Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To powinna być druga żółta dla bramkarza.
6
Dlatego czas w meczach powinnien być zatrzymywany.
2
To jakiś żart....
2
To był drugi Gavi na trybunach xD
0
Ciekawe ile doliczy.
Jak ostatnio doliczyli 10 minut to tu powinno być co najmniej 12min.
3
Zawodnik Rayo po słowach Gaviego cudownie ozdrowiał.
0
@FC1899Barca FDJ nic daje xD ma świetny okres, Dzisiaj gorszy dzień.
Dembele to nasz główny napędowy i wolę takiego grajka niż takiego co każdą piłkę zagra do tyłu.
Gavi może grać większość i to pokazuje wyśmienitą formą.
Brakuje jedynie intensywności co właśnie pozwala zaskoczyć rywala ale to zrozumiałe ponieważ Xavi nie mógł naprawić błędów poprzednika na tym polu w środku sezonu.
2
Gramy jakby nam się nie chciało ale sytuację są to najważniejsze.
Potrzeba intensywności i będzie okej.
W każdym meczu La Liga w ostatnim czasie sędziowie są dramatyczni.
Wypaczają rywalizację, bardziej szkodzą niż pomagają na boisku.
Nie ma spójności w ich osądach.
Są ślepi a kartki dają według uznania a nie przepisów.
Wstyd że top2 liga świata ma takich sędziów.
23
Bez kartki xD
To jest żenujące.
4
Dembele to wykorzystał maksymalnie ale faul był.
0
Moim zdaniem bardzo zawinił Mats.
Strzał słaby i na krótki słupek.
Źle był ustawiony.
0
@Ptasior I jak tak dalej będą grać to nie zasłużą nawet na ligę konferencji.
1
@Dertinho Zobacz w ustawieniach czy nie masz włączonego ograniczenia jakości.
Ja tak miałem przez kilka miesięcy z przerwami na kilka dni,u mnie dopiero się naprawiło po aktualizacji miui.
7
Dla mnie Frenkie zawodnik meczu.
Super mecz w jego wykonaniu.
Mats,Dest,Gavi, Auba, Dembele,Busqets też świetne zawody.
2
Pierwsza połowa bardzo dobra.
W drugiej brakowało płynności i kontroli poprzez posiadanie piłki.
#SĘDZIOWIEWON
3
Sędziowie w ostatnich kolejkach przechodzą samych siebie.
Nigdy nie widziałem gorszego okresu jeśli chodzi o sędziowanie.
4
Ale mnie ten komentarz na Eleven denerwuje.
Strasznie irytujący są.
1
Fajnie gramy.
Intensywność i te podania Jakby szybsze o dwa tempa niż w meczu z Cadiz i Eintrachtem.
1
@Pogba Patrząc na to co wyrabiają inni sędziowie w innych spotkaniach to dzisiaj Arbiter TOP.
7
Alba zamiast wracać to biegnie truchtem i patrzy się na naszych obrońców jak interweniują.
14
FDJ Dzisiaj TOP.
0
Xavi ball powraca.
Znowu można mówić że Lecimy po LM
5
Co tam się działo.
Gavi co zabrał piłkę w polu karnym.
Zrobił ta bramkę.
1
@Janiama 0:3
Łatwo dzisiaj.
1
Gdyby Adama potrafił pomyśleć a nie iść zawsze na pałę albo schodzić na lewą nogę to byłby graczem wart 80mln a nie 30mln.
Każdy powinnien zdawać sobie sprawę z jego ograniczeń.
Chwała mu za to że po obniżył wynagrodzenie by grać u nas i moim zdaniem dał nam bardzo dużo patrząc na to że jest tylko wypożyczony.
Trzeba mu podziękować po sezonie i życzyć szczęścia bo jednak trochę nam dał.
0
@Sau_Ron W tamtym okresie jak to mówił to graliśmy świetnie.
5
Tak trzeba mieć pretensje do sędziego.
Co z tego że to Cadiz,to mogła być nawet Arka Gdynia i trzeba wymagać sędziowania na poziomie minimalnym.
Nie twierdzę że wynik byłby inny i na pewno moglibyśmy to wygrać ponieważ graliśmy bardzo słabo ale tacy sędziowie wypaczają rywalizację.
I to nie tylko w tym meczu, cała liga jest okradana z rywalizacji przez sędziów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kryzys musiał przyjść i przyszedł.
Ogólnie nie nam pretensji do piłkarzy i Xaviego, ewentualnie do piłkarzy którzy naprawdę grają tragicznie i żaden trener czy taktyka tego nie zmieni np.Lenglet.
Xavi zrobił świetną robotę i z odpowiednim przygotowaniem do sezonu oraz 3-4 transferami możemy walczyć o wszystko.
2
Ktoś powie że sędzia nie popełnił bardzo poważnych błędów np.brak karnego czy gol ze spalonego.
To dzisiejsze sędziowanie jest gorsze od wyżej wymienionych sytuacji.
Nic tak nie denerwuje jak brak gwizdania ewidentnych fauli czy widzenia fauli których nie było czy brak kartek za ostrą grę.
Bardzo to dekoncentracuje i zabiera drużynie płynność która jest bardzo ważna szczególnie w takich drużynach jak MC czy Barca.
Zagraliśmy słabo ale nie zmienia to faktu że z innym sędziowaniem może byłby rezultat.
Sędziowie wypaczają wyniki w całej lidze.
Sędzia do degradacji na poziom Segunda B