Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak dla mnie najlepsi w tym meczu to(kolejność nie przypadkowa):
Gavi
MATS
Kounde
Eric
Raphhinia Lewandowski
Warto tez wyróznić dobre wejście Roberto i Frenkiego
1
Bardzo dobre wejście dziś FDJ.
Brawa dla Holendra.
0
Czemu Lewandowski nie podał?????????
Teraz to dopiero FDJ miałby patelnie.
8
Już wiemy dlaczego Balde gra w podstawowym xD
2
Messi druga asysta w meczu znowu świetna piłka do Mbappe.
Geniusz.
2
To nie Dolberg tylko Rakitic 20 lat młodszy.
0
@Firestone Taka różnica że wtedy wynik był 0:0 a pierwszą bramkę przeciw takim drużynom najtrudniej trafić.
2:0 przeciw takiej Sevilli to naprawdę dobry wynik.
3
Przypominam że w meczu z Valladolid Lewandowski też powinnien podać do Dembele i Francuz byłby sam na sam a kończył sam i popsuł akcję.
Wtedy takiej krytyki nie było bo Polak Rodak.
0
@Janiama Rozumiem jakby to była 70-80 minuta ale to tylko była 45 minuta więc bez przesady.
Polak też w tym meczu jakoś dużo nie biega np w porównaniu do Dembele czy Gaviego więc ma siły.
6
Najgorsze po pierwszej połowie:
-Lahoz
-jakość dźwięku transmisji.
2
Messi zanotował asystę przy pierwszej bramce PSG.
Wyprowadził akcje a potem idealnie zagrał do Mbappe a ten świetnie wykończył.
0
@Striker No nie do końca.
Okazje do podania miał jeszcze przed polem karnym więc Polak musiałby uderzyć zza pola karnego bo by go mogli dogonić a tak to nawinął rywala i w wjechał w pole karne.
5
Lewandowski też nie trafił w takiej samej sytuacji więc nie rozumiem narzekania na Dembele
Zrobił wszystko idealnie do momentu strzału.
Inna sprawa że mógł podać do Roberta ale Polak też nie miałby pustej bramki więc też to nie byłaby pewna bramka.
1
Nie było spalonego,Kounde powinnien to trafić.
0
@Firestone Co za głupie porównanie.
Pedri też tak nie biega. To nie kwestia zaangażowania tylko charakterystyki zawodnika.
0
GAVI jest dzisiaj kluczowy.
3
Lewandowski miał bardzo dużo czasu.
Super piłka od Kounde.
0
Leo Messi z kolejną asystą w lidze.
0
@Croocers Co by nie mówić to jednak nie trafił w świetnej sytuacji.
3
Co Busi chłopa zgubił samym przyjęciem.
6
Dobra próba Brazylijczyka.
4
Raphinhia gol!!!!
Świetny rajd Dembele.
0
Pamiętacie że była informacja o tym że Lahoz niby miał skończyć karierę.
Czemu to się kurła nie sprawdziło.
2
Co taka słaba jakość audio?
0
@Striker Sprawdzał wyniki meczów i zobaczył herb Realu,nie ma co się dziwić.
0
@KlonaZepan Nie chodzi mi tu o Barcelonę tylko o relacje Atletico-Griezmann.
Rozumiem jakby grał tragicznie ale on by normalnie grał od początku prawie w każdym meczu i co powiedzieli mu: No Griezzmann sorka nie grasz tylko dlatego bo zgodziliśmy się na kwotę o troszkę za dużą. . Oni nie chcą się go pozbywać, chodzi im wyłącznie o obniżenie kwoty.Tu nie chodzi o jakieś zawrotne kwoty tylko o jakieś kilkanaście milionów
0
@anxted Oczywiście że jest przeciętniakiem ale nadal może się łapać do podstawowego składu.
Przecież Atletico doskonale wiedziało jak Griezzman grał beznadziejnie w Barcelonie a mimo to chcieli go i zgodzili się na 40mln. Myślisz że Griezzman by tam wrócił gdyby wiedział że będzie grał po 30 minut.
0
Atletico chciało obniżyć cenę za Griezzmana.
Ciekawe o ile, nawet jakby chcieli dać tylko 20 mln to trochę słabe że tak traktują zawodnika który przez wiele lat był ich najlepszym zawodnikiem byle by zaoszczędzić jakieś grosze.
2
Jestem ciekaw co na to Griezzman że go wpuszczają tylko na 30 minut.
W końcu straci chyba cierpliwość, ściągnęli go bo chcieli a nie że musieli a Francuz myślał że będzie piłkarzem podstawowym.
To też może wpłynąć na jego rolę w reprezentacji podczas mundialu.
2
Betisowi nie chciało się biegać już pod koniec mimo że przegrywali,Real sobie bez presji piłkę rozgrywał.