27

Oceny na Sofascore:
Leo-10
Neymar -10

1

@Encore I Sergi Roberto

12

Widzicie?
Tak samo Góralski zniszczy Messiego na Mundialu jak Wieteska dzisiaj.

18

Wieteska co życie wygrał.
Mógł na spokojnie z bliska podziwiać golazo Messiego.

5

Messi dziękuję ci za te dwie brameczki, troszkę kaski wpadło ale to nic w porównaniu z radością podczas oglądania twojej gry.
GOAT!!!

0

@Rust_Cohle Co z Francuzem? Kontuzja?
Messi dziś hattrick.

0

@Bogan Jak zrezygnujesz to nadal będziesz miał dostęp.

1

Karny oczywisty.
Van dijk bardzo bazuje na swoich warunkach fizycznych ale jeśli chodzi o interwencje to jest średni.
Zawsze mnie bawiło że nikt go nie może przedryblować.On po prostu mało tych prób podejmuje bo się cofa cały czas a to Matip często wchodzi w kontakt z rywalem.

0

@Rust_Cohle To był samobój więc Nunez zmarnował kolejną świetną okazję.
Nie zmienia to faktu że Darwin powinnien grać zawsze od początku kosztem Firmino.

0

@FCB_dimiC A co ma jeden element piłkarski do osiągnięć?
Lewandowski ma słabą technikę na tle najlepszych napastników ale ma lepsze od nich inne umiejętności np.ustawianie się, wykończenie,gra głową.

3

@marcin62 Tego nie powiedziałem ale to nie jest jego najmocniejsza strona lekko mówiąc.
Do takiego np. Jesusa,Depaya,Kane,Suareza, Mbappe,Benzemy nie ma podjazdu jeśli chodzi o technikę.
Mógłbym jeszcze kilku a nawet kilkunastu wymienić.

18

@peetwithbarca Takie triki to się na orlikach widuje.
Istnieje coś takiego jak technika użytkowa.

4

Mówiłem że hajs leży na ziemi, tylko trzeba umieć się schylić.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjE3NjkyMjMwMDoI0kL5iINnNx_GR70%3D

0

Xhaka kartka za symulke.
Brawa dla sędziego.

1

@Rust_Cohle Ja w 10 minucie live 150 dałem na Arsenal z handi 1:0. Po kursie 3.
To jest dopiero darmowy hajs.

4

Jesus mija ich jak tyczki.

0

@kiper09 To zawsze było żenujące.

2

@tomek8756 Ludzie to kretyni.
Zasłużyli sobie na rządy PiSu.

2

@macio_944 Alemany z miną jakby myślał jak rozegrać potencjalny transfer fotografa który wykonał to zdjęcie.

2

Ciekawe ile meczów Alonso widzieli ludzie którzy okrzyknęli go plackiem.
Ludzie naprawdę nie umieją przyjąć do wiadomości że ocenianie zawodnika gdy nie zagrał nawet minuty kończy się często ich kompromitacją.

8

Dajcie spokój z tym Balde.
Chłopaka trzeba ogrywać ale to nie jest jak na razie zawodnik do pierwszego składu na najważniejsze mecze.
Alba złapie kontuzję i będziemy mieć ogromny problem.
Alonso mi się też średnio podoba ale gość w formie to zawodnik na najwyższy poziom.
Trzeba liczyć że zmiana otoczenia mu pomoże.

0

@Criss18Barca Ja piłem ArcyIpe i naprawdę dobre,bez jakiś rewelacji ale za tą cenę naprawdę warto.

1

@czółkovsky 50 mln mi się wydawało bardzo dużo.
Cucu zrobił ogromny progres ale i tak jest realnie wart 30-40mln.

0

@Cabaz Najlepszym piłkarzem globu?
xD

2

@macio_944 Akurat mnie on kompletnie nie obchodzi.
Co kto lubi.

4

@Xpert77 Oby to tak się skończyło.

14

Ale bym sobie taką prezentacje Leo Messiego oglądnął na Camp Nou.

1

@Encore Bardzo lubię Memphisa i w odpowiednim systemie to zawodnik naprawdę świetny. Fajnie jakby został u nas.

1

@Cabaz No właśnie nie idzie. Polska piłka spadła na ryj a teraz próbuje się czołgać co jak widzimy nawet to nie wychodzi.

2

@Kacper1432 Przecież były podstawy ku temu by twierdzić że chłopak będzie przyszłością Barcelony.
Swego czasu najlepszy zawodnik Barcy B który robił tam co chciał i zaliczył bardzo dobre wejście do pierwszej drużyny.
Nie udało mu się ale potencjał był ogromny i kto twierdzi inaczej jest ignorantem.
Z perspektywy czasu można powiedzieć że błędem było nie odejście na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?