Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz ponieważ pod koniec roku planuje zamiast telewizora kupić monitor.
0
Z racji że w moim telewizorze nie ma DVB-T2 to potrzebuje tuner.
Budżet ok 300zł
Fajnie jakby obsługiwał 4k
Miał możliwość zainstalowania aplikacji typu Netflix i innych pierdół.
Polecicie coś?
0
@GeneralXavi Powinno być tak jak teraz tylko piłkarze muszą wiedzieć co to jest kontrakt, przestać płakać i wymuszać transfery a kluby muszą się liczyć z ryzykiem gdy ktoś nie odpali i muszą mu płacić hajs jak np Umtiti czy Bale.
4
@agaFCB Mecz quidditcha bo powtórka Harrego leci.
16
Jeszcze jak wyzdrowieje Pedri to w pierwszym składzie będzie 7 zawodników Barcy Plus jakieś transfery w tym okienku i możliwe że zobaczymy Barcelonę w reprezentacji.
1
Liczyłem na widowisko bo ostatni mecz i to na Camp Nou a tu nic z tego.
Rozumiem że mecz o pietruszkę i nie ma co ryzykować jakiś urazów ale mogli dać trochę radości kibicom.No niestety w głowach piłkarzy już wakacje,drineczki i panienki.
Czekam z niecierpliwością jak zawsze na nowy sezon i jak zawsze myślę że to właśnie będzie "TEN" sezon, oby tak się stało.
2
Busi dziś w odbiorze jest na kosmicznym poziomie.
2
Who needs Raphinhia and Dembele?
Wystarczy Araujo na skrzydełko rzucić.
0
@MarianoItalianoVero Oczywiście że jest taka możliwość i wydaje mi się ona najbardziej prawdopodobna.To jest Bayern...
2
Granada czy Cadiz jeden pieron,obie ekipy obrzydzają futbol w Hiszpanii.
Najbardziej to szkoda mi Levante.
1
@tomek8756 Wątpię by Lewy od zawsze marzył o Barcelonie.
Myślę że wcześniej myślał bardziej o Realu.
1
@jacobFCB Tylko za rok już może nie mieć tylu opcji.
Barca raczej za rok już go nie będzie chciała raczej to gdzie pójdzie?
1
@tbas No właśnie. Według Bayernu oferta została złożona.
Słowo przeciwko słowu.
1
@Dertinho Możliwe, choć też dużo zależy jak się skończą pozostałe mecze,jak na razie słabo to wygląda dla nich.
1
Lewy się obraził bo Bayern chciał kupić jednego z najlepszych z młodego pokolenia.
Zahavi leci na grubo i próbuje wymusić transfer.
Ciekawe kto mówi prawdę o tym że Lewandowski nie dostał propozycji kontraktu.
Pini będzie cisnął i na pewno przekonywał Roberta do transferu by samemu zarobić.
0
@Pilka_jest_okragla Masz rację to za mało.
Powinnien strzelić kilka samobójów.
1
No racja mógł sobie 3 samobóje strzelić i cyk do Barcy za 25 mln
7
@NaFazieHitman Szkoda że West Ham dał dupy to byśmy tego pana oglądali Lidze konferencji.
1
Jeden mecz mógł zmienić opinię ludzi o MC.
Dlae mnie to najlepszy zespół na świecie aktualnie razem z Liverpoolem i nawet jakby przegrali ten mecz to bym zdania nie zmienił.
Trochę pecha czy szczęścia nie może kwestionować wielkości zespołu.
Całkowite przeciwieństwo Realu Madryt.
0
@draxidox Tak należy wprowadzić to ale tak naprawdę to leżenie Edersona jest nieznaczące ponieważ w trakcie meczu wybijanie piłki, faule,czy Var zajmuje sporo więcej czasu.
6
I to jest mental.
Cały czas napierali nie tracili nadziei, byli po prostu lepsi a nie jakiś Real co się włącza w Doliczonym czasie gry
10
Wielkie City!!!
Ale bym chciał by Barcelona tak grała.
Kolejne mistrzostwo zapewnione brawo Pep!
0
@Janas11224 Oby nie.
Ja mam na kuponie wygraną Brentford i Burnley :)
14
Za dwie godziny dowiemy się czy zapłacimy za Raphinhie więcej niż 25mln
Alemany pewnie już siedzi przed telewizorem w koszulce Burnley i szaliku Brentford.
2
Dzisiaj to widzę tak:
Liverpool pewnie wygrywa swój mecz 3:0
W meczu City Gerrard się wywala w 92 minucie ale to bez znaczenia bo jest trenerem i w tym samym momencie jego zespół idzie z kontrą, Mateusza Gotówka mija dwóch zawodników dorzuca na Kołczinio a ten strzela przepiękną bramkę z przewrotki prosto w okienku.
Mecz się kończy, na tablicy wyników jest 7:1 i City oficjalnie mistrzem Anglii.
0
@YouTuber Ma tyle straty co Dani Alves przewagi nad Messim pod względem zdobytych trofeów.
0
Podobno Bayern już odrzucił pierwszą ofertę za Lewego.
Myślicie że ile Barcelona powinna maksymalnie zaoferować kasy za Polaka?
0
@norbi77 Mają Karima owszem ale nie widzę problemu by grał za Lewandowskim.
Real musi wzmocnić atak bo jak wypadnie Benzema czy wpadnie w dołek formy to napastnika nie mają,nie wyobrażam sobie by Real nie kupił napastnika tylko pytanie kogo, uważam że istnieje jakaś szansa na transfer Polaka.
0
@SithRM A kto miałby być alternatywą dla Francuza?
Tylko Haaland który jest już w MC.
Muszą wzmocnić atak bo bez Benzemy ten zespół nie wyrabia.
0
@macio_944 Myślę że jak zostanie to poważnie przemyśli podpisanie kontraktu.
Za rok już 35lat i nikt mu ogromnych pieniędzy i dłuższego kontraktu niż dwa lata nie zaoferuje jeśli chodzi o topowe drużyny bo większość takich klubów ma już cracków na środku ataku, wątpię by Barca nadal go chciała za rok.