Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za bramka!!!!!!
0
Meksyk ani jednej dobrej okazji póki co.
Argentyna świetnie w defensywie.
0
Piłka nie wyszła całym obwodem
0
Jaka ulga.
Dawać po drugiego!!!
3
Ale Messi czlapie xD
1
Zawsze Wielki!!!
3
Jezus Maria. Co za parada.
99% bramkarzy by to parowało do boku a on to złapał.
0
Argentyna spięta,nie dziwię się bo to mecz ostatniej szansy.
4
Argentyna Jazda!!!
Po mistrza świata!!!!
0
@MateuszDoniec Nie mówię że nie był jednym z bohaterów ale tytuł tego artykułu daje jasno do zrozumienia że to tylko dzięki niemu Polska wygrała a to nie prawda co sam stwierdziłeś.
0
Christensen BRAWO!!!!
2
Widzę że nagłówek robiący bohatera z Lewego.
Zieliński świetny strzał, piękna obrona Szczęsnego.
Lewy sporo sytuacji nie wykorzystał a strzelił po dramatycznym błędzie Arabii.
Było kilku lepszych od niego.
2
Druga połowa bardzo dobra.
W pierwszej mieliśmy ogromnego farta.
Cash powinnien wylecieć z boiska i ten słabo wykonany karny Arabii.
0
Nie trafił bo patrzył się na piłkę a nie bramkarza.
0
Widać było po minie że nie trafi.
0
Bezmyślne kopnięcie.
Żewłakow płacze a to jest karny.
0
@Bartula Łokieć naturalnie ustawiony xD
1
Arabia nas połknie i wysra dupą.
0
Góralski by jeszcze pod ostrzył na miejscu Casha.
2
@okiemtypera_lucaxx95 szacunek szacunkiem ale teraz nie da się go słuchać.
Mylenie nazwisk to najmniejszy problem.
Szpakowski teraz to ma tylko dobrą barwę głosu do komentowania,reszta leży.
0
@Gwyn On po prostu zna życie :D
0
@Abuk Tylko że Argentyna nie grała takiego paździerzu. Pierwszą połowę mieli świetną, drugą gorszą i pojawiły się nerwy.
2
@kulek22 Przecież to Belg nadepnął.
Gdzie masz oczy?
4
Nadepnięcie ewidentnie.
Dla mnie karny.
1
Belgia kadrowo już jest bardzo słaba.
Większość kompletnie bez formy.
Jedynie KDB coś gra w tej kadrze tylko szkoda że nie dzisiaj.
Thibout zawsze na dobrym poziomie.
Kto tam ma błyszczeć?
Witsel czy Batshuayi?
Obrona bardzo przeciętna a atak nie przekonuje mnie w żadnym stopniu.
0
Właśnie poszedł over 1.5 bramek Kanady po kursie 3.9 za 50zl
1
Co ten Kevin zrobił?
Po prawej stronie była autostrada.
0
Nikt mi nie wmówi że Kanada ma lepszą kadre od Polski.
Michniewicz patrz i się ucz.
2
Beznadziejnie wykonany karny.
Taki sam jak Lewego tylko w drugą stronę.
0
Na początku meczu cisnąłem po trenerze Francji że jakim prawem na boisku jest Girou i Rabiot xD