Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeszcze Bernardo Silva i ból dupy będzie sięgać od Madrytu przez Monachium aż po sam Londyn (szczególnie w tej niebieskiej części).
Kosmiczne okienko.
2
@agaFCB Po prostu ludzie to idioci.
4
@P33ck Aż mi się przypomniał jego gol w klasyku,tam jeszcze lepiej zgasił. Chyba Alves mu wtedy zagrywał.
4
@GeneralXavi Nie ale jest kłótnia o dzieci.
Shakira chce wyjechać z dziećmi do Stanów a Pique się nie zgadza bo chce jak najczęściej się z nimi widywać.
7
To jest niesamowite że zawodnicy którzy byli na samym szczycie liście życzeń trafili ostatecznie do nas.
Nie musieliśmy sięgać po drugą czy trzecią opcje.
Alemany King.
14
Jak ma wątpliwości to niech sam podjedzie, zmierzy metrem i będzie miał wiarygodny wynik.
1
@HighestInTheRoom Barcelonie oczywiście.
Tak będę kibicował Argentynie zamiast Polsce,nasza reprezentacja nigdy nie wywoływała we mnie emocji i jest całkowicie mi obojętna.
Nie wiem co w tym śmiesznego.
Bycie kibicem na siłę jest żałosne.
0
@IronSanHybrid Słyszałeś całą jego wypowiedź?
Sam przyznał że się nie zna i jest "głupi"
Pol mu powiedział że gdyby nie transfery to zrobiłby się drugi Milan a Smoku sam przyznał że myśli naiwnie.
To jest czepianie się na siłę.
1
@Huck Jak na razie to Lewy nic nie pokazał u nas.
14
@KrychaFCB No elo Kunde to co Transfer dil done? Bo chce tych miernych dziennikarzy wyjaśnić.
0
@RoberDzik 3 osoby to za mało.
Trzeba jeszcze dodać Pepa który stworzył najlepszą ekipę na świecie która grała najpiękniejszy futbol w historii.
1
@Jakchcesz Wydaje ci się.
0
Ferrari TOP!
Jak zwykle z resztą.
12
Chelsea: Nie sprzedamy wam Azpi bo robicie nas bez mydła w tym okienku
Alemany: Sprzedacie
Ch:Nie
A:Tak
Ch: Nie
A:Tak
Ch:Nie
A:Tak
Ch:Nie
A:Nie
Ch:Tak
Ch:czekaj co?
A: Miło się robi z wami interesy
0
@Deviler A co Lewy by poradził na dominację przeciwnika?
To jest napastnik którego głównym zadaniem jest zdobywanie bramek a nie rozegranie czy gra w obronie.
City potrafi zdominować każdą drużynę i żaden pojedynczy zawodnik tego nie zmieni.
0
@AlexDark00 Garcia Dzisiaj bardzo dobry występ.
1
@Kapitan hawk Czyli narobili w prześcieradło aż 5 razy.
28
Tak słabego Realu w klasyku nie widziałem od poprzedniego klasyku.
2
Jeszcze wygrać puchar Gampera i sezon można zaliczyć do udanych.
4
To powinnien być karny.
Perez już posmarował.
0
Auba fajne buciki z Dragonballa.
1
Mógł zagrać a nie strzelać bez sensu...
0
Golazo
Raphinhia!!!!!
0
Hazard miał dziś zadebiutować w klasyku a znowu go na boisku nie ma.
Co z nim?
7
Nieudane zagranie Lewego a komentator że Raphinhia nie wyczuł tego xD
No bez przesady.
2
Eric genialny przerzut.
0
Lewy nie ogarnia.
To trzeba sankami wjeżdżać.
0
Rozkład jazdy znany...
2
Dawać manite i można sobie dopisać pierwsze trofeum w tym sezonie.
0
Coś mi się wydaje że jak Kounde przyjdzie to bardzo często będzie grał na PO.
Araujo to pewniak na środek a mamy jeszcze Christensena, Pique i Erica.
Roberto przy dobrej formie nadaje się tylko na zmiennika a Dest mimo że bardzo go lubię i uważam go za przyszłość naszej prawej strony to jak na razie nie jest aż tak regularny.
Xavi będzie miał ból głowy gdy wszyscy będą zdrowi i bardzo dobrze, rywalizacja też pozytywnie na zawodników.