2

Dzisiaj to widzę tak:
Liverpool pewnie wygrywa swój mecz 3:0
W meczu City Gerrard się wywala w 92 minucie ale to bez znaczenia bo jest trenerem i w tym samym momencie jego zespół idzie z kontrą, Mateusza Gotówka mija dwóch zawodników dorzuca na Kołczinio a ten strzela przepiękną bramkę z przewrotki prosto w okienku.
Mecz się kończy, na tablicy wyników jest 7:1 i City oficjalnie mistrzem Anglii.

0

@YouTuber Ma tyle straty co Dani Alves przewagi nad Messim pod względem zdobytych trofeów.

0

Podobno Bayern już odrzucił pierwszą ofertę za Lewego.
Myślicie że ile Barcelona powinna maksymalnie zaoferować kasy za Polaka?

0

@norbi77 Mają Karima owszem ale nie widzę problemu by grał za Lewandowskim.
Real musi wzmocnić atak bo jak wypadnie Benzema czy wpadnie w dołek formy to napastnika nie mają,nie wyobrażam sobie by Real nie kupił napastnika tylko pytanie kogo, uważam że istnieje jakaś szansa na transfer Polaka.

0

@SithRM A kto miałby być alternatywą dla Francuza?
Tylko Haaland który jest już w MC.
Muszą wzmocnić atak bo bez Benzemy ten zespół nie wyrabia.

0

@macio_944 Myślę że jak zostanie to poważnie przemyśli podpisanie kontraktu.
Za rok już 35lat i nikt mu ogromnych pieniędzy i dłuższego kontraktu niż dwa lata nie zaoferuje jeśli chodzi o topowe drużyny bo większość takich klubów ma już cracków na środku ataku, wątpię by Barca nadal go chciała za rok.

1

Jeśli Real ruszy teraz po Lewandowskiego to myślicie że i tak wybierze Barcelonę?

0

@Cule1234 Realnie to Lewy i Lautaro jest do wyciągnięcia a Lukaku jest w nie najlepszej formie.
Muszą wzmocnić atak ponieważ gdy brakuje Benzemy to zespół nie istnieje a półśrodki typu Jovic czy Mariano nie działają.

2

@macio_944 Spokojnie żeby nie okazało się Lewy za chwilę znowu przedłuży kontrakt z Bayernem.

3

Haha Mbappe poleciał na kasę i na niewiadomo co. Ciekawe co tam wpisali w jego kontrakt.
Ale największa beka z Realu, opierali to okienko głównie na ściągnięciu Francuza a teraz wątpię by znaleźli jakiegoś cracka do ataku.

1

@DonAndresFCB Nie ta klasa?
Hazard w Chelsea w najwyższej formie był w czołówce najlepszych na świecie.

1

@DonMatteo901 A matka Mbappe na jakiej pozycji gra?

0

W obliczu pozostania Mbappe w PSG to myślicie że nadal chcą Dembele u siebie?
Myślę że jak te informacje się potwierdzą to nie zdziwię się jak w najbliższych dniach Dembele jednak przedłuży z nami kontrakt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld Chcą by piłkarz został,mam nadzieję że nie chodzi o Lengleta.

0

@Antimadridista_WR Trudno powiedzieć.
Porównywalnie albo troszkę lepiej.

0

@HighestInTheRoom Haller raczej w BVB a Kane nie odejdzie z Totków.
Lautaro jest do wyciągnięcia ale wątpię by go chcieli.
Kogoś muszą ściągnąć tak czy siak.

0

@HighestInTheRoom No nie wydaje mi się. Co okienko mówi się że Real będzie wydawał ogromne miliony i przebudowywał skład.
Potrzebują głośnych nazwisk

1

@escarabajo Salah już chyba przedłużył kontrakt z Liverpoolem.

0

@sila101 Benzema nie musi grać na 9 a poza tym nie mają drugiego dobrego napastnika.

0

Jeśli Mbappe zostanie w PSG to kogo Real ściągnie?
Haaland już w MC a kogoś innego nie widzę na horyzoncie więc myśl że też ruszą po Lewandowskiego.

0

@Transu96 Bycie super grajkiem którym Neymar niewątpliwie jest nie oznacza od razu bycia legendą danego klubu.

0

@RosjaninBut Źle może napisałem.
Chodziło o to właśnie że strzeli te 30-40bramek.

5

Niemieccy dziennikarze Olivier Fritsch i Fabian Scheler o Lewandowskim
- On jest beneficjentem dominacji Bayernu i to jest też oznaka słabości Bundesligi. Bycie środkowym napastnikiem w Bayernie to jest wymarzona praca dla piłkarza

- Trzeba przyjrzeć się strzelanym przez Lewandowskiego bramkom i ocenić, ile jakości i specjalnych umiejętności było potrzebne w tych sytuacjach, by te gole zdobyć? W wielkich meczach Lewandowskiemu prawie nigdy nie zdarzają się spektakularne gole

- Benzema ma lepiej ułożoną nogę i jest lepszy technicznie, perfekcyjnie dogrywający. Messi i Ronaldo biją go rzutami wolnymi i podaniami na nos. Ekscytacja Lewandowskim jest oznaką słabości Bundesligi

- Swoje zaległości czy niedociągnięcia Lewandowski przesłaniał odrobiną sprytu. Potrafi wszystko bardzo dobrze, ale nie robi nic wybitnego

Z większością się zgadzam
Tutaj większość chce Lewego dlatego że jest Polakiem.
Moim zdaniem mając w drużynie Aubameyanga po prostu nie warto płacić 40 baniek Plus 16mln zarobków brutto.

Robert to nie jest gracz który sam pociągnie zespół.Strzeli 30-40 bramek w sezonie we wszystkich rozgrywkach, Aubameyang w tym sezonie strzelił 20 mając tragiczne pół roku w Arsenalu a po przyjściu do nas odżył, więc myślę że w przyszłym sezonie mógłby pokusić się o 30 bramek.
Sto razy lepiej zainwestować w resztę składu, szczególnie w pozycję Busqets i grać Aubą niż płacić Bayernowi za tak niewielki przeskok poziomu.

0

@vangoor Ból dupy to ty masz.
Nkunku był bezkonkurencyjny, wybitny sezon.
Nagroda zasłużona w 100%

6

@Emhyr Mina miał całą agencję i zapewne przejmą ich jego współpracownicy.

5

@Momals11 Nie miał wpływu ale jednak odpadł xD
Co mamy przez to rozumieć?

1

Nawet Oscar zjada Lengleta.

4

Riki fajnie zewniakiem.

1

Leeds strzela w doliczonym czasie po pięknej akcji na 1:1.
Warto ją oglądnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?