Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Daruj sobie porównania do Pedriego.
Hiszpan to ewenement i będzie albo już jest w topce pomocników na świecie.
Każdego słabszego od niego będziemy sprzedawać?
Sporo zawodników nie umie samemu dźwigać zespołu i się nie wyróżniają jak nie idzie np. Busi,jak wszystko jest perfekcyjne to Busqets zamienia się w bestie i robi co chce na boisku.
Lewandowski też jak Bayern nie funkcjonuje to jest mizerny i przeciętny.
W każdej kadrze są liderzy i tacy zawodnicy którzy są elementem układanki.
0
@Pawel13sz No właśnie, dlatego uważam ten transfer za niepotrzebny patrząc na jego cenę.
1
@Firestone Po zimowym okienku gdy byliśmy w świetnej formie to własnej FDJ był jednym z najlepszych a w poszczególnych meczach najlepszym naszym zawodnikiem.
Mam wrażenie że to Holender pokazuje swoją klasę gdy zespół jest dobrze poukładany i w formie.
Nie chciałbym jego odejścia.
1
@Nazio87 Decyzja sportowa czy przez kontuzje?
1
@Pawel13sz 30 to będzie bardzo słabo, patrząc na to że Aubameyang mając mizerne pół roku w Arsenalu nastukał 20bramek, więc myślę że przy pełnym sezonie u nas to 25-30 by zrobił.
Jak Lewy ma przyjść za 40 baniek i 16mln pensji brutto to 40-45 bramek musi zrobić bo w przeciwnym razie nie widzę sensu tego transferu.
Wolę wzmocnić wszystkie inne pozycje i grać Aubameyangiem ewentualnie Fatim.
0
@Pawel13sz Chodzi ci o wszystkie rozgrywki czy tylko o ligę?
0
@martin3131 Jak ktoś myśli że Lewy będzie kręcił podobne liczby w Barcelonie co w Bayernie to jest naiwny jak dziecko.
Trudniejsza liga i zespół nie będzie skrojony pod niego.
5
@Pedri16Future Miał okres około dwóch lat gdzie bym powiedział że był najlepszym gk na świecie.
Ile on nam wybronił meczów i to w jakim stylu,to był kosmos.
Szkoda że tak upadł.
18
@Rekker Silva chce, Barca chce ale FFP nie chce. Szansę na transfer 0%
40
Nie widzę w tej wypowiedzi niczego odkrywczego ani kontrowersyjnego.
Stwierdził fakt jedynie
1
@MesQueUnClub_87 Powiedział że dla niego to koniec z Bayernem mimo że ma kontrakt a Bayern jest przeciwny sprzedaży.
Jakie treningi miał zostawić jak żadne się nie odbywają.
Usprawiedliwienia go na siłę bo jest Polakiem robi się zabawne.
0
@Kamilos84 Wyciągali piłkarzy gdy im się kontrakt skończył.
Lewemu się skończył? No nie.
Drugą część komentarza pomime bo to jakaś abstrakcja i odklejka totalna.
1
@MesQueUnClub_87 Czyli jeśli jesteś starszy to możesz sobie lekceważyć kontrakt?
Mógł o tym wcześniej myśleć i nie przedłużać kontraktu.
1
@kkbarca Jak to po co?
Ja bym bardzo chciał by mój klub zawsze podnosił swój poziom ściągając najlepszych zawodników
0
@Kwiatek67 A wiesz że klub może się dogadać z zawodnikiem by ten opuścił klub? I wtedy nie ma problemu.
Bayern jest przeciwny i nic z tym nie zrobisz
3
@Firestone Złe jest to że właśnie mówi o końcu w Bayernie mimo kontraktu.
Można mówić że Bayern wykazuje brak szacunku ale ja nie chcę zawodników którzy nie szanują kontraktów bo potem wychodzą cyrki.
0
@cris2706 Nie porównuj profesjonalnych kontraktów do umów o pracę.
0
@tomek8756 Jak dla mnie to bardzo niekorzystne słowa dla potencjalnego transferu.
Kluby Niemieckie lubią pokazywać swoją wyższość nad zawodnikami i po takiej wypowiedzi mogą iść w zaparte.
