Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Oceny na Sofascore:
Leo-10
Neymar -10
1
@Encore I Sergi Roberto
12
Widzicie?
Tak samo Góralski zniszczy Messiego na Mundialu jak Wieteska dzisiaj.
18
Wieteska co życie wygrał.
Mógł na spokojnie z bliska podziwiać golazo Messiego.
5
Messi dziękuję ci za te dwie brameczki, troszkę kaski wpadło ale to nic w porównaniu z radością podczas oglądania twojej gry.
GOAT!!!
0
@Rust_Cohle Co z Francuzem? Kontuzja?
Messi dziś hattrick.
0
@Bogan Jak zrezygnujesz to nadal będziesz miał dostęp.
1
Karny oczywisty.
Van dijk bardzo bazuje na swoich warunkach fizycznych ale jeśli chodzi o interwencje to jest średni.
Zawsze mnie bawiło że nikt go nie może przedryblować.On po prostu mało tych prób podejmuje bo się cofa cały czas a to Matip często wchodzi w kontakt z rywalem.
0
@Rust_Cohle To był samobój więc Nunez zmarnował kolejną świetną okazję.
Nie zmienia to faktu że Darwin powinnien grać zawsze od początku kosztem Firmino.
0
@FCB_dimiC A co ma jeden element piłkarski do osiągnięć?
Lewandowski ma słabą technikę na tle najlepszych napastników ale ma lepsze od nich inne umiejętności np.ustawianie się, wykończenie,gra głową.
3
@marcin62 Tego nie powiedziałem ale to nie jest jego najmocniejsza strona lekko mówiąc.
Do takiego np. Jesusa,Depaya,Kane,Suareza, Mbappe,Benzemy nie ma podjazdu jeśli chodzi o technikę.
Mógłbym jeszcze kilku a nawet kilkunastu wymienić.
18
@peetwithbarca Takie triki to się na orlikach widuje.
Istnieje coś takiego jak technika użytkowa.
4
Mówiłem że hajs leży na ziemi, tylko trzeba umieć się schylić.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjE3NjkyMjMwMDoI0kL5iINnNx_GR70%3D
0
Xhaka kartka za symulke.
Brawa dla sędziego.
1
@Rust_Cohle Ja w 10 minucie live 150 dałem na Arsenal z handi 1:0. Po kursie 3.
To jest dopiero darmowy hajs.
4
Jesus mija ich jak tyczki.
0
@kiper09 To zawsze było żenujące.
2
@tomek8756 Ludzie to kretyni.
Zasłużyli sobie na rządy PiSu.
2
@macio_944 Alemany z miną jakby myślał jak rozegrać potencjalny transfer fotografa który wykonał to zdjęcie.
2
Ciekawe ile meczów Alonso widzieli ludzie którzy okrzyknęli go plackiem.
Ludzie naprawdę nie umieją przyjąć do wiadomości że ocenianie zawodnika gdy nie zagrał nawet minuty kończy się często ich kompromitacją.
8
Dajcie spokój z tym Balde.
Chłopaka trzeba ogrywać ale to nie jest jak na razie zawodnik do pierwszego składu na najważniejsze mecze.
Alba złapie kontuzję i będziemy mieć ogromny problem.
Alonso mi się też średnio podoba ale gość w formie to zawodnik na najwyższy poziom.
Trzeba liczyć że zmiana otoczenia mu pomoże.
0
@Criss18Barca Ja piłem ArcyIpe i naprawdę dobre,bez jakiś rewelacji ale za tą cenę naprawdę warto.
1
@czółkovsky 50 mln mi się wydawało bardzo dużo.
Cucu zrobił ogromny progres ale i tak jest realnie wart 30-40mln.
0
@Cabaz Najlepszym piłkarzem globu?
xD
2
@macio_944 Akurat mnie on kompletnie nie obchodzi.
Co kto lubi.
4
@Xpert77 Oby to tak się skończyło.
14
Ale bym sobie taką prezentacje Leo Messiego oglądnął na Camp Nou.
1
@Encore Bardzo lubię Memphisa i w odpowiednim systemie to zawodnik naprawdę świetny. Fajnie jakby został u nas.
1
@Cabaz No właśnie nie idzie. Polska piłka spadła na ryj a teraz próbuje się czołgać co jak widzimy nawet to nie wychodzi.
2
@Kacper1432 Przecież były podstawy ku temu by twierdzić że chłopak będzie przyszłością Barcelony.
Swego czasu najlepszy zawodnik Barcy B który robił tam co chciał i zaliczył bardzo dobre wejście do pierwszej drużyny.
Nie udało mu się ale potencjał był ogromny i kto twierdzi inaczej jest ignorantem.
Z perspektywy czasu można powiedzieć że błędem było nie odejście na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.