Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak,szansa była,malutka ale była,w futbolu wszystko jest możliwe ale teraz to już po ptokach.
Szkoda pierwszego meczu z Bayernem bo tam mogliśmy spokojnie to ugrać.
Prawdopodobnie wyjdzie na to że odpadamy przez tych śmiesznych sędziów z pierwszego meczu z Interem.
Za rok się uda.
0
Można wyłączyć.
0
Będziecie oglądać dzisiaj Inter?
14
Przyszły mistrz świata Leo Messi pięknie będzie śmigał w następnym sezonie u nas.
GOAT
0
Inter jutro przegra, my też i w ostatniej kolejce Pilzno wygrywa z Barcą tym samym wywalczając miejsce w LE.
Tak będzie, mówię wam.
1
@Danny Gaucho Nie jest tak źle.
Myślałem że będzie tego więcej
0
@Recha_0684 Mówiłem o formie z Milanu.
0
Moriba zrobił więcej w Barcelonie niż Kessie jak na razie.
Mam nadzieję że wróci do formy.
0
@Coutinho007 Dobrze że gramy już po meczu Interu,w przypadku ich straty punktów to wyjdziemy jak na wojne.
8
@Danny Gaucho Zarzuć statystyką ile drużyn w fazie grupowej LM nie zdobyło ani jednego punktu.
Victoria na razie bez punktów więc może statystycznie muszą zdobyć chociaż jeden :D
1
Inter musi przynajmniej dwa razy zremisować byśmy wyszli z grupy przy naszych dwóch zwycięstwach??
0
@Marcelinho99 Bardziej wierzę że wygramy pewnie z Bayernem niż Inter straci punkty.
Nadzieja umiera ostatnia.
0
@Survier Gavi wygląda że już na następny mecz będzie gotowy a szczęście w nieszczęściu że sobie odpoczął. Roberto to żadna strata bo już Bellerin wrócił, oczywiście życzę zdrówka.
1
@masq Myślę że więcej było takich osób w tym ja.
101
Victorio
Do ciebie wznosimy błaganie
Byś w środę Interowi
Sprawiła lanie.
1
@Emhyr Przecież mamy ogromną szansę na ligę i puchary krajowe.
Szkoda tej LM ale Inter lubi zesrać się metr przed kiblem więc jakieś szansę są.
8
Oczywiście mecz idealny. Pewna wygrana i czyste konto ale trzeba czepiać się Fatiego.
Okej zagrał słabo ale już mówienie żeby zabrać mu numer to jakaś abstrakcja.
Poprzednie dwa mecze miał dobre ale idioci zawsze muszą znaleźć kozła ofiarnego.
0
@El dominatore No raczej nie.
W obronie nieźle ale w ataku tragedia,te jego marne wrzutki i podania do najbliższego.
Dzisiaj przy golu też miał sporo szczęścia bo gdyby nie interwencja obrońcy Pewnie bramkarz by to wyjął, choć brawa za wyjście na pozycję.
1
Zabawnie wygląda Torre jakby go komputerowo zmniejszyli na tym ekranie.
11
Matsowi za bardzo się nudziło Dzisiaj.
Nie miał jak się dzisiaj wykazać.
0
Roberto kontuzja barku to może go zatrzymać na kilka tygodni.
Nie życzę mu tego ale gościu sobie nie radzi w tym sezonie i jak Bellerin już się rozegra po kontuzji to Roberto nie ma prawa grać w podstawowym.
9
Kolano w plecy? To nic groźnego.
Neymar może potwierdzić.
2
Ten drugi komentator gada jakby czytał La Ramble.
5
Niemożliwe że to Torre,to Gavi wrócił ze szpitala
12
DEMBELE Hattrick asyst !
Brawo Ferran świetne wykończenie
1
Wchodzi kolejny rzeźnik trzeba uważać.
7
To powinnien być karny.
Przyjął sobie piłkę ręką.
0
Jakoś mi nie szkoda Garcii
0
Garcia nadal bez kartki
3
Wśród kibiców stworzył się kult Valverde.
Fakt zdobywaliśmy ligę ale mieliśmy genialny skład z Messim na czele.
Niektórzy zapomnieli jak Barcelona wygląda w ostatnim sezonie Ernesto.
Tego nie dało się oglądać,oczy mi krwawiły.
Nie wspomnę o kompromitacjach w LM.