Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Enrique TOP.
Super się to czyta,oby następne streamy były jeszcze ciekawsze.
2
@priest9999 No faktycznie, całkiem zapomniałem o Mane.
1
Po powołaniu Balde to teraz Barcelona ma najwięcej piłkarz na MŚ.
Kiedyś wydziałem informacje że mamy ich najwięcej razem z Bayernem.
1
CHILE na 10 ostatnich meczy 8 porażek,jedna wygrana jeden remis.
A grali z Koreą, Ghaną, Tunezją,Katarem, Marokiem, Brazylią i Urugwajem, Boliwią i Argentyną.
1
Borek:Kilka elementów jest do poprawy xD
Jeśli kilka oznacza wszystkie to tak
2
xD
I tak wygląda reprezentacja za Michniewicza.
Więcej farta niż umiejętności.
1
Alexis jak pchła przy Wietesce a sobie robi z nim co chce pod względem fizycznym.
8
Konsekwentnie gramy gówno i tak pozostanie.
Za Michniewicza nie zagraliśmy ŻADNEGO kompletnego na dobrym poziomie meczu.
Michniewicz ma farta że Szwedzi byli bardzo słabi i źle przygotowani na baraże a i tak swoje szanse mieli.
20
Enrique jak zwykle TOP !
5
35 minut i Polska bez żadnej składnej akcji,zero schematów do których nie trzeba mieć swoich najlepszych piłkarzy. No jakiś zamysł taktyczny. Wy wiecie jaki ma styl ta reprezentacja?
1
Spokojnie, Czesiu już po meczu wykona kilka albo i kilkaset telefonów i wyniki na mundialu będą.
0
Po 10 minutach wiem że pierwsza połowa to max co oglądne, szkoda patrzeć.
Już teraz bym wyłączył ale wpakowałem się pod kołderkę i jest mi za dobrze,niech sobie meczyk leci w tle.
10
Z jednej strony chce zobaczyć jak gramy z drugiej strony wiem że to będzie zmarnowane 2 godziny życia.
0
@Danny Gaucho No powinnien, Tusk przecież mógł swojemu koledze napisać kiedy wypuszcza rakietki.
6
Messi asysta :)
Ma ktoś linka z bramką?
3
Oczywiście Polacy bronią Lewandowskiego do ostatniej kropli krwi.
Kara się należała ewidentnie.
Lewego odkleiło i to bardzo,taki doświadczony zawodnik a zachował się jak junior.
Takie są przepisy i koniec,inna sprawa że Ancelotti też powinnien zostać ukarany.
Oczywiście te przepisy są złe i należy je zmienić,bo to skandal że sędziowie robią co chcą i nie można nawet pisnąć.
1
@mikke Rozumiem jakby to zrobił ktoś z młodych np.Gavi a nie zawodnik z tak ogromnym doświadczeniem.
Jakoś w meczu z Valencią po starciu z jednym z zawodników zachował ogromny spokój gdy ten się stawiał.
2
Decyzja nie mogła być inna.
Osłabił zespół na trzy mecze, nie rozumiem co siedziało w jego żeby tak wejść w rywala z żółtą kartką na koncie już nie wspominając o gestach , niezła odklejka.
Co raz bardziej wydaje mi się to podejrzane, wolny sylwester sam się nie zrobi.
Szkoda tylko że kary są dawane według uznania i Ancelottiemu nic nie zrobili.
0
@masq Ktoś popełnił błąd i musi za to odpowiedzieć. Jakby ta rakieta nie trafiła w jakiś ciągnik a np w jakieś miasteczko i zginęło by dużo więcej ludzi i spowodowała by o wiele większe zniszczenia?
Nie możemy pozwalać by Polscy obywatele ginęli i nic z tym nie robiono.
2
Myślicie że kiedy Macierewicz ogłosi że to był zamach?
9
Nkunku wypada z mundialu już kolejny Francuz a Dembele nadal zdrowy :D
Ousmanek ostatnio dobrze się trzyma.
53
NIEOFICJALNIE:
Ciągnik który został trafiony nie posiadał ważnego przeglądu i miał niesprawne światła stopu.
Sprawa umorzona.
3
Już to widzę jak ludzie już zaczną panikować i ruszą po makaron i sraj taśmę tłumnie jutro,Bankomaty puste i ogromne kolejki na stacjach :D
Całkiem możliwe że to rosyjskie rakiety które uderzyły tam przypadkowo ale też nie zdziwię się jak to Ukraińcy puścili w swoim interesie.
1
@GeneralXavi Masz to jak w banku:D
3
@Ogorinho1974 Raczej Glik wyjdzie w pierwszym składzie,tak samo jak Krycha. Niestety.
2
@Transu96 Ekipa remontowa siłowni jak przyszła o 10 godzinie to już tam CR siedział, następnego dnia przyszli o 6 i znowu Portugalczyk tam był.
Zatem jak mieli zmodernizować siłownie jak ciągle ktoś tam był?
0
Hahaha to niezła reklama na stronie.
Jakiś filmik z ligi hiszpańskiej i akurat cieszący się Mental w koszulce Realu xD
0
@matelkoveb Niezła próba panie Cristiano.
0
@Transu96 Jędrzejczyk>Ronaldo
1
@Medium Mi to samo tylko że do 500 :(