Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak to jest City i odrobienie tych strat jest bardzo możliwe.
Na Fortunie na ich wygraną jest tylko kurs 3,5
0
@sonek Mam jeszcze inne kupony ale ten wydaje się pewniaczkiem.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjM5NDEzNjgwNDpl9e8hUwRHEBjAaEY%3D
3
Lech odpadnie róbcie screeny.
2
Raków czeka dogrywka.
Strasznie opadli z sił. Raków grał bardzo mądrze do 60minuty gdzie mieli świetną okazję, Wdowiak minął bramkarza i nie trafił do pustaka,to był kluczowy moment bo chwilę później stracili gola a Slavia złapała wiatr w żagle.
Oby ugrali to w dogrywce.
0
Bardzo fajne te grupy, prawie w każdej grupie do awansu są minimum trzej kandydaci
1
Powiem tak, grupa niełatwa ale spokojnie do przejścia.
Myślę że styl gry Interu bardzo nam leży i spokojnie możemy się bić o pierwsze miejsce z Bayernem.
Grunt to nie zgubić głupio punktów z drużyną czeską.
0
Ten karny to żart.
Za niedługo nie będzie można biegać po boisku bo kogoś możesz musnąć.
1
Frenkie dziś świetny mecz zwieńczony golem.
Brawo!
0
Który się sprzedał na Romero?
Przyznawać się
0
Pena teraz bardzo dobrze reagował kilkukrotnie.
2
Już czekam na te komentarze pomeczowe.
Jak przegramy to wiadomo nie mamy czego szukać w Europie a Xavi się skończył.
Jak wygramy to kibice będą sobie wyobrażać nie wiadomo co.
Natomiast jak zremisujemy to nie wiem.
2
@Pawel13sz Czarnego murzyna a nie jakieś siki z mlekiem.
9
Fati ma taką prostotę (nie mylić z prostatą) jak Messi.
Wszystko wydaje się takie łatwe.
4
Na ukochany klub zawsze można liczyć!!!!
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjMzNzI0MTYwMDrLHH4omsSG08-oSxY%3D
EDIT: niechcąco dwa te same wkleiłem
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjMzNjMwMzAwMjrNq7smn9PUfGLrkL8%3D
2
Fati bohaterem meczu.
Oby zdrowie mu dopisało.
0
@pacior95 Zobaczymy co Barca pokaże w charytatywnym meczu z City.
Jak przegramy to wywalić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fati nam mecz wygrał.
Złoty chłopak.
1
@Pawlak1992 xD
Głupszego komentarza dziś nie zobaczę
0
Świetna wrzutka De Jonga
0
ON WRÓCIŁ!!!
MATS!!!
0
Bardzo dobry odbiór Frenkiego
0
@Emhyr Poprzeczka jest równolegle z linią bramkową.
Piłkę zasłania trochę poprzeczka więc automatycznie nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.
Nad czym tu dyskutować?
Oczywiście Goal line jest potrzebny ale tu mamy dobre ujęcie.
45
Messi rozegrał Messi strzelił.
GOAT
2
@Janiama Sociedad 0 Barca 5
0
@CZAJUN_119 Ja mówię o ostatnich latach.Liga Niemiecka nie zawsze była tak zdominowana przez jeden zespół.
Dlaczego nikt poza Lewym nie zdobył złotego buta dajmy na to w ostatnich 20 latach?
Powód prosty,tam nie było naprawdę dobrych napastników.
0
@fmX Nie będę odpowiadał każdemu z osobna.
Wytłumaczyłem to w 3 odpowiedzi więc się nie kompromituj.
0
@Danny Gaucho Dlaczego akurat Lewandowski a nie inny piłkarz Bayernu np Muller albo Gnabry?
Tylko dlatego że był środkowym napastnikiem i mógł spijać śmietankę?
0
@Danny Gaucho Nie pisz o tryplecie bo dla mnie to bezsens przedstawianie nagród drużynowych w kategoriach indywidualnych.
Tak jak pisałem, bycie królem strzelców w lidze niemieckiej czy pucharze Niemiec grając w Bayernie nie jest żadnym wyznacznikiem dla środkowego napastnika.
Król strzelców w LM?
Ponad połowę tych goli trafił Olympiakosowi i Crvenie.
Niesamowity wyczyn.
Po za tym gole to nie wszystko i liczą się inne aspekty jeśli mówimy o najlepszym piłkarzu na świecie.
Oczywiście Lewandowski to bardzo dobry napastnik ale nie można o nim mówić najlepszy na świecie.
0
@Archolos 20 bramek to dobry wynik?
Tyle to spokojnie Aubameyang by wykręcił, w pół sezonu trafił 11 razy.
Jak dla mnie trzeba wymagać 30 bramek co najmniej, zapłaciliśmy 45 mln za 34 latka!!!! i ma dość dużą pensję.