Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włochy xD
Bardzo dobrze nie lubię tych płaczków i symulantów.
1
No to teraz we wtorek pójdzie łatwo.
0
Po minie Czesia widać że to we wtorek się nie uda.
0
Dopiero włączyłem mecz,jak gramy?
Chyba słabo bo w głosie Borka lekka żałoba tak jakby Real ostatnio dostał 4 bramki z Barceloną.
8
Oby wreszcie City wygrało LM a Barca zdobyła LE.
Ale by było meczycho w superpucharze.
54
Przypominam że Atletico nie zgodziło się na transfer Moraty by nas nie wzmacniać xD
Dzięki Bogu że przyszedł za niego Aubameyang.
0
Dzień dobry.
Co za piękny poranek.
0
@Vebrol Gazdy nie widziałem ale Laboga ewidentnie załamany w sumie nie wiedziałem że to kibic Realu, wcześniej nie dawał po swoich wypowiedziach poznać.
6
No nie wiem kto ma gorzej,kibice Realu po dzisiejszym meczu czy my Kibice Barcy wiedząc że gramy dopiero za dwa tygodnie.
0
Haaland widząc taką Barce to przyjdzie za darmo grać.
A tak na serio to taką grą i takim obiecującym projektem to będziemy z łatwością przyciągać najlepszych na świecie.
1
@IronSanHybrid Dokładnie, póki mamy matematyczne szanse trzeba walczyć.
15
Galatasaray>Real Madryt
Factos.
1
Był ktoś tu co oglądał klasyk na Eleven?
Dużą tam żałobę mieli?
15
@MesQueUnClub_87 Tak samo jak Ferran.
2
@Kamiloza91 Niektórzy poszli oglądać co innego z tego powodu :D
5
Pisałem przed meczem że Real założył czarne koszulki nie bez powodu.
1
@PatrykBarca Śmiali się bo gadał tylko i wyłącznie o Xavim.
Laporta miał plan prawie na wszystko.
Najważniejsze że ściągnął Alemanego i ogarnęli finanse.
1
Xavi i ekipa zrobiła nam jutro najlepszy poniedziałek w tym roku.
Od razu lepiej się jutro wstanie z bananem na mordzie.
1
Wiadomo gdzie powędrowały stare chomiki z tej strony.
RIP realmadryt.pl
0
I te komentarze z rana że idą oglądać zamiast klasyku coś innego bo to już nie to samo
Brawo dla nich!
7
Komentarz z FB:
"Ostatnio taki ból dupy czułem jak zszedłem z wujkiem do piwnicy"
Złoto.
1
@foczkyyyhg Pewnie specjalnie przemilczą ten mecz i będą gadać o Legii.
1
@Janiama Trafione drugi raz zrzędu.
Ostatnio też trafiłem wynik meczu z Osasuną.
Dałem dziś taki wynik bo widać że Barca Xaviego upodobała sobie tą czwórkę.
2
@tbas Ja się Madrytem brzydzę i dziwię się że istnieję coś takiego jak kibice tego klubu.
1
@daniel32778 Ja trafiłem !!!
Drugi raz zrzędu xD
3
Wszyscy już ujmują Barcie.
Real bez Benzemy
Atletico bez formy
To nie ta sama Valencia co kiedyś
Athletic gra rezerwami
Napoli skupione na lidze
To MY sprawiliśmy naszą grą że rywale grają beznadziejne.
7
ROZKŁAD JAZDY ZREALIZOWANY !!!
1
Jak to było Militao lepszy od Araujo xD
2
Czekam aż Pique wzniesie rozłożone dłonie do góry!!!
0
To będzie gol!!!!!