1

@FCBparasiempre Ponieważ jeden z kibiców miał zawał serca i była akcja ratownicza na trybunach.
Mecz prawdopodobnie będzie wznowiony.

1

@graco14 Ktoś podobno spadł z trybunu i stracił przytomność.

2

@esem91 Nie prawda.
Szybciej było tak niż ktoś musiałby przeciskać się przez pół stadiony.

7

Defibrylator to był. Źle to wygląda.

0

@_RL9 Strzela ale może gdyby na początku wypuścił świetnie wychodzącego Raphinhie, zagrał do Pedriego który był Sam,nie zablokował podania na skrzydło od Busqetsa czy jak Lewy był na skrzydle i zagrał do Dembele to zespół by tych bramek strzelił więcej.

2

Jeśli chodzi o podania to Lewandowski podejmuje dzisiaj złe decyzje.

2

Frenkie zasłużył na gola, najlepszy nasz zawodnik dzisiaj.

1

Xavi wyjaśnia sędzinę aż główny musiał podejść:D

0

Chłop nie zainteresowany piłka chwyta Balde i nie ma karnego xD

0

Frenkie świetny mecz

0

@Nano22 Mi się wydaje że chcę oglądnąć końcówkę meczu PSG i podziwiać Messiego.

4

Messi z główki słupek

1

@Janiama Cooo?
Brzmi jakby nasz zespół bez Lewego był średniakiem La Ligi.
Lewy gra świetnie ale nie ciągnie za uszy całego zespołu bo nie ma takiej potrzeby.
Większość zawodników z kadry gra wyśmienicie i jako drużyna jesteśmy na co raz wyższym poziomie.

13

Leo już 7 asyst w 7 meczach. Wydaje się bardzo dużo ale tych asyst mogło być znacznie więcej.Kosmos

4

Messi już powinnien mieć że 3 asysty/asysty drugiego stopnia. Piękne są tego jego pasy jak do Alby za najlepszych lat.

1

Mój kupon jest na doskonałym kursie do przegranej przez Dortmund a jest tysiak do wyciągnięcia...
Czemu ja się daje nabierać na tych piłkarskich impotentów.

1

Kurs na co najmniej dwie bramki Sevilli był aż 3.0 :)

1

Już sobie dawno odpuściłem stawianie na Napoli ale ten Dortmund nadal mnie czasami kusi a kończy się zawsze tak samo...

0

@Kgorecki2500 No mi się to nie podoba.
Zamiast oglądać futbol to oglądamy przedłużanie gry, udawanie fauli, tracimy czas na dyskusję z sędziami.
Zamiast drużyny walczyć czysto sportowo to specjalnie skracają czas na grę.
W innych sportach jakoś zatrzymują czas i jest dobrze.

0

Niby sędzia doliczył aż 6 minut w meczu Valencia- Rayo ale to naprawdę mało.
Moim zdaniem tam powinno być co najmniej 10.
Mnóstwo fauli, żółtych kartek w tym za przedłużanie gry, 6 zmian piłkarzy,przerwa na picie, sporo różnych których wykonanie też trwa.
Trzeba jak najszybciej wprowadzić zatrzymywanie czasu.

1

@MesQueUnClub96 Wina Comana i Sane :D
Czyli potwierdzasz że indywidualnie Lewandowski sam mało co zrobi.
Real bez Benzemy nie istniał w ataku.

0

@Gall Trudno powiedzieć.
Lewandowski od zawsze był typową 9 na którą grał cały zespół natomiast Benzema miał całkiem inną rolę gdy grał długie lata z Cristiano. Portugalczyk był wtedy najważniejszy a Karim był tylko wsparciem.
W primie wolałbym Francuza ale na przestrzeni całej kariery chyba minimalnie lepszy był Lewandowski

1

@VeB10Ronnie To powiedz to trenerom którzy grają takimi napastnikami jak np.Gabriel Jesus,Morata,Gerard Moreno,Aspas,Firmino,Benzema,Ben Yedder i mógłbym tak jeszcze kilkunastu wymienić i to tylko biorąc pod uwagę aktualnych graczy.
Najwyraźniej trenerzy z topu się nie znają.
Jesteś zwykłym ignorantem który żyje statystyką goli z flashcore.

1

@MESSIah16 Brak mi już słów na tą głupotę.
Wolę mieć napastnika który strzeli 15 bramek dołoży 10 asyst i będzie robił robił różnice dryblingami i często cofał się po piłkę niż takiego co walnie 30 bramek.
Tak trudno zrozumieć że są różne typy napastników?
Np. Jesus w tym sezonie jak na razie ma 3 bramki a jest top5 graczem PL

1

@MesQueUnClub96 Moja wina że idioci za 20 lat będą patrzeć tylko na gole.
Trzeba patrzeć na wszystko, jeden napastnik będzie robił różnice na boisku golami a inny dryblingami czy asystami.

3

@MESSIah16 Dla napastnika to wszystko?
Co za brednie, jeśli oceniamy kto jest lepszym piłkarzem a nie ich skuteczność to wszystko ma znaczenie bo napastnicy mają różne cechy, silne i słabe strony i często inne zadania na boisku.
Wiele kluczowych bramek?
To znaczy ile?

5

@MESSIah16 Gole to nie wszystko.
Podaj inne statystyki,asysty, dryblingi, kluczowe podania.

9

@Zoker Odwołają całkiem ligę bo nie będzie dla kogo grać.

0

To jest kurła żart.
Na cztery dzisiejsze kupony trzy skończyły bez jednego zdarzenia. Z każdego był lekko ponad tysiak do wyciągnięcia a tak to z każdego 44zl tylko.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUxNDc5NjkwMDq0wdTFyOSGkdR271Y%3D

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUxNDkwNTcwMDqULRIgMgheRjllHmI%3D

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUxNTA3OTQwMDrOuzLQEZdGbuSY43k%3D

0

Ach brakło jednej bramki i tysiak by siadł a tak to tylko 44zl,no nic jeszcze 3 kupony w grze. Przynajmniej jestem pewny że dzisiaj jestem już 4 złoty na plusie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUxNDc5NjkwMDq0wdTFyOSGkdR271Y%3D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?