ze sportem nie mają nic wspólnego (oczywiście nie wszyscy).
Boks bardzo lubię a czasami i włączę MMA ale tego fame dziadostwa nigdy..

0

@LonelyVEB skąd ty wiesz co ja robię?
Gościu ja komuś zabraniam oglądać to gówno?
Czy ja tak napisałem?

0

@JohnA Nie porównuj sportów profesjonalnych do tej błazenady.

3

Ja nadal nie rozumiem fenomenu fame mma.
Po co to oglądać, tracić czas i pieniądze?

1

Asysta Frenkiego!

0

@Jestjakjest Już całkiem o nim zapomniałem.
Najlepszy moment by pokazał swój potencjał,teraz ma znaczne łatwiejsze warunki ponieważ cala drużyna lepiej funkcjonuje.

1

@zodiak_10 Dynamika lepsza niż u Mbappe.
Nie wspomnę o innych aspektach bo to jest przepaść.
Mbappe jest ciut szybszy jedynie.

3

@Worny Wyczuwam kompromitację Brazylii.
Nie podoba mi się ta drużyna.

0

@Janiama Najważniejszy mecz we wtorek a my dziś nie pokazaliśmy nic z drużyną na papierze słabszą niż Szwecja.
Szkoci się przygotowali na baraże i byli lepsi w każdym aspekcie.
Powinniśmy dostać chociaż namiastkę naszej siły ale wyszło jak zawsze.
Marne szanse by się udało we wtorek.

0

Włochy xD
Bardzo dobrze nie lubię tych płaczków i symulantów.

1

No to teraz we wtorek pójdzie łatwo.

0

Po minie Czesia widać że to we wtorek się nie uda.

0

Dopiero włączyłem mecz,jak gramy?
Chyba słabo bo w głosie Borka lekka żałoba tak jakby Real ostatnio dostał 4 bramki z Barceloną.

8

Oby wreszcie City wygrało LM a Barca zdobyła LE.
Ale by było meczycho w superpucharze.

54

Przypominam że Atletico nie zgodziło się na transfer Moraty by nas nie wzmacniać xD
Dzięki Bogu że przyszedł za niego Aubameyang.

0

Dzień dobry.
Co za piękny poranek.

0

@Vebrol Gazdy nie widziałem ale Laboga ewidentnie załamany w sumie nie wiedziałem że to kibic Realu, wcześniej nie dawał po swoich wypowiedziach poznać.

6

No nie wiem kto ma gorzej,kibice Realu po dzisiejszym meczu czy my Kibice Barcy wiedząc że gramy dopiero za dwa tygodnie.

0

Haaland widząc taką Barce to przyjdzie za darmo grać.
A tak na serio to taką grą i takim obiecującym projektem to będziemy z łatwością przyciągać najlepszych na świecie.

1

@IronSanHybrid Dokładnie, póki mamy matematyczne szanse trzeba walczyć.

15

Galatasaray>Real Madryt
Factos.

1

Był ktoś tu co oglądał klasyk na Eleven?
Dużą tam żałobę mieli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?