Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
La Bamba jedzie po składzie.
To zazwyczaj oznacza wygraną Barcy.
Już graliśmy Gavim na skrzydle i sobie tam bardzo dobrze radził.
FDJ zagrał bardzo dobrze przeciwko Villareal i dostał pierwszy skład a z Fatim trzeba ostrożnie i pewnie przygotowywany jest na Bayern.
Bardzo fajny skład.
0
Często tak grywaliśmy w zeszłym sezonie i zazwyczaj wychodziło
0
@ranger3120 Będzie spał kucając i nas zniszczy 0:1
5
@hayek Do tego egzorcystę trzeba wzywać a nie stomatologów.
9
@tomek8756 Bo nikt by tego nie kupił jakby było napisane że to papka z grochu.
0
@AlexDark00 Mówię o tym sezonie.
Zagrał 12 meczy i przypominam sobie tylko jeden słaby występ bodajże przeciwko Celcie.
Gdy wchodził w pozostałych od razu drużyna grała lepiej.
1
@Deviler Vini kosztował 45 i trzy lata kopał się po czole a teraz jest bardzo ważny dla Realu.
14
Fede Valverde gra świetnie i jest już topowym grajkiem.Od poprzedniego sezonu notował spektakularny progres ale już jest w tym Realu czwarty rok.
U nas wywala się po niecałym roku Ferrana, Raphinhie,Kessiego, Garcię czy Alonso.
Trzeba cierpliwości bo nie wszyscy potrafią od razu pokazać swój potencjał.
Real potrafił być cierpliwy z Fede czy Vinim a teraz mają dobrych grajków.
Wywalany Frenkie De Jong jest u nas już czwarty sezon i jak na razie gra świetnie.
Jako rezerwowy w większości meczach dawał impuls gdy wchodził a poprzednie zawody z Villareal miał kapitalne. Przy słabej formie Busqetsa może grać regularnie i mieć najlepszy okres u nas.
1
@MesQueUnClub96 Gavi popędził z piłką ale nie on ją odebrał.
0
@Pilka_jest_okragla Przecież laramblowski ekspert stwierdził że jest najbardziej przereklamowanym grajkiem na świecie. Nie znasz się.
2
Jak zwykle było blisko.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjk1NDcwMDUwMTq8WFogfyFuP5ohXRs%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjk1NDYzMzcwNDoJ-e-Pd52GIa6QZ6c%3D
0
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem przy pierwszej bramce to decydujący był Pedri który posłał genialną prostopadłą piłkę.
Druga bramka to głównie zasługa Lewego ale nie można też zapominać o świetnym odbiorze w środku pola,chyba to też był Pedri.
0
Lipsk dawać po wygraną!
2
@MesQueUnClub96 Przecież Lewy w ostatnim meczu strzelał po bardzo dobrych akcjach zespołu.
1
@Pewex Ród smoka fajny ale trochę za nudny. Po oglądnięciu kolejny raz wziąłem się za gre o tron i to jest przepaść,w jednym odcinku dzieje się więcej niż przez cały sezon rodu smoka.
2
Bilbao gra dość wysoko w obronie i myślę że najlepiej wystawić na skrzydłach Fatiego i Dembele. Szybkość Francuza się przyda a Fati bardzo często wbiega za linię obrony, nawet przeciwko nisko ustawionemu przeciwnikowi tak jak we wczorajszym meczu. Ferran troszkę za wolny a Raphinhia woli piłkę do nogi.
1
@Medium Ty myślisz że Messi ogląda wszystkie mecze jakie są?
Barcelone pewnie często ogląda a Mendesa widzi codziennie. Innych pewnie widział sporadycznie więc jak ma oddać na nich głos?
Nie rozumiem tego oburzenia.
2
@Janiama Jak dla mnie KDB powinien być drugi. Gość jest totalnym crackiem.
5
Cieszy mnie najbardziej że nie muszę już oglądać Roberto na boisku.
1
@FcBarcelonaFanMSN Siedem na dziesięć.
4
Frenkie szykowany na Bilbao ewidentnie i bardzo dobrze.
Dzisiaj MVP moim zdaniem
4
Frenkie miażdży.
0
Pomoc rozgrywa napastnik strzela,Kounde broni a skrzydłowi dogrywają i dryblują
Wszystko na swoim miejscu i są efekty.
1
Gdy Barca nie wrzuca na pałę to jest najgroźniejsza.
Tak było jest i będzie.
4
Pamiętajcie to słaby Villareal a wczoraj Elche było potężne.
4
Ferran co porobił wow!!!
0
Lewy to wie co to gra kombinacyjna?
Podanie i wyjście na pozycję to powinnien być priorytet gdy schodzi na skrzydło a nie jakieś marne wrzutki na Fatiego.
20
@Comentateiro Stopy procentowe powinny być podwyższone już dawno.
Gdyby to zrobiono nie musiały być podwyższane tak bardzo.
Po za tym mieszkanie na kredyt nie jest twoje tylko banku,zaczniesz nie spłacać i wylatujesz.
2
Kiedyś wchodziłem w te oceny po każdym meczu,od dłuższego czasu bardzo sporadycznie bo nie oddają nawet w minimalnym stopniu rzeczywistości.
Bardzo spadł poziom i chyba lepiej w ogóle tego nie publikować albo zmienić jakoś format i na pewno oceniającego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika