1

Co za bramka!!!!!!

0

Meksyk ani jednej dobrej okazji póki co.
Argentyna świetnie w defensywie.

0

Piłka nie wyszła całym obwodem

0

Jaka ulga.
Dawać po drugiego!!!

3

Ale Messi czlapie xD

1

Zawsze Wielki!!!

3

Jezus Maria. Co za parada.
99% bramkarzy by to parowało do boku a on to złapał.

0

Argentyna spięta,nie dziwię się bo to mecz ostatniej szansy.

4

Argentyna Jazda!!!
Po mistrza świata!!!!

0

@MateuszDoniec Nie mówię że nie był jednym z bohaterów ale tytuł tego artykułu daje jasno do zrozumienia że to tylko dzięki niemu Polska wygrała a to nie prawda co sam stwierdziłeś.

0

Christensen BRAWO!!!!

2

Widzę że nagłówek robiący bohatera z Lewego.
Zieliński świetny strzał, piękna obrona Szczęsnego.
Lewy sporo sytuacji nie wykorzystał a strzelił po dramatycznym błędzie Arabii.
Było kilku lepszych od niego.

2

Druga połowa bardzo dobra.
W pierwszej mieliśmy ogromnego farta.
Cash powinnien wylecieć z boiska i ten słabo wykonany karny Arabii.

0

Nie trafił bo patrzył się na piłkę a nie bramkarza.

0

Widać było po minie że nie trafi.

0

Bezmyślne kopnięcie.
Żewłakow płacze a to jest karny.

0

@Bartula Łokieć naturalnie ustawiony xD

1

Arabia nas połknie i wysra dupą.

0

Góralski by jeszcze pod ostrzył na miejscu Casha.

2

@okiemtypera_lucaxx95 szacunek szacunkiem ale teraz nie da się go słuchać.
Mylenie nazwisk to najmniejszy problem.
Szpakowski teraz to ma tylko dobrą barwę głosu do komentowania,reszta leży.

0

@Gwyn On po prostu zna życie :D

0

@Abuk Tylko że Argentyna nie grała takiego paździerzu. Pierwszą połowę mieli świetną, drugą gorszą i pojawiły się nerwy.

2

@kulek22 Przecież to Belg nadepnął.
Gdzie masz oczy?

4

Nadepnięcie ewidentnie.
Dla mnie karny.

1

Belgia kadrowo już jest bardzo słaba.
Większość kompletnie bez formy.
Jedynie KDB coś gra w tej kadrze tylko szkoda że nie dzisiaj.
Thibout zawsze na dobrym poziomie.
Kto tam ma błyszczeć?
Witsel czy Batshuayi?
Obrona bardzo przeciętna a atak nie przekonuje mnie w żadnym stopniu.

0

Właśnie poszedł over 1.5 bramek Kanady po kursie 3.9 za 50zl

1

Co ten Kevin zrobił?
Po prawej stronie była autostrada.

0

Nikt mi nie wmówi że Kanada ma lepszą kadre od Polski.
Michniewicz patrz i się ucz.

2

Beznadziejnie wykonany karny.
Taki sam jak Lewego tylko w drugą stronę.

0

Na początku meczu cisnąłem po trenerze Francji że jakim prawem na boisku jest Girou i Rabiot xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?