0

@Uukasz_93 Przecież sam kończył.

3

Lewy na 6 setek strzelił jedną bramkę przez dwa mecze i umówmy się że tą dzisiejszą Bramkę to dostał w prezencie od kolegów.

0

Pięknie złapałem Barcelonę z handicapem do połowy dwie minuty przed czerwoną.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjYwNTE4NDgwMDpjsk2S3C_BuqUmnX8%3D

5

Piękna akcja.
Dembele pięknie znalazł Pedriego ten od razu do Balde który zagrał tak że nie jeden nasz piłkarz mógł to skończyć, później Lewandowski dokonał tylko formalności.

1

Co za symulacja xD
Lekkie położenie ręki nawet nie jestem pewny czy na twarzy ale na pewno nie uderzenie

0

@BartqRKO

15

Dembele po ślubie zaczął grać swój najlepszy futbol,strach pomyśleć co będzie teraz po narodzinach córki.
Złota piłka Loading...

1

@piterheh86 Na pewno bym nie stawiał na Dortmund bo z nimi nigdy nic nie wiadomo nawet jakby grali z Wieczystą Kraków.

3

@BartqRKO Skala talentu też była ogromna. W pierwszym zespole nic wielkiego nie pokazał choć pierwszą Bramkę strzelił już w pierwszej kolejce i to chyba właśnie z naszym jutrzejszym rywalem
Munir przechodził bardzo szybko przez La Masie,też były duże nadzieje związane z nim bo grał się świetnie w młodzieżowych drużynach.

1

@VamosRakieta Antwerpia i Osasuna to moje ulubione drużyny w tym sezonie jeśli chodzi o bukmacherke.

1

@Emhyr Jeśli Busi naprawdę ma odejść po tym sezonie to dobrze by było mieć jego następcę już w styczniu i go powoli wdrażać.

1

@Transu96 Nie musiałem klikać w link żeby wiedzieć jaka wspaniałość się tam kryje.

12

Kiedyś na czacie Fortuny gościu pudsumował idealnie bukmacherke.
Ktoś wrzucił kupon i zapytal co o nim myślą na to gościu odpowiedział że jakby umieli myśleć to by ich tam nie było.

4

Nie ma to jak mieć 4 zdarzenia każdy po kursie lekko ponad 3 i każdy wchodzi a dołożyć do tego X2 na Lazio po kursie 1.28
Dałem to zasrane Lazio bo brakowało mi do bezpiecznego kuponu bardzo niewiele.

0

Ach brakło tylko zwycięstwa Szachtaru, za dwie dyszki było 2,1k do wyciągnięcia a tak to tylko 88zl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjU3NTkxNDgwMDoYbyig20FZ4jvIA28%3D

0

Już wiadomo u kogo trening przechodził Gavi. Bez niego nie byłby teraz tak wielki.


0

@ciema Opis pasuje ale akurat nie miałem tego na myśli.

14

"Gra nie ma znaczenia, najważniejszy jest wynik"

Największa bzdura jaka może istnieć.
Jeśli to prawda to po co oglądać mecze?
Po co męczyć swoje oczy paskudną grą, lepiej sprawdzić wynik na flashcore.
Barca Guardioli czy Luisa Enrique rozkochała kibiców głównie stylem gry a potem dopiero przyszły wyniki.
Futbol ma dawać radość,jaka to przyjemność patrzeć jak twoja drużyna się męczy przez 90minut a potem strzela farfocla?

2

@Image Lewego można wytłumaczyć?
Mial trzy klarowne 100% sytuację i nie wykorzystał żadnej,Upamecano nic do tego nie ma.

5

@analitykTaktyki Pedri wyglądał dziś jak profesor, był nieuchwytny,momentami bawił się z piłkarzami Bayernu.
Zmarnował dwie setki ale to też były sytuację wypracowane w części przez niego.
Jakby trafił chociaż raz to występ byłby na poziomie najlepszego pomocnika na świecie.

9

Wynik wynikiem bo ten mógł być zupełnie inny ale dzisiaj chciałem przede wszystkim zobaczyć w jakim miejscu jest Barcelona.
Jestem wkurzony że względu na brak skuteczności ale naprawdę można być zadowolonym patrząc na naszą grę.
Graliśmy bez kompleksów, zdominowaliśmy środek pola grając 18 i 19-latkiem, kreowalismy sytuację a nasza gra w obronie w pierwszej połowie była świetna i prawie bezbłędna.
Najważniejsze to wygrać teraz z Interem a na najlepszych jeszcze przyjdzie pora w tym sezonie.

4

Gra dużo lepsza niż wynik a graliśmy na mega trudnym terenie.
Jak zagramy tak jak w pierwszej połowie na Camp Nou to nie wierzę że nie strzelimy 2-3 bramek.

2

To że stracimy bramkę z Bayernem było mega prawdopodobne.
Przegraliśmy skutecznością, w pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz setką Pedriego i trzema setkami Lewego.
Było prawie wszystko, zaangażowanie, organizacja gry, pressing, kontrola środka pola,dobre reakcję w obronie.
Niestety przyszedł gol Bayernu i wszystko się zesrało. Przegrana na własne życzenie, cieszy jedynie że potrafimy rywalizować z najlepszymi.

4

Lewy jak widły w gnoju.
Ruszył by do piłki.

1

Nasze setki się zemściły.

4

Barcelona gra Bayern strzela.
Gol z dupy.

0

Hajto jest ułomny pod względem analizy a trawa jest zielona.

3

Cieszy świetna organizacja gry.
Jesteśmy znacznie lepsi w tym aspekcie od Bayernu.
Xavi wygrał to taktycznie na ten moment.

5

Ferran Torres gdyby zmarnował te setki co miał Lewandowski to byłby zwyzywany od najgorszych piłkarzy rodem z ekstraklasy.

0

Z gry jesteśmy po prostu lepsi.
Jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele to takie sytuacje musimy wykorzystywać.
Pedri i Lewandowski grają bardzo dobrze ale Pedri zmarnował setkę a Lewandowski dwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?