Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealny mecz dla Fatiego by złapać pewność siebie i swój instynkt strzelecki.
Do boju!!!
1
Dembele zrobił wszystko idealnie oprócz decyzji o strzale.
Świetne przyjęcie, bardzo dobre minięcie bramkarza a potem tragedia.
3
Dembele xD xD xD
Za dużo ewidentnie myślał.
1
Jak dla mnie karny ewidentny.
Od kiedy można faulować zawodnika bez piłki nawet jakby nie miał szans dojścia do piłki a moim zdaniem miał tą szansę.
0
Ousmane czasami Neymar czasami Sławomir Peszko
0
@mekston Ferran nie miał aż tak klarownych sytuacji, oczywiście powinnien jedną strzelić tak jak Dembele.
Jednak to Lewy miał pierwszy sytuację i to tą najłatwiejszą.
0
@michal26 Busi nieźle ale jak widzę jak się porusza to mi się niedobrze robi.
W tej chwili to idealny piłkarz na takie zespołu właśnie jak Almeria.
14
Jakby Lewy strzelił z karnego to już było by co najmniej 3:0.
Jak padnie pierwsza bramka dla nas to pójdzie gładko, zawsze najgorsze jest otwarcie wyniku.
0
@AduŚ07 Po co strzelać z dystansu jak mamy przeciętnych piłkarzy do tego a wchodzimy w obrone jak w masło tylko skuteczność jest bardzo słaba
0
Balde na prawej stronie dwa razy musi się zastanowić by ruszyć do przodu.
Gra nieźle i to będzie bezcenne doświadczenie dla niego.
1
Busi w końcu się obudził i zagrał swoją firmówkę, brakowało tego w tym sezonie.
0
No kuźwa.
Mógł to Pique pod lade ładować l.
1
Od kiedy można blokować strzał ręką?
Karny jak nic.
Pique dajesz!!!
0
@kulek22 Ten z numerem 7.
7
Trzeba się cieszyć że żyjemy w czasach gdzie grał Pique.
Pan Piłkarz na zawsze w naszych sercach.
6
@MESSIah16 De Bruyne to taki grajek że trzy pomniki to będzie mało.
Pan piłkarz.
0
@ptrx Lewy jest cienki podobno,o Vinim słyszałem różne opinie.
Natomiast mogę pójść w jakaś hybrydę dokupując jeszcze kogoś
0
fifa 23 new gen
Pytanie do futowców
Co byście zmienili, osobiście bym się pozbył Sorlotha i Danjumy,kto za nich? Budżet 200k
https://www.futbin.com/23/squad/1747108
Gram tym w formacji 4231,Dembele,Son niewymienni
2
@Kuba_1 xD
Jeszcze ostatnio powiedział że może grać na środku obrony, przecież Messi to im tam kariery zakończy
4
Czupo dwie bramki w dwie minuty.
0
@Rewolucja123 Ja miałem btts,no szkoda bo trochę tych sytuacji mieli jedni i drudzy.
Wbrew pozorom fajny mecz do oglądania.
1
Getafe- Cadiz
3 czerwone w ciągu 5 minut :D
0
@esem91 Wbrew pozorom trochę się dzieje.Cadiz ciśnie i parę sytuacji mieli ale Soria broni świetnie.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Grając takich kuponów w ciągu miesiąca około 20-30, zazwyczaj wchodzą średnio dwa, więc prawie zawsze wychodzę grubo na plus.
Owszem,dziele też te zdarzenia na kilka kuponów ale to jak mam więcej czasu, dzisiaj ten kupon skleiłem w 10 minut :D
0
No oczywiście,kupon przegrany po bramce w 86 minucie, Troyes grało drugą połowę jakby 1:0 to było pewne prowadzenie, obudzili się na ostatniej 10 minut a przeciwny bramkarz oczywiście zaczął wszystko wyciągać.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzA4NTM5NDQwMDoluXhfXuixPlOlz0o%3D
3
Brakło jednego różnego xD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzA4NjU4NjUwMDoxukQQ_LlbJGK1DVI%3D
0
@Rewolucja123 Absolutnie,nie ma takiej możliwości.
Troyes to bierze, gladbach utrzymuje wynik i tysiak wpada do kieszeni :D
1
@Transu96 Zobaczymy, będę testował ale i tak traf dobry.
2
Pan Son wleciał z paczki z gwarantowanym IF 85+ :)
1
Pamiętacie mecz Brazylia-Argentyna kiedy covidowe świry przerwały mecz?
Mecz miał przecież zostać przełożony i czemu w końcu go nie rozegrali?
Mecz o pietruszkę ale tak dla zasady powinnien zostać rozegrany.