6

La Bamba jedzie po składzie.
To zazwyczaj oznacza wygraną Barcy.
Już graliśmy Gavim na skrzydle i sobie tam bardzo dobrze radził.
FDJ zagrał bardzo dobrze przeciwko Villareal i dostał pierwszy skład a z Fatim trzeba ostrożnie i pewnie przygotowywany jest na Bayern.
Bardzo fajny skład.

0

Często tak grywaliśmy w zeszłym sezonie i zazwyczaj wychodziło

0

@ranger3120 Będzie spał kucając i nas zniszczy 0:1

5

@hayek Do tego egzorcystę trzeba wzywać a nie stomatologów.

9

@tomek8756 Bo nikt by tego nie kupił jakby było napisane że to papka z grochu.

0

@AlexDark00 Mówię o tym sezonie.
Zagrał 12 meczy i przypominam sobie tylko jeden słaby występ bodajże przeciwko Celcie.
Gdy wchodził w pozostałych od razu drużyna grała lepiej.

1

@Deviler Vini kosztował 45 i trzy lata kopał się po czole a teraz jest bardzo ważny dla Realu.

14

Fede Valverde gra świetnie i jest już topowym grajkiem.Od poprzedniego sezonu notował spektakularny progres ale już jest w tym Realu czwarty rok.
U nas wywala się po niecałym roku Ferrana, Raphinhie,Kessiego, Garcię czy Alonso.
Trzeba cierpliwości bo nie wszyscy potrafią od razu pokazać swój potencjał.
Real potrafił być cierpliwy z Fede czy Vinim a teraz mają dobrych grajków.
Wywalany Frenkie De Jong jest u nas już czwarty sezon i jak na razie gra świetnie.
Jako rezerwowy w większości meczach dawał impuls gdy wchodził a poprzednie zawody z Villareal miał kapitalne. Przy słabej formie Busqetsa może grać regularnie i mieć najlepszy okres u nas.

1

@MesQueUnClub96 Gavi popędził z piłką ale nie on ją odebrał.

0

@Pilka_jest_okragla Przecież laramblowski ekspert stwierdził że jest najbardziej przereklamowanym grajkiem na świecie. Nie znasz się.

0

@MesQueUnClub96 Moim zdaniem przy pierwszej bramce to decydujący był Pedri który posłał genialną prostopadłą piłkę.
Druga bramka to głównie zasługa Lewego ale nie można też zapominać o świetnym odbiorze w środku pola,chyba to też był Pedri.

0

Lipsk dawać po wygraną!

2

@MesQueUnClub96 Przecież Lewy w ostatnim meczu strzelał po bardzo dobrych akcjach zespołu.

1

@Pewex Ród smoka fajny ale trochę za nudny. Po oglądnięciu kolejny raz wziąłem się za gre o tron i to jest przepaść,w jednym odcinku dzieje się więcej niż przez cały sezon rodu smoka.

2

Bilbao gra dość wysoko w obronie i myślę że najlepiej wystawić na skrzydłach Fatiego i Dembele. Szybkość Francuza się przyda a Fati bardzo często wbiega za linię obrony, nawet przeciwko nisko ustawionemu przeciwnikowi tak jak we wczorajszym meczu. Ferran troszkę za wolny a Raphinhia woli piłkę do nogi.

1

@Medium Ty myślisz że Messi ogląda wszystkie mecze jakie są?
Barcelone pewnie często ogląda a Mendesa widzi codziennie. Innych pewnie widział sporadycznie więc jak ma oddać na nich głos?
Nie rozumiem tego oburzenia.

2

@Janiama Jak dla mnie KDB powinien być drugi. Gość jest totalnym crackiem.

5

Cieszy mnie najbardziej że nie muszę już oglądać Roberto na boisku.

1

@FcBarcelonaFanMSN Siedem na dziesięć.

4

Frenkie szykowany na Bilbao ewidentnie i bardzo dobrze.
Dzisiaj MVP moim zdaniem

4

Frenkie miażdży.

0

Pomoc rozgrywa napastnik strzela,Kounde broni a skrzydłowi dogrywają i dryblują
Wszystko na swoim miejscu i są efekty.

1

Gdy Barca nie wrzuca na pałę to jest najgroźniejsza.
Tak było jest i będzie.

4

Pamiętajcie to słaby Villareal a wczoraj Elche było potężne.

4

Ferran co porobił wow!!!

0

Lewy to wie co to gra kombinacyjna?
Podanie i wyjście na pozycję to powinnien być priorytet gdy schodzi na skrzydło a nie jakieś marne wrzutki na Fatiego.

20

@Comentateiro Stopy procentowe powinny być podwyższone już dawno.
Gdyby to zrobiono nie musiały być podwyższane tak bardzo.
Po za tym mieszkanie na kredyt nie jest twoje tylko banku,zaczniesz nie spłacać i wylatujesz.

2

Kiedyś wchodziłem w te oceny po każdym meczu,od dłuższego czasu bardzo sporadycznie bo nie oddają nawet w minimalnym stopniu rzeczywistości.
Bardzo spadł poziom i chyba lepiej w ogóle tego nie publikować albo zmienić jakoś format i na pewno oceniającego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?