Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Pewnie była mała szansa by Pjanic odszedł dlatego Xavi chciał go podbudować i w razie czego korzystać z niego.
5
@patrix211 Przykro mi ale nic ci to nie da, 5x0 to wciąż zero.
3
Brawo Getafe!!! Teraz możecie dostać jeszcze piątkę na łeb bo kuponik wszedł.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=364722026520450088&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
1
@Kgorecki2500 No tak ale kurs 2.3 kusił bardzo.
0
Getafe musisz!
Chociaż jedną bo na kuponie btts został tylko.
0
Valencia 3:0 w 15 minucie z Getafe .
0
Casemiro i Magłaja pięknie weszli do gry xD
9
Mental wszedł i od razu MU wygrywa
A nie czekaj...
0
@koziar Nie mówię że tak jest ale może od dziecka był kibicem MU
0
Antony to jest super piłkarz ale po jednym meczu nie można stwierdzać czy to udany transfer.
Ciężko mu będzie grać na poziomie zawodnika za 100mln bo tyle nie był wart moim zdaniem, co najwyżej 70mln
4
Bilbao przegrywa z Espanyolem 0:1
Gola strzelił oczywiście Duński Nazario
Wam się oczy otworzą jak mu się zamkną.
9
W 82 minucie wszedł jak coś:)
0
Osasuna wygląda świetnie na początku sezonu. Trzy zwycięstwa i jedna porażka z Betisem.
Wydaje mi się że będą bardzo blisko europejskich pucharów na koniec sezonu.
Bardzo przyjemny dla oka futbolu.
Abde wybrał idealną drużynę dla siebie i myślę że jeszcze zrobi u nas karierę.
1
Osasuna w 90 minucie wychodzi na prowadzenie.
Abde po indywidualnej akcji notuje asyste.
Wszedł na boisku w 82 minucie.
Świetny debiut.
0
Abde debiutuje w Osasunie w 82 minucie.
1
Może Leclercowi chcieli zamiast 4 założyć 5 kół kosztem Sainza, nie powiem nie głupie.
0
Zapomnieli koła xD
5
Ferrari xDDDDD
To jest hit
5
@MesQueUnClub96 A ja się czepiam?
Napisałem że mnie nie dziwi taka decyzja bo wynik był bezpieczny.
Wkurzają mnie Tylko podwójne standardy standardy bo Dembele był zjechany za to bo nie jest Polakiem.
Tak mógł podać troszkę do tyłu a i tak Frenkie byłby sam przed pustą bramką.
4
Krytyka spadła na Dembele ponieważ nie zagrywał do Lewandowskiego.
Robert też nie podawał w swietnej sytuacji do FDJ.
https://zapodaj.net/940dc3b04afd6.png.html
Spokojnie mógł zagrać w tej sytuacji lub przebiec jeszcze z piłką metr lub dwa i dopiero zagrać ale tego nie zrobił.
Jak dla mnie Dembele jak iLewandowski nie podjęli bardzo złych decyzji bo wynik był bezpieczny.
0
@Emhyr Jak dla mnie to przypadek.
Nie ma szans że chciał tak podać do Sadiqu.Pilka leciała bardzo wolno i piłkarze Atletico powinni to przejąć.
Przypadek i gruby błąd obrońców.
4
@AV0CAD0 Dla mnie to żaden ekspert.
Bardzo dobry dziennikarz, komentator średni,ekspert słaby.
1
@VeB 1899 Na plus Gavi, który był najlepszy, Raphinhia,Kounde,MATS,Lewy,Eric,FDJ, Robert,Araujo
Na minus Alba,Pedri,Ferran
4
@bartekvisca Troszkę.
6
@Encore Najlepszy na świecie.
0
@Emhyr Nie Dziwię się że tak wynika że statystyk.
Oczywiście nie był najgorszy bo taki Pedri był znacznie gorszy bo brał mało udziału w grze i nie ryzykował a Polak często brał udział w grze i dużo też przez to popsuł.
0
@Deviler Ja tak twierdzę?
0
@Xxxbarca4ever Przecież podałem statystyki dotyczące napastnika nie obrońcy.
Strzelił bramkę ale też dużo zmarnował.
3
Barcelona znów daje zarobić:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ2MzgyODgwMTpqzY7ppZv4KB5Aymc%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODUyMjQ2NzAzODMwMDoCEDDhfIg2Vm4BA0Y%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODUyMjQ2NzA1NzgwMDq_5awF3RQfo1rwbEQ%3D
0
Według Sofascore Lewandowski najgorszy nasz pilkarz dzisiaj ocena tylko 6.2/10
Oczywiście to tylko statystyki ale nie wygląda to dobrze, po meczu myślałem że te statystyki będzie miał lepsze
Kilka najwazniejszych statystyk:
Gole:1
Próby dryblingu (udane) 4 (1)
Niewykorzystane okazje 3
Kontakty z piłką 31
Celne podania 14/17 (82%)
Kluczowe podania 1
Pojedynki (wygrane) 7 (3)
Pojedynki powietrzne (wygrane) 0 (0)
Utracone posiadanie 8
Sfaulowany 2
Jak widać niektórzy mają klapki na oczach bo słychać na tej stronie same ochy i achy na temat Polaka.
Nie da się być w 100% obiektywnym ale chociaż warto próbować
EDIT: Husaria oczywiscie już się na mnie rzuciła bo śmiem podważać występ Lewego.
Lewandowski nie był najgorszy na boisku pomimo tych statystyk Gorszy był np. Alba,Pedri.