Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Za Valverde nazywano to pięknym pragmatyzmem xD
3
@AmigoBlancos Ja wcale nie zaprzeczam że ten mecz był przepchany kolanem więc nie wiem o co ci chodzi.
0
BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO ŻE TAK ZAGRALIŚMY.
Ciężko było by zagrać 3 świetne mecze w ciągu tygodnia.Dwa już nie co łatwiej, przypominam że przed nami Inter i Real.
14
@AmigoBlancos W takim katalogu to co drugi mecz byłby meczem Realu Madryt.
0
Valverde często tak wygrywał a zrobiliście z niego fachowca od ligi :D
0
Jak to było nurkowanie według sędziego to czemu nie pokazał żółtej kartki???
0
Już miałem się drżeć że Lewy to tylko na pustaka umie ale to jednak gol Pedriego.
Piękna bramka :)
1
Gavi pięknie ruszył.
4
Myślę że był włam na konto Ikera a Puyol dla beczki kilka słów dołożył od siebie.
18
@Lionel_Messi10 Zasłużone w 100% procentach.
2
@tomek8756 Najbardziej Laboga obiektywny. Ledwo zobaczył jedną powtórkę i już krzyczał że w piłkę było :D
2
Karny to jeszcze nie gol ale zazwyczaj karne się wykorzystuje,na koniec sezonu takie dwa punkty mogą zdecydować o mistrzostwie.
6
Ahhaha ewidentne kopnięcie.
Getafe okradzione.
2
@Kgorecki2500 Być może, spróbuję nawet z handicapem
6
@J4no Przeciążenie łydki.
Na następny mecz będzie gotowy.
1
Można wyłączyć xD
1
@MesQueUnClub96 Proszę o zmianę wyniku w meczu Leicester na 1:2.
0
To co Sevilla po meczu zwalnia trenera jeśli to tak się skończy?
2
Messi co przymierzył.
GOAT!
0
@sendesara Tylko Scaloni po mundialu w pakiecie z Messim.
1
@Jakchcesz Jakby sędziowanie było na nienormalnym poziomie (wczorajsze sędziowanie to norma) to byśmy to wygrali mimo beznadziejnej gry w ataku.
3
@Janiama Raphinhia jak widać nie radzi sobie po lewej stronie, już nie pierwszy raz,na dodatek był ustawiony bliżej środka bramki a nie szeroko.
Dziwi mnie że Xavi go tam daje.
0
@Klimach fan No nie ma prawa tam grać ale pech chciał że Kounde i Bellerin się wysypali,Xavi nie miał wyjścia.
Natomiast Xavi popełnił duży błąd dając Alonso na nisko ustawiony Inter,Balde wszedł i było lepiej.
2
W ostatnich latach nie było pressingu,nie potrafiliśmy zbierać drugich piłek, był chaos w obronie,natomiast był Messi który robił nam grę ofensywną.
Wczoraj pressing był dobry, organizacja gry była na wysokim poziomie, często zbieraliśmy drugie piłki a Inter w ofensywie miał mało do powiedzenia.
Zabrakło kreatywności, dokładności, za mało prostopadłych piłek np. do wychodzącego Gaviego. Dembele mógł mu kilka razy zagrać to wrzucał na pałę a w drugiej połowie większość piłek do Roberto a ten też wrzucał na pałę.
Nasze boki obrony były tragiczne w ataku.
Z tak nisko cofniętym rywalem trzeba grać na jeden kontakt i uderzać z dystansu.
Ogólnie to tragedia w kreacji ale pozostałe elementy nie były takie złe.
Powtarza się schemat z zeszłego roku,przerwa reprezentacja i forma dramatycznie spada, na dodatek kontuzje, najbardziej odczuwalny jest brak Kounde który świetnie sobie radzi na prawej stronie.
Musimy się obudzić i zacząć grać swoje bo potrafimy to robić.
0
@Emhyr Wjechał wyprostowaną nogą powyżej stawu skokowego.
Według przepisów to ewidentna czerwona kartka.
1
Mówi się głównie o golu Pedriego i ręce Dumfriesa.
Dla mnie to skandal że nie było czerwonej kartki po faulu na Busqetsie
1
@Toretto Lucho to po pół roku był już na taczkach wywożony a potem wiadomo jak się skończyło.
1
Brakuje mi gry między Gavim a Pedrim.
Powinni coś poklepać z pierwszej w środku pola między sobą i stworzyć przewagę.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Jak dla mnie było za mało gry Pedri -Gavi.
I całkowicie błędną decyzja Xaviego który nadal daje Raphinhie na lewą stronę.
1
@Marcelinho99 Wtedy to był inny Inter.
A po za tym mecz meczowi nie równy.