0

@Jackazz ponieważ pod koniec roku planuje zamiast telewizora kupić monitor.

0

Z racji że w moim telewizorze nie ma DVB-T2 to potrzebuje tuner.
Budżet ok 300zł
Fajnie jakby obsługiwał 4k
Miał możliwość zainstalowania aplikacji typu Netflix i innych pierdół.
Polecicie coś?

0

@GeneralXavi Powinno być tak jak teraz tylko piłkarze muszą wiedzieć co to jest kontrakt, przestać płakać i wymuszać transfery a kluby muszą się liczyć z ryzykiem gdy ktoś nie odpali i muszą mu płacić hajs jak np Umtiti czy Bale.

4

@agaFCB Mecz quidditcha bo powtórka Harrego leci.

16

Jeszcze jak wyzdrowieje Pedri to w pierwszym składzie będzie 7 zawodników Barcy Plus jakieś transfery w tym okienku i możliwe że zobaczymy Barcelonę w reprezentacji.

1

Liczyłem na widowisko bo ostatni mecz i to na Camp Nou a tu nic z tego.
Rozumiem że mecz o pietruszkę i nie ma co ryzykować jakiś urazów ale mogli dać trochę radości kibicom.No niestety w głowach piłkarzy już wakacje,drineczki i panienki.
Czekam z niecierpliwością jak zawsze na nowy sezon i jak zawsze myślę że to właśnie będzie "TEN" sezon, oby tak się stało.

2

Busi dziś w odbiorze jest na kosmicznym poziomie.

2

Who needs Raphinhia and Dembele?
Wystarczy Araujo na skrzydełko rzucić.

0

@MarianoItalianoVero Oczywiście że jest taka możliwość i wydaje mi się ona najbardziej prawdopodobna.To jest Bayern...

2

Granada czy Cadiz jeden pieron,obie ekipy obrzydzają futbol w Hiszpanii.
Najbardziej to szkoda mi Levante.

1

@tomek8756 Wątpię by Lewy od zawsze marzył o Barcelonie.
Myślę że wcześniej myślał bardziej o Realu.

1

@jacobFCB Tylko za rok już może nie mieć tylu opcji.
Barca raczej za rok już go nie będzie chciała raczej to gdzie pójdzie?

1

@tbas No właśnie. Według Bayernu oferta została złożona.
Słowo przeciwko słowu.

1

@Dertinho Możliwe, choć też dużo zależy jak się skończą pozostałe mecze,jak na razie słabo to wygląda dla nich.

1

Lewy się obraził bo Bayern chciał kupić jednego z najlepszych z młodego pokolenia.
Zahavi leci na grubo i próbuje wymusić transfer.
Ciekawe kto mówi prawdę o tym że Lewandowski nie dostał propozycji kontraktu.
Pini będzie cisnął i na pewno przekonywał Roberta do transferu by samemu zarobić.

0

@Pilka_jest_okragla Masz rację to za mało.
Powinnien strzelić kilka samobójów.

1

No racja mógł sobie 3 samobóje strzelić i cyk do Barcy za 25 mln

7

@NaFazieHitman Szkoda że West Ham dał dupy to byśmy tego pana oglądali Lidze konferencji.

1

Jeden mecz mógł zmienić opinię ludzi o MC.
Dlae mnie to najlepszy zespół na świecie aktualnie razem z Liverpoolem i nawet jakby przegrali ten mecz to bym zdania nie zmienił.
Trochę pecha czy szczęścia nie może kwestionować wielkości zespołu.
Całkowite przeciwieństwo Realu Madryt.

0

@draxidox Tak należy wprowadzić to ale tak naprawdę to leżenie Edersona jest nieznaczące ponieważ w trakcie meczu wybijanie piłki, faule,czy Var zajmuje sporo więcej czasu.

6

I to jest mental.
Cały czas napierali nie tracili nadziei, byli po prostu lepsi a nie jakiś Real co się włącza w Doliczonym czasie gry

10

Wielkie City!!!
Ale bym chciał by Barcelona tak grała.
Kolejne mistrzostwo zapewnione brawo Pep!

0

@Janas11224 Oby nie.
Ja mam na kuponie wygraną Brentford i Burnley :)

14

Za dwie godziny dowiemy się czy zapłacimy za Raphinhie więcej niż 25mln
Alemany pewnie już siedzi przed telewizorem w koszulce Burnley i szaliku Brentford.

2

Dzisiaj to widzę tak:
Liverpool pewnie wygrywa swój mecz 3:0
W meczu City Gerrard się wywala w 92 minucie ale to bez znaczenia bo jest trenerem i w tym samym momencie jego zespół idzie z kontrą, Mateusza Gotówka mija dwóch zawodników dorzuca na Kołczinio a ten strzela przepiękną bramkę z przewrotki prosto w okienku.
Mecz się kończy, na tablicy wyników jest 7:1 i City oficjalnie mistrzem Anglii.

0

@YouTuber Ma tyle straty co Dani Alves przewagi nad Messim pod względem zdobytych trofeów.

0

Podobno Bayern już odrzucił pierwszą ofertę za Lewego.
Myślicie że ile Barcelona powinna maksymalnie zaoferować kasy za Polaka?

0

@norbi77 Mają Karima owszem ale nie widzę problemu by grał za Lewandowskim.
Real musi wzmocnić atak bo jak wypadnie Benzema czy wpadnie w dołek formy to napastnika nie mają,nie wyobrażam sobie by Real nie kupił napastnika tylko pytanie kogo, uważam że istnieje jakaś szansa na transfer Polaka.

0

@SithRM A kto miałby być alternatywą dla Francuza?
Tylko Haaland który jest już w MC.
Muszą wzmocnić atak bo bez Benzemy ten zespół nie wyrabia.

0

@macio_944 Myślę że jak zostanie to poważnie przemyśli podpisanie kontraktu.
Za rok już 35lat i nikt mu ogromnych pieniędzy i dłuższego kontraktu niż dwa lata nie zaoferuje jeśli chodzi o topowe drużyny bo większość takich klubów ma już cracków na środku ataku, wątpię by Barca nadal go chciała za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?