Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Jeszcze trzeba było mu wysłać wiadomość "0-4" i by Madryciak nie wiedział co z sobą zrobić.
1
@barcelonaLM Bycie legendą to nie tylko ilość i jakość zdobytych trofeów.
To przywiązanie, oddanie się klubowi, staż w klubie.
Neymar zdobył wszystko z Barcą w której był postacią wiodącą i ja jakoś nie czuje by był legendą tego klubu.
Po za tym Lewandowski to nie typ zawodnika który ciągnie zespół, raczej na odwrót.
Pokazuje swoje umiejętności środkowego napastnika gdy cała drużyna świetnie funkcjonuje.
2
A w studiu LM nadal nie wiedzą że mundial nie będzie się liczył do najbliżej złotej piłki.
Wawrzyniak ma jeszcze nadzieję że Lewy zdobędzie tegoroczną ZP po znakomitym mundialu xD
0
@P33ck "Jedyny trener, który zdobył mistrzostwo w każdej z TOP5 lig krajowych."
Jaki to jest sukces?
Wolałbym wygraną 5 razy La Ligi lub Premier Ligue.
Jakby Guardiola zmieniał ligę co rok lub 2 lata to już dawno by to osiągnął.
3
Taka jest prawda, wszystko przez niego
https://zapodaj.net/2da39e6542d1b.jpg.html
0
@Spoko_Hala_Fan Czyli Ancelotti np. przed drugim meczem z City mówił zawodnikom: Panowie gramy chuj.... i po 90 minucie strzelamy dwie brameczki a potem dojeżdżamy ich w dogrywce?
Wątpię.
0
Courtois zagrał spotkanie na bardzo dobrym poziomie ale też Liverpool w żaden sposób nie umiał kreować bardzo dobrych sytuacji.
3
Najsłabszy zdobywca LM w historii.
Po wyjsciu z grupy byli Piłkarsko i taktycznie gorsi od każdego przeciwnika.
To jakiś cud że to zgarnęli.
I co że niby oni są teraz najlepszą drużyną świata?
Dajcie spokój
W formacie ligowym liga mistrzów byłaby bardziej sprawiedliwa i byłaby bliżej wyłowienia najlepszej drużyny świata.
0
@clyde -200
Całkiem nieźle
0
Loserpool nie zasłużył nawet na pół bramki.
Słaby Real a Liverpool jeszcze gorszy.
2
Tak naprawdę to Liverpool miał 1-2 świetne sytuację w meczu.
Grają beznadziejnie.
0
@Firestone Liverpool też słabo.
0
City się znacznie lepiej prezentowało z Realem.
To dobry znak.
0
Liverpool w ogóle nie nadają tempa w tym meczu
Słabo to widzę.
17
Spokojnie.
Liverpool nie straci zwycięstwa w końcówce jeśli nie będą prowadzić.
7
Nie wierzę w to.
Ten Real jest beznadziejny pod każdym względem a i tak strzelają...
0
Bardzo słaby mecz pod względem umiejętności piłkarskich,intensywności i przeciętny pod względem taktycznym.
0
Jakby nie było Varu to Liverpool by już dawno od środka wznawiał.
1
Alisson zobaczył Benzeme iod razu wypluł piłkę.
5
Trzeci faul Carvajala i ten teraz przerywający możliwie groźną akcje.
Brak kartki to jest żart.
0
Co za maestria w tym ataku pozycyjnym Realu...
To jest jakaś abstrakcja że grają w tym finale a co gorsza wygrają go po farfoclu.
1
Jak zwykle biali na farcie
2
Niezły plan Liverpoolu.
Real teraz nie będzie strzelał w 90 minucie tylko w 75 i będzie czas na reakcję.
1
@Cichodeyka Jakie pierdy Laporty?
To on coś mówił o Ferranie?
Przyszedł do nowej drużyny i gra u nas dopiero pół roku więc miał mało czasu na adaptację,nie wspomnę o kontuzji przez którą nie gral przez pół sezonu.
Jak oceniasz zawodników po kilku miesiącach gry to naprawdę jesteś odklejony.
Jak poprawi skuteczność to będzie topowym zawodnikiem a jest to bardzo prawdopodobne bo już to prezentował w City i reprezentacji Hiszpanii.
1
@Cichodeyka Odpad z City xD
Chłopie ty jesteś naprawdę odklejony.
Torres zaliczył bardzo dobre wejście do drużyny,pod koniec sezonu słabo grał a i tak zanotował dobre liczby na przestrzeni sezonu.
Torres to nasza przyszłość, bardzo dobry zawodnik a ma dopiero 22 lata.
1
@Cichodeyka Co ma wspólnego rozkładanie kwoty transferu na kilka lat do formy zawodnika?
Nie masz żadnych argumentów, tylko piszesz jakieś bzdury które ci przyjdą na myśl.
Przychody mamy jedne z największych na świecie.
City które ma największe przychody notuje 644mln a Barca która jest czwarta 580mln
0
@jedrek7000 Długi ma większość klubów piłkarskich.
Barca ma bardzo duże długi ale też ma ogromne przychody co roku więc bankructwo jej w żadnym wypadku nie grozi.
2
Liverpool dzisiaj łatwo.
Poszło 5 dyszek na dokładny wyniki 3:1
Kolejne 5 dyszek na win Loserpoolu,over 2.5 i powyżej 8.5 różnych
I kolejne 50zl na win Liverpoolu z handi 0:1
Nie dziękujcie
6
@Cichodeyka Dobrze że masz dostęp do szczegółowej sytuacji finansowej klubu.
Barca bankrutem? Puknij się w czoło bo nie wiesz co to oznacza.
Barcelona ma pieniądze tylko nie może ich wydawać przez FFP.
Po za tym zwykli kibice nie mają pojęcia co się dzieje w klubie więc krytykowanie czy chwalenie Laporty to głupota na tą chwilę.
1
@Jestjakjest Z formą z mundialu 2014 to nawet 80 baniek by kosztował.Wspaniały to był grajek.
Na pewno chodzi o powrót w roli trenera Barcy B albo jakiegoś Juvenilu.