Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci Nie jestem pewny ale był kiedyś news że wszystko zostało uregulowane.
0
Nie wyobrażam sobie sprzedaży FDJ i nie kupienia zmiennika dla Busqetsa.
Holender grał mało na jego pozycji ale jest to aktualnie najlepszy nasz zmiennik dla Busiego. Nie widzę nikogo z naszej obecnej kadry na śpd.
Rozumiem że możemy zarobić na nim fajną kasę ale kupowanie Silvy za tą kasę trochę mija się z celem. Mimo że to zawodnik z topu to Akurat tą pozycję mamy najlepiej obsadzoną.
Powinniśmy już teraz wybrać jakiegoś grajka i powoli go rotować z Busim by w przypadku odejścia Hiszpana za rok nagle nie obudzić się z ręką w nocniku, ściągniemy kogoś za rok nawet kogoś z czołówki śpd i się nie sprawdzi to będzie naprawdę źle.
0
@Wossi61FCB Nico to jeszcze nie ten poziom a Kessie to całkowity inny profil piłkarza aniżeli Busqets.
Wątpię by grał właśnie na jego pozycji to zawodnik box to box.
Roberto nie wiadomo w jakiej będzie formie a Garcia to będzie eksperyment.
Nie daj Boże Busi dostanie urazu to będziemy w czarnej d.
Zmiennik dla niego to jest priorytet i musimy już kogoś wprowadzać na tą pozycję.
Jak nie chcemy FDJ to musimy kogoś kupić.
1
@Image Ciężko powiedzieć na pewno w tej chwili wart jest 70-80mln.
Jak będzie grał tak samo jak w lidze portugalskiej to jego wartość będzie większa niż te 100 baniek.
Nikt nie ma takiej skuteczności strzałów jak on jeśli brać pod uwagę zawodników którzy grają prawie w każdym meczu.
Wynosi ona 31% dla przykładu Lewandowski ma 25%.
3
@PatrykBarca Raczej to on się cieszy.
Dostanie odszkodowanie a pewnie znajdzie sobie fajny klub do trenowania.
1
@IronSanHybrid Tak zgadzam się ale to wisi tyle czasu że usunięcie teraz tego byłoby troszkę żałosne.
1
@IronSanHybrid W sumie ja bym tego nie usunął bo to jednak część historii tej strony.
Co najwyżej bym dopisał że to fejk.
3
Pewnie zostanę wyśmiany ale no trudno.
Przedłużenie kontraktu Roberto to dobra wiadomość.
Bardzo mała pensja bo tylko 2mln netto rocznie.
Nie ściągnęlibyśmy zawodnika o podobnym profilu bo nas nie stać.
Jak Xavi wyciągnie z niego maksa to będzie wartościowym zmiennikiem
Nie był on w formie przez ostatnie lata ale tak naprawdę kto był w formie z naszej kadry? Bym zliczył ich na palcach jednej ręki.
Kontrakt tylko na rok więc nic nie ryzykujemy.
Boli fakt że mówił że jako pierwszy obniży pensję a tego nie zrobił i gdyby nie to myślę że większośc kibiców do tego nowego kontraktu podeszło by wyrozumiale a nie kierowali się emocjami.
0
@macio_944 Barcelona może przeprowadzać transfery ale nie będzie mogła ich zarejestrować w Lidze według Tebasa.
1
Serbia wygrywa ze Szwecją 1:0
Oglądałem całą drugą połowę i szczerze wam powiem że to drużyna znacznie lepsza niż Polska.
Dobrze zorganizowani,dobrze wychodzą z pod pressingu, trochę fantazji w rozegraniu ,nie wspomnę o ataku pozycyjnym bo to jest przepaść jak popatrzymy na naszą kadrę narodową.
Fajnie się ich ogląda,nie panikują ani na moment, wiedzą co w danym momencie robić i jak się ustawić.
3
Nie rozumiem tego zdziwienia wynikiem.
Gramy tak samo od meczu z Szkocją i nic się nie zmienia w naszej grze.
Zmienia się tylko klasa rywala i to czy w danym meczu dopisuje nam szczęście.
2
Argentyna najpierw nas zajedzie fizycznie bo robią to fenomalnie a potem zgwałcą technicznie.
0
Druga strata Lewego w ciągu 2 minut i skończyło się golem.
0
Jaką byście polecili szczoteczke soniczną?
Znajdę coś fajnego w cenie 200-250zł?
Z góry dzięki.
3
@Mixtape Nie miał super statystyk bo też nie grał regularnie.
Fajny zawodnik.
Jakby był półkę wyżej byłby idealną 9 dla Barcy.
10
Każdy patrzy tylko na te bramki Leo.
Jakby żadnej nie strzelił to i tak występ na bardzo dobrym poziomie.
CR7 poza bramkami nic więcej zespołowi nie zaoferował,no dobra może jedynie ten mental.
0
@deyna2018 Nie słucham takiej muzyki ale te jej wykonania są bardzo dobre moim zdaniem.
0
Ciekawe ile głów by już miał na koncie Gavi jakby grał w Realu za czasów Mourinho a jego klubowym kolegą był Mbappe.
2
Jezus Maria
Wyłączyłem Argentyne po pierwszej bramce.
Dopiero teraz spojrzałem na wynik a tu Messi 5bramek
1
Ładnie Lahoz na czele z Varem przekręcili Ukrainę.
Karny oczywisty i co najgorsze jakby strzelili kupon byłby dalej w grze...
0
@MesQueUnClub96 To po co wstawiasz te randomowe przewidywania?
Jak by Nadal przegrał to byś z siebie robił eksperta a teraz płaczesz.
2
@MesQueUnClub96 Walia po karnych.
0
@bartas97 Może wcześniej kwota była Sporo zawyżona i jeszcze dochodzi fakt że jest starszy niż przy poprzedniej wycenie.
3
@Jestjakjest E tam.
Przecież widać na zdjęciu że Dembele jest w lepszej formie niż zwykle.
1
@vangoor Ja tam wolę by Luuk jednak został.
0
@ViscaBarca123 Jaki to rocznik?
11
@PatrychoO Mascherano z mundialu 2014 zjada tego Casemiro na śniadanie.
0
@tomek8756 Z jego perspektywy jest przed kratami.
0
@kakusus Jak dla ciebie Gavi to skrzydłowy to powodzenia.
Abde to na razie poziom Barcy B
Depay to też nie typowy skrzydłowy którego chciałby Xavi
Jak Dembele odejdzie to będzie bieda straszna.
Fati też może grać na 9
Auba to nie poziom LM? Oczywiście że to ten poziom tylko musi być w formie a odkąd opuścił Arsenal jest w coraz lepszej dyspozycji co pokazują liczby.
20bramek w sezonie gdzie pierwsze pół roku miał bardzo mizerne więc koło 30 na pewno by zrobił w przyszłym sezonie a to wystarczy, Lewandowski może by zrobił te 40 bramek,moim zdaniem nie warto tyle kasy płacić by dostać taki przeskos poziomów.
Tak jak mówię lepiej wzmocnić inne pozycję.
0
@Kondziubarca Wiem ale powodu nie podali więc to nadal są tylko domysły ale sam uważam że to najprawdopodobniejsza opcja.