Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JaroCoach Chodzi o odejście Depaya.
0
@daniel32778 Alba pewnie mógłby być zmiennikiem gdyby nie jego duża pensja moim zdaniem. Sam Hiszpan będzie chciał grać regularnie przed MŚ więc pomysł wypożyczenia jest niezły.
5
Puig Golazo!!!
4
Alba to legenda Barcy i naprawdę jeden z najlepszych lewych obrońców w historii ale Barca powinna się go pozbyć lub zrobić z niego zamiennika już dawno temu.
Nadal potrafi zaliczać świetne występy ale też potrafi nie dojeżdżać.
Jak odejdzie to w końcu możemy powiedzieć że rewolucja w obronie po tych kompromitacjach dobiegnie końca.
1
@Emhyr Chyba nie wierzysz w to że Barcelona nie ściągnie drugiego LO.
0
Widzę że Alemany już na grubo leci.
Prędzej się spodziewałem odejścia Pique czy MATSA w tym okienku ale na pewno nie Alby.
0
Jaką Alba ma pensję?
0
Naprawdę bardzo dziwi wypożyczenie Alby,nie spodziewałem się takiego ruchu.
Ludzie się dziwią dlaczego Alonso jest potrzebny.
28
Messi co piły posyła dzisiaj, żaden zawodnik na świecie nawet KDB nie notuje tak seryjnie zagrań po prostu z kosmosu.
Messi z asystą, najlepszy zawodnik na boisku.
0
Ale Haalandzik nabije punktów w fantasy na potrójnym kapitanie.
0
Trzeci lewy obrońca akurat jest jak najbardziej potrzebny.
Wiemy jaki jest Alba a Balde mimo bardzo dobrego początku będzie miał wachania formy ponieważ jest bardzo młody, fajnie jakby zebrał bardzo dużo minut ale nie można na nim opierać lewej obrony.
0
@paweldunajecfcb Dobrze ale bez szału jak na niego.
Wykreował kilka świetnych okazji i strzelił w słupek.
11
Real nie wygląda jakby miał to wygrać czyli można już dopisać im trzy punkty.
0
@Seledynowy Antony jest kilka lat młodszy co ma ogromny wpływ na wartość
0
@Pedri16Future Pewnie chodzi o to że nie podał do Dembele w dobrej sytuacji.
1
Szczerze nie wierzyłem że MATS może wrócić na swój poziom.
Myślałem że jego forma jest spowodowana głównie kontuzją kolana którą miał i jej skutki są nie do końca odwracalne np. inny sposób wybijanie się z nóg.
Marc w poprzednich nie grał źle ale nie był wartością dodaną i trzymanie go u nas wydawało się bez sensu patrząc że można na nim sporo zarobić.
Oczywiście trochę za wcześnie na wyciąganie wniosków ale jak na razie 3 mecze w lidze i we wszystkich był wyśmienity.
MATS w formie może być najlepszym bramkarzem na świecie.
3
Antony to świetny piłkarz ale 100mln to gruba przesada.
Jak dla mnie jego wartość jest ciut większa jak wartość Raphinhi, jakieś 70-75mln.
0
@Firestone Np tutaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12145804#comment-12145804
Widziałem tego jeszcze trochę ale nie mam zamiaru szukać i wklejać linków.
Komentatorzy też podczas meczu porównali gola Lewego do gola Suareza.
27
Porównywanie tego gola Lewego do piętki Suareza to jakaś abstrakcja.
Robert zagrał piętką i przy odrobinie szczęścia piłka odbiła się od obrońcy i trafiła do siatki.
Natomiast Suarez idealnie wyczuł moment i perfekcyjnie uderzył piłkę na dodatek ją podniósł co miało bardzo duże znaczenie,nadal nie wiem jak to zrobił.
Gol kosmiczny.
2
Barca daje zarobić
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQwNDg5MzQwMToYHZcMw6j0wxqzWRc%3D
300zl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjQwNjQzMjkwMDoJTYW2RdyQgrEpzAE%3D
70zl
1
Ale mnie wkurza Cwiąkała któryś raz tym gadaniem o tym że w poprzednim sezonie nasz najlepszy strzelec miał tylko 12 goli...
No tak ale w drugiej części sezonie na 9 grał głównie Auba i gole się rozłożyły.
1
Lewy nie podał bo go boli Wielki Pan Dembele.
6
Raphinhia piłka CUDO!!!
Brawa dla Lewandowskiego,w końcu mamy napastnika ale tą bramkę w 80% zrobił Brazylijczyk (wyliczone ze wzoru Hajty)
0
Kounde jednak na prawej
0
Foyth kontuzja upadł na kolano.
Nie wygląda na coś poważnego ale myślę że kilka tygodni go nie będzie.
3
Barca Athletic z pierwszym golem w sezonie ligowym.
13 minuta 1:0 autorem gola Pedrola.
1
@Pawel13sz Jest na to duża szansa.
2
No to Bournemouth już bez szans po tej 9 bramce.
0
@sonek No nie do końca bo kupon puszczony 3 razy :D
1
City wyrównuje.
To było do przewidzenia.