0
@Oskar00 Czy ot tak? Dużo wtedy źródeł potwierdzało że Dembele miał słowo od Borussi że gdy Barca się zgłosi to go puszczą więc wtedy też BVB nie ładnie się zachowało.
Ogólnie kluby Niemieckie bardzo pokazują swoją wyższość na zawodnikami i każdy o tym wie a Lewandowski jest zdziwiony i wymusza transfer.
Nie bronię Bayernu ale Lewandowski nie powinien tak się wypowiadać mając rok kontraktu, bądź co bądź nadal jest zawodnikiem tego klubu i powinnien okazywać szacunek nie do zarządu ale klubu i kibiców.
0
Przykro mi patrzeć na to jak się broni tu Lewandowskiego.
Gdyby to nie był Polak i nie chodziło o transfer do Barcelony to by został tu zjedzony wyśmiany i zwyzywany.
Bayern to śmieszny klubik i ma dużo za uszami ale zachowanie Lewego nie mniej śmieszne.
Zaczęło się wymuszanie transferu co gorsza publiczne
Dembele był bardzo krytykowany za wymuszanie transferu i słusznie
Dla mnie kontrakt to świętość i można mówić że taki Pjanic czy Umtiti to darmozjady ale mają kontrakt i nic się nie da z tym zrobić.
2
@cris2706 Jakiego niewolnika.
Ktoś mu kazał przedłużać kontrakt?
1
@macio_944 Jakby to gadał Dembele albo taki MATS to by został tu zjedzony.
Nie podoba mi się rozwiązywanie takich spraw publicznie.
U Lewego to już nie pierwszy raz.
Pamiętam jak publicznie skarżył się na brak transferów,dla mnie zawodnik on takich sprawach w ogóle nie powinien dyskutować tym bardziej w mediach,jak już coś to zamkniętymi drzwiami z szefami Bayernu,jak mu się nie podobało mógł po prostu nie przedłużać kontraktu.
Uważam że Bayern ma dużo za uszami ale postawa Lewandowskiego jest dla mnie nie dopuszczalna .
1
Trochę to słabe ze strony Lewego.
Ma rok kontraktu a mówi że to koniec.
Powinnien się dogadać z Bayernem a taka publiczna deklaracja tylko może przeszkodzić.
0
@AmigoBlancos Z tym Fodenem to ładnie ktoś odleciał,mimo wszystko Vini nie ma prawa być w top5
2
@masq Jak mamy patrzeć na sytuację finansową to nie wiem czy Kounde jest osiągalny może tak w przypadku wymiany piłkarzy.
Więc moim zdaniem Koulibalyi
0
@sebo939 Nie że nie chciało po prostu popełnili błąd w defensywie i tak nie zmienia to faktu że Vini dołożył tylko stopę.
0
@Kondziubarca Kluczowy w LM i lidze to był Benzema bez którego Real w ofensywie nie istniał. Nawet w półfinale Vini nic nie pokazał i Rodrygo uratował Real.
Statystyki to i Son miał lepsze w Lidze.
3
Dziwią mnie te zachwyty nad grą Viniego w finale LM a także dawanie go do top 5 ZP
Był non stop kasowany i nic konkretnego nie wykreował. Dołożył nogę do piłki którą kilku piłkarzy Live mogło spokojnie przeciąć. W sezonie było więcej lepszych graczy, Benzema,Mbappe,Mane,KDB, Courtois,Lewy, czy nawet Salah.
0
@Amigo_Blanco Tak były puszczane ze względu na trofea i markę ale ja nie miałem wtedy o tym pojęcia, więc patrzyłem tylko na grę.
Równolegle interesowałem się też inną drużyną -Chelsea.Nawet pierwsza moja koszulka piłkarska była tego klubu ale jakoś chętniej oglądałem Barcelonę i cieszę się że tak zostało.
0
@Amigo_Blanco Byłem wtedy jeszcze dzieckiem i nie miałem tej świadomości o trofeach, rozgrywkach.Nie śledziłem tabel,po prostu zacząłem oglądać pojedyncze mecze.Powoli zacząłem się wgłębiać w temat futbolu.