0

Golazo
Raphinhia!!!!!

0

Hazard miał dziś zadebiutować w klasyku a znowu go na boisku nie ma.
Co z nim?

7

Nieudane zagranie Lewego a komentator że Raphinhia nie wyczuł tego xD
No bez przesady.

2

Eric genialny przerzut.

0

Lewy nie ogarnia.
To trzeba sankami wjeżdżać.

0

Rozkład jazdy znany...

2

Dawać manite i można sobie dopisać pierwsze trofeum w tym sezonie.

0

Coś mi się wydaje że jak Kounde przyjdzie to bardzo często będzie grał na PO.
Araujo to pewniak na środek a mamy jeszcze Christensena, Pique i Erica.
Roberto przy dobrej formie nadaje się tylko na zmiennika a Dest mimo że bardzo go lubię i uważam go za przyszłość naszej prawej strony to jak na razie nie jest aż tak regularny.
Xavi będzie miał ból głowy gdy wszyscy będą zdrowi i bardzo dobrze, rywalizacja też pozytywnie na zawodników.

2

Właśnie zakończyłem ghost of tsushime.
Co za piękną gra, zachwyca nie mniej niż rdr2 czy wiedźmin.
Polecam każdemu.

0

Chelsioki jeszcze wczoraj:
https://zapodaj.net/eb978065fe6b3.jpg.html
xD

0

@Maciej061 Większość klubów ma długi, Barca ma ogromny dług ale ma też ogromne przychody więc sytuacja nie jest zła.
Barca ma kasę ale nie może jej wydawać przez limity, dzięki dźwignią omijamy te limity.

0

Nico grał na pozycji Busqetsa?
Jak wypadł?

0

Ale się przy tym transferze Lewandowskiego wylało się nienawiści na Bayern.
Ja mogę się pochwalić że już od dawna ten klubik jest gdzieś u mnie w top2 za PSG w moim prywatnym rankingu "ulubionych" klubów.

0

@Rust_Cohle Griezzman był chyba w top3 ZP gdy do nas przychodził.

0

@macio_944 Po to by wyciągnąć jak najwięcej kasy.

2

Okienko zajebiste.
Mimo że za Lewym nie przepadam to jest duże wzmocnienie, obawiałem się tylko że kwota przekroczy 50mln samej stałej kwoty.
Cieszy fakt że transfery są robione na początku okienka i Xavi ma tych zawodników już do dyspozycji.

4

Widzę że Barcelona cyk kolejny transfer.

Dobry jest ten Lewandowski czy to zawodnik do rezerw?

1

Wróciłem dopiero po długim dniu pracy i nie dane mi było oglądnąć meczu.
Jak dziś zagraliśmy?
Kto na plus a kto na spory minus?
Wygrywamy LM czy forma na spadek z ligi?

0

@korni20 Jeśli chodzi o Brazylijczyka to pojawiają się różne doniesienia o kwocie a tu Bayern od początku nawet nie odpowiadał na oferty na kwotę 40mln więc to 50-55mln jest prawdopodobne.

5

Miało być 30-40 a wyjdzie 55.
To jest przegięcie moim zdaniem.
Oby ten transfer upadł jeśli mamy tyle płacić.
Ludzie nie potrafią trzeźwo myśleć bo przecież chodzi o Polaka Rodaka.
Narzekacie na Bartolomeu że przepłacał a teraz chcecie tego samego.
Hipokryci.

5

@Zawsze_Wierny Ledwo się utrzymał xD
A wiesz że na boisku jest jeszcze 10 innych graczy?
Ajax chce za Anthonego 80 baniek.

41

Ale Dembele z agentem zrobił Barce bez mydła.
Oni udawali że chcą więcej kasy a tak naprawdę chodziło o to by Ousmane miał tydzień więcej wolnego.

0

@michal26 Tak daje kluczowe punkty i potrafi przeważyć losy spotkania ale jak cała drużyna funkcjonuje na odpowiednio wysokim poziomie.
Strzelił 4 bramki Realowi bo cała Borussia wtedy zgniotła Real.
Lewy nie sprawia że drużyna gra lepiej, dzięki zespołowi może pokazać swoje największe atuty, on jest wisienką na torcie.
Wpływ na drużynę to mają Benzema,Messi,KDB,Kante czy Pedri bo kiedy ich nie ma to cała drużyna gra słabiej.
Jak Lewego nie ma to po prostu zmienia się tylko skuteczność.

0

@michal26 Tak sam wprowadził nas do MŚ xD
Wykorzystał karnego w meczu ze Szwecją którego mu kolega wywalczył.
Szymański ,Zieliński zaprezentowali się znacznie lepiej już nie wspominając o Szczęsnym.

0

@michal26 Wpływu na drużynę?
Niezły żart.
Trzeba być ignorantem by tak twierdzić.
Lewy to absolutnie nie jest piłkarz który ciągnie swoją drużynę, w większości meczów jak Bayernowi nie idzie to Lewandowski nie istnieje i to jest fakt, wystarczy prześledzić mecze gdzie Bawarczycy grali cienko.
Liczby robi to fakt ale faktem też jest że koledzy stwarzają mu mnóstwo okazji.
Pod względem skuteczności np. taki Nunez prezentuje się znacznie lepiej, wystarczy spojrzeć na statystyki,tak samo Benzema a do tego daje wiele więcej zespołowi niż tylko kończenie akcji,o nim można powiedzieć że ma wpływ na grę drużyny.

6

Na początku była nowa o maksymalnie 30-40mln za Lewego i każdy uważał taką kwotę za rozsądną i maksymalną jaką Barca powinna zaproponować a że chodzi o Polaka to już narracja się zmienia i 50 jest git kwotą.
Barca złoży taką ofertę a Bayern pewnie wydusi jeszcze z 5 baniek a kibice powiedzą a co tam to tylko 5mln i zrobi się z początkowej oferty 25mln różnicy.
Barca powinna twardo postawić na swoim i dać to Maks 40mln plus jakieś małe zmienne ewentualnie.
Nie warto pchać tyle kasy na gościa z rocznym kontraktem, znacznie lepiej wzmocnić inne pozycje i grać dalej Aubameyangiem który bardzo dobrze wszedł do drużyny i może dać jeszcze więcej niż w poprzednim sezonie.

1

@Criss18Barca Wszystko jest dla ludzi ale trzeba mieć umiar.
Ja tam lubię i od czasu do czasu się napije i nic mi nie jest.
Mam kumpla co pił codziennie po litrze i po kilku miesiącach mu zaczęła przez to krew z nosa lecieć.

0

@Pilka_jest_okragla Świetna koszulka, choć ich obecne są wspaniałe.

3

@Emhyr Na jego miejscu krzyknął bym Neymar fichado albo CR7 fichado i odjechał.

23

Pedri chyba brał witaminki od Adamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?