Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem jakby Real miał rację ale oni płaczą o sytuacje gdzie sędzia podjął dobre decyzje l.
Iturralde o sędzim w meczu Realu
0
No to teraz trzeba patrzyć na debiut Setiena.
Mimo że u nas sobie nie poradził to nadal dobry trener z fajnym pomysłem na grę.
Oby mu się wiodło, lubię go.
2
Orłowski to obecnie komentatorskie dno.
Pamiętam w tamtym sezonie jak komentował mecz średniaków z La Ligi, fakt był to nudny mecz ale gościu nic nie robił tylko narzekał.
Komentator ma umilić mecz nawet jak jest nudny,po to oni są a tym swoim komentarzem jeszcze bardziej zniechęcał do oglądania tego.
Zero emocji, słaba analiza i interpretacja gry.
8
Madrytowi by pozwolił dokończyć akcję ale jak zaliczyli bardzo groźną stratę to skończył mecz.
Girona by miała okazję na świetną kontrę.
8
@Criss18Barca Fati ma dopiero 19 lat i wrócił po długiej i ciężkiej kontuzji.
Idioci już chcą go sprzedawać.
Najważniejsze żeby znowu urazu nie złapał i chłopak będzie się rozwijał.
To jest przyszłość.
1
@Rust_Cohle Zdecydowanie najlepsza Francuska, Bundesliga jest najgorsza.
Reszta lig różnie,tam już mam swoje konkretne zespoły do obstawiania
2
@MesQueUnClub96 Ale ktoś musi temu Lewandowskiemu dograć dobrą piłkę, wczoraj był to Raphinhia więc sam Lewandowski tego meczu nie wygrał.
1
@Nano22 Nie dzięki indywidualnością tylko dzięki Lewandowskiemu,reszta się nie liczy.
1
@Irmscher10 Pokaż mi gdzie napisałem że odskakuje mu piłka na trzy metry?
Po za tym:
Tylko 32 kontakty z piłką
80% celności podań przy małej ich liczbie
dwa udane dryblingi na pięć prób
Jedenaście strat
Jeden strzał celny, łącznie trzy strzały w meczu
Jednym słowem słabo.
2
Balde mimo że nie wygląda aż tak dobrze na prawej co na lewej to widać że uczy się i wygląda co raz lepiej na tej prawej.
Wiadomo że to nie będzie prawy obrońca ale gra na tej pozycji bardzo mu pomoże i dzięki temu będzie jeszcze na lewej stronie.
4
La Rambla
gdy Raphinhia gra słabo i zalicza asystę:
"Sprzedać ten szrot"
Lewy gdy kopie się po czole i na końcu strzela gola
"bohater!!!"
Trochę powagi albo chwalicie tego i tego albo krytykujecie.
Nie było by trzech punktów gdyby nie oni
Ale grali słabo i trzeba to przyznać.
Proszę nie stosować podwójnych standardów.
0
@Pedri16Future Miał słupek a była to doskonała sytuacja dla tego typu napastnika więc zmarnował sytuację czyli minus do oceny.
Raz zagrał przyspieszające podania za co należy mu się pochwała a tak to był wyjaśniany przez obrońców Valencii.
0
@Encore Czyli ma pozwolenie by cały mecz wyglądać słabo?
1
@Magziu13 @barti_VEB97
JAK GRIEZZMAN W PK!
umiecie czytać?
Chociaż pewnie nie wiecie o co chodzi bo kibicujecie Barcelonie od przybycia Lewego.
2
@Firestone Podania od kolegów to jedno a jego gra to drugie.
Niejednokrotnie Lewandowskiemu odskakuje piłka,dotyka kilka razy piłkę przed podaniem, daje się przepchać obrońcą.
Podobno to grajek na złotą piłkę, jeśli tak to trzeba wymagać czegoś więcej od napastnika Barcelony.
3
Lewandowski w niektórych meczach jak Griezzman w pucharze króla w tej Barcelonie.
Cały mecz gra kupę a na koniec wielki bohater z Polski.
Z jednej strony razem z Raphinhią zdobyli 3 punkty a z drugiej może gdyby cały mecz grali na chociaż dobrym poziomie to Barcelona nie musiała by się tak męczyć.
Trochę jak gaszenie pożaru który się samemu wywołało.
Ludzie o tym zapominają.
Ja oczekuję od naszych graczy równej gry przez większą część meczu i wtedy będzie łatwiej drużynie.
Trzeba tego wymagać bo przychodzą takie mecze jak z Bayernem gdzie Polak nie istnieje na boisku i jeden przebłysk nie wystarcza by uzyskać dobry wynik.
0
@VamosVamos Real Madryt?
Wychodzi na to że Xavi to ukryta opcja Madrycka.
5
Gol Lewandowskiego i asysta Raphinhii uratowały nam 3 punkty.
Nie rozumiem wychwalania głównie Lewego.
Oboje zrobili robotę ale też oboje grali bardzo słabo.
Brazylijczyk asysta i jedna dobra piłka do Pedriego po której Ferran nie trafił po za tym znowu nie popisał się.
Robert był beznadziejny tak samo jak w meczu z Bayernem.
Za długo trzyma piłkę,jak wyjdzie do gry na ścianę albo na skrzydło to dotyka piłkę 2-3 razy zanim poda i akcja traci tempo to samo było praktycznie w każdym meczu u nas.
Suarez był fenomenalny w Barcie bo często grał z pierwszej.
0
@Antimadridista_WR On zagrywał do Piedriego
0
@Danqoo Właśnie to miałem pisać.
Graliśmy na bardzo trudnym terenie.
1
Typowy mecz w Valencii.
Najważniejsze trzy punkty.
0
Weźcie stamtąd Gaviego!!!
1
Raphinha świetna piłka.
1
Gavi ma imunnited xD
Głupota roku
0
@Antimadridista_WR Raphinha świetnie zagrał przecież
0
Jak on wyszedł Jezus Maria.
Szkoda że strzał niecelny
Rzygam już tym komentarzem
3
Najpierw pieprzy że zawodnicy Barcy powinni strzelać z dystansu a jak już Frenkie strzelił to że był to strzał rozpaczy xD
0
Wyjście na pozycję jak Neymar dzisiaj niestety nie to wykończenie
2
@MesQueUnClub96 Messi > reszta świata
1
Leśnemy dziadkowi pozostało odcinanie kuponów
A nie czekaj...