1

Dawać jeszcze jedną!!!!!
Możecie przegrać byle by kupon wszedł.

0

@El Plutoninho Ja tam na live puściłem w przerwie dwie bramki Atletico :D do tego over +1.5 w meczu Napoli z Milanem.
Myślę że jest szansa.

2

Dest wszedł na drugą połowę i sprokurował karnego w 51minucie

2

Atletico od kilku sezonów notuje regres.
W tamtym sezonie było bardzo źle a w tym nie zapowiada się by było lepiej.
Ciekawe kiedy wywalą Cholo.
Jest ich legendą ale nikt nie powinnien być ponad klubem.

0

@Zoker Jak dla mnie jest różnica między oglądaniem ukochanego zespołu a Realu Madryt.
Po za tym to jest żart.

0

Ładnie Orłowski określił kibiców Atletico:)

3

Można wyłączyć.

5

I tak Góralski zniszczy Messiego na mundialu.

19

Leo znowu pokazuje swoją wartość.
Rozegranie, wyjście na pozycję i skuteczność.
Dziwię się ludzią którzy nie chcą jego powrotu.
Nie ma takiego drugiego zawodnika który oferuje tak wiele.
Mogą być świetni dryblerzy,asystenci czy napastnicy ale on to wszystko łączy.

2

@Kgorecki2500 Kot prezesa, za chwilę z ruskich nie będzie co zbierać.

0

@okiemtypera_lucaxx95 over1.5 bramki Juve kurs 8.0 też moim zdaniem warto.

1

Peszko anegdota o Smudzie :D

0

@tomek8756 To było ewidentne czerwo.
Uderzenie w pełni świadome z całej siły Łokciem w splot słoneczny. Bardzo niebezpieczny atak wynikający z frustracji.

0

@ElTomas Ja na jednym mam 1.5+ bramki Sevilli a na drugim X2. Btts też pewnie wejdzie.

0

Każdy Chyba liczył że Juve się tym razem przełamie bo lepszej okazji nie będą mieli.
Będą ciężary.

5

Di Maria czerwona xD
Zasłużona całkowicie

0

@PatrychoO Jak dla mnie obie są brzydkie.

0

@Janiama Ja Sona miałem do 6 kolejki i go wywaliłem bo nic kompletnie nie dawał.

0

@Messi1992 To nie pierwszy jego gol z przewrotki w ekstraklasie.
Z dwa lata temu popisał się nie brzydszą przewrotką,chyba grał w tedy jeszcze w Śląsku Wrocław.

0

@VamoSBarca88 Remis do połowy wszedł pięknie po kursie 2.44.

0

@Murazor Krytykuje go za mecz a nie ogólnie jego formę.
Nie tworzę żadnych hiperboli bo te sytuacje były setkami.
Naszym największym problemem była skuteczność a za to głównie odpowiada Lewandowski bo jest naszym napastnikiem tym bardziej że on miał tych sytuacji najwięcej. Pedriemu też się należy krytyka za te dwie setki ale mniejsza ponieważ to on je wykreował w dużej części a i też nie ma takiego instynktu snajpera.

1

bardzo dobry występ Depaya.
Piękny gol i wywalczył gola dla Lewego.

0

@Murazor Czyli jak strzela to trzeba chwalić i się nim jarać a gdy mu nie idzie tak jak w meczu z Bayernem który był dla nas ważnym meczem to mamy go klepać po plecach i udawać że nic się nie stało?
Ach ten obiektywizm w którym jest miejsce na konstruktywną krytykę.

0

@MesQueUnClub96 Nie zmieniaj tematu jeśli nie masz argumentów.

0

@Murazor Była setka,miał piłkę na czwartym metrze prawie na środku bramki i obrońca mu nie utrudniał oddania strzału.

5

Już nie można stwierdzić faktów bo jakiś fanboy Lewego od razu cię zaatakuje a na dodatek wmawia ci coś czego nie napisałeś.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12229141#comment-12229141

0

@MesQueUnClub96 Po pierwsze nie mówię by nim nie grać bo jest lepszy od tych dwóch.
Po drugie miał 3 setki z Bayernem,raz za późno oddawał strzał i go obrońca ubiegł, później miał sam na sam z Nuerem, i oczywiście gdy strzelał głową, wszystko w Pierwszej połowie.
Dziś też trzy setki którą jedną wykorzystał.

0

@Uukasz_93 Przecież sam kończył.

3

Lewy na 6 setek strzelił jedną bramkę przez dwa mecze i umówmy się że tą dzisiejszą Bramkę to dostał w prezencie od kolegów.

0

Pięknie złapałem Barcelonę z handicapem do połowy dwie minuty przed czerwoną.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjYwNTE4NDgwMDpjsk2S3C_BuqUmnX8%3D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?