1

@don'T.R.I.P.e Czyli jak zwykle.

0

@damian.09 Chodzi o to że na stronie głównej przy informacji o najbliższym meczu są podane kursy i wkradł się błąd. Już widzę że to poprawili i kurs wynosi 2.12 a nie 13.

5

@MesQueUnClub96 Twoją działalność w internecie trzeba ograniczać raczej a nie rozszerzać :D

3

1

Z tej piątki to fajny byłby tylko Foyth, Frimponga nie widziałem w grze ale pozostała trójka to placki.

1

@Kondziubarca Kim jest frimpong ?

0

@masq Ty serio myślisz że zajmują się tematem prawego obrońcy od meczu z Rayo?
Próbowali ściągnąć Azpiego ale ten nie chciał czekać więc próbują innych.

0

@JordiAlbion Cadiz też spadnie bo przegrali pierwszy mecz.
Osasuna bierze mistrza na spokojnie.

0

Trochę wpadło ale mogło wpaść nieporównywalnie więcej ale jak zwykle jeden mecz.
Ten kupon poszedł dwa razy bo wiadomo podatek
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI2NDYxMTMwNjoZqqHWGk02foTIeqs%3D
A tu drugi
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI2NDU1MjMwMzpH1hmSEFfn8eFxs2I%3D

2

@MesQueUnClub22 Thibout wyciągnie piłkę 3 razy z bramki. Możesz być spokojny.

6

Myślę że to już odpowiedni czas by wyciągnąć wnioski z meczów głównych kandydatów do mistrzostwa a więc:
Barcelona nie ma szans na mistrza
Real Madryt spadnie z ligi.

0

Oglądał ktoś Valencie?
Jak zagrał Nico po wejściu?

0

@takisobiektos Jestem ciekaw czy dostałby czerwo gdyby przeciwnik nie był tak blisko.

1

@HighestInTheRoom @Szmulek @A4ron
Po pierwszej powtórce wydawało mi się że faul ewidentny, była marnej jakości może dlatego nie dostrzegłem tego.
Zwracam honor.

14

Tak jest !!!!!!!
Mam pewne 132zl ale jak Spezia zremisuje to wpada 2900zł.
Brawo Totki!!!

2

To był ewidentny faul na piłkarzy Chelsea ale akcji nie można cofnąć bo później ją odzyskali na chwilę.
Takie błędy są zazwyczaj mało znaczące ale to będzie wybrzmiewać ponieważ Totki trafiły chwilę później.

0

@damian.09 Na wygraną Barcelony.

0

@clyde Bardzo przykra sprawa.
Mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za to pójdą siedzieć jeśli zostanie to udowodnione.
Od początku tą partia wydaje się jakimś zlepkiem dziwaków, wstyd że Polacy dają się nabierać na Hołownie.

0

@prokofiew Lewandowski na plus?
Dembele był znacznie lepszy i najlepszy w ataku naszej drużyny.
Robert natomiast był najgorszy na boisku obok Raphinhii.

0

@anxted Tylko co ma to wspólnego z taktyką?
Taktyką było oddać milion strzałów a nie strzelić bramki?
To już trzeba mieć pretensję do piłkarzy a nie trenera że nie umieją zamienić tylu sytuacji na chociażby jedną bramkę

21

To tylko świadczy że te przygotowania do sezonu były udane.
Widać ciężary w nogach u piłkarzy ale jak to minie to będziemy się cieszyć z formy fizycznej naszej drużyny.

0

@Rewolucja123 Środek nie funkcjonował tak jak trzeba ale stwarzaliśmy sobie przewagę na skrzydłach, Dembele i Raphinhia co chwilę mieli sytuację jeden na jeden, wygrywali te pojedynki często tylko później podanie czy strzał były bardzo słabe.Dembele znacznie lepiej od Raphinhii zagrał, kilka bardzo fajnych piłek wyłożył kolegom.

0

Widzę że mnóstwo osób gada o zniszczeniu taktycznym Xaviego przez trenera Rayo.
Pewnie naoglądali się po meczu Tomka Cwiąkały który jest dziennikarzem jednym lepszych w Polsce ale analitykiem gry jest cienkim, często jego prognozy są nietrafione i lubi powtarzać na okrągło te same rzeczy.
Co do meczu to żadna taktyka tu nie zawiodła, tylko piłkarze byli bardzo niechlujni, notowali mnóstwo strat i niecelnych podań, taktyką się tego nie zmieni. Mimo tej niedokładności i tak stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji i oddawaliśmy dużo strzałów.
Myślę że chłopaki byli bardzo spięci a nogi po okresie przygotowawczym mają ciężkie bo nie było tej lekkości.
Będzie dobrze.

1

@Janiama Jak Roberto wszedł na prawą stronę zamiast Araujo to tylko i wyłącznie przeszkadzał.
Mieliśmy najwięcej okazji gdy graliśmy asymetrycznie i prawo skrzydłowy był zostawiony sam sobie.
Nietrafiona analiza totalnie.

1

@Solmyr Masz rację 21 strzałów i mnóstwo sytuacji wzięło się z chaosu taktycznego.
Taktycznie było bardzo dobrze,Rayo nawet z połowy nie wyszło do 30 minuty.
Strata punktów wyłącznie przez niedokładność i nieskuteczność.

1

@Pawel13sz Już się przecież nie sprawdził.
Oddać Niemcom na reklamacji.

2

@vangoor Mingueza już przecież dzisiaj wrzucił... Do kosza wysiłek swojej drużyny.

1

@taris Czyli brakuje mu tego co się od niego głównie wymaga.
Każdy transfer może być niewypałem.
Nie ma co oceniać na tym etapie ale różnie to może być.

5

Z Luukiem De Jongiem byśmy to wygrali i takie są fakty.

1

@VamosVamos xD
Naprawdę myślisz że brak mistrzostwa=bankructwo?
Nie komentuj lepiej ponieważ się tylko osmieszasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?