1

Krychowiak xD
Zamiast to rozegrać.

15

Tata Martina xD

1

I znowu niedokładnie Lewandowski w dobrej sytuacji.

3

Dawać memy z guwniarą z paletkom

0

Genialny Ochoa.
Zrobił krok w bok i rzucił się w drugą stronę.

2

Dla Niemca by trafił.

0

Czesio dzwoń do fryzjera.

1

Messi przynajmniej trafil z karnego.

0

Lewy ostatniego karnego nie trafił xD

0

Jak dla mnie obaj się szarpali i nie powinno być karnego.

7

Jak Argentyna narzuci tempo to Glik na intensywną terapię trafi po dwóch minutach.

0

W końcu jakieś życie jest na trybunach.

0

1

@Janiama Argentyna 5 Arabia 0

15

Do boju!
Pierwszy mecz zawsze jest najważniejszy, oby wszystko poszło po naszej myśli
Mam nadzieję że wygramy i nie damy Arabii żadnych szans.

0

@Patriskos Kiedy nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil...
Dobrze ją Cwiąkała zaorał wcześniej.

0

@draxidox Smuda to jednak pan Trener był.
Jako jedyny ogarnął punkty.

1

@Comentateiro Czesiu zadzwoni on się czuję dobrze w tych klimatach.

2

Doliczanie tylu minut to powinna być norma albo wprowadzić zatrzymywanie czasu.

1

Meczycho się zrobiło niezłe.
Żadna drużyna nie chce stracić 2 pkt bo to jednak dużo

1

@Joe_Pesci co mówiłeś? xD

0

Tak jest karny!!!
Jak strzelą to jeden kupon wejdzie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gwyn Owszem ale jest różnica między faworytem meczu Katar-Ekwador a meczu Anglia-Irak czy Argentyna-Arabia

0

@FcPortoFan1999 Ja też stawiałem na Ekwador ale w moim odczuciu to nie był faworyt. Taki mecz który mógł pójść w każdą stronę,w rzeczywistości poszedł w jedną, słuszną :)

2

Dopiero teraz zobaczyłem wypowiedź Szczęsnego o meczu z Argentyną.
Żenada
Krychowiak po meczu z Chile mówi że tak będą grać, czyli tragicznie.
Lewy na konferencji to potwierdza i wygłasza żeby cudów nie oczekiwać.
I jeszcze koniec Szczęsny, jednym słowem żal na to patrzeć.
Rozumiem stwierdzić że nie jesteśmy faworytem i będzie ciężko ale już dopisywać sobie 0pkt to nie przystoi zawodnikowi w profesjonalnym futbolu, tym bardziej na największej imprezie.
Mentalność żadna, czyli na tym samym poziomie co nasza gra.

1

@Janiama USA Walia 1:1

0

@FcPortoFan1999 No jak na razie to dopiero dwa mecze gdzie był faworyt.

3

Holandia była lepsza a Senegal pokazał się z bardzo dobrej strony i się postawił, Polska miałaby ogromne problemy z nimi
Wygrana zasłużona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?