Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krychowiak xD
Zamiast to rozegrać.
15
Tata Martina xD
1
I znowu niedokładnie Lewandowski w dobrej sytuacji.
3
Dawać memy z guwniarą z paletkom
0
Genialny Ochoa.
Zrobił krok w bok i rzucił się w drugą stronę.
2
Dla Niemca by trafił.
0
Czesio dzwoń do fryzjera.
1
Messi przynajmniej trafil z karnego.
0
Lewy ostatniego karnego nie trafił xD
0
Jak dla mnie obaj się szarpali i nie powinno być karnego.
7
Jak Argentyna narzuci tempo to Glik na intensywną terapię trafi po dwóch minutach.
0
W końcu jakieś życie jest na trybunach.
0
Łapcie pewniaczki na mecz Argentyny i Danii.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzI2MjIyMDgwMTr5wEIBc376JT9Eb1U%3D
1
@Janiama Argentyna 5 Arabia 0
15
Do boju!
Pierwszy mecz zawsze jest najważniejszy, oby wszystko poszło po naszej myśli
Mam nadzieję że wygramy i nie damy Arabii żadnych szans.
0
@Patriskos Kiedy nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil...
Dobrze ją Cwiąkała zaorał wcześniej.
0
@draxidox Smuda to jednak pan Trener był.
Jako jedyny ogarnął punkty.
6
Dzisiaj kuponiki na zielono :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzI1NTYzOTYwMDoEZf51ScTnLtAVTgE%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzI1NTI4OTYwMDrvQLf5CR07MD6i4P0%3D
1
@Comentateiro Czesiu zadzwoni on się czuję dobrze w tych klimatach.
2
Doliczanie tylu minut to powinna być norma albo wprowadzić zatrzymywanie czasu.
1
Meczycho się zrobiło niezłe.
Żadna drużyna nie chce stracić 2 pkt bo to jednak dużo
1
@Joe_Pesci co mówiłeś? xD
0
Tak jest karny!!!
Jak strzelą to jeden kupon wejdzie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gwyn Owszem ale jest różnica między faworytem meczu Katar-Ekwador a meczu Anglia-Irak czy Argentyna-Arabia
0
@FcPortoFan1999 Ja też stawiałem na Ekwador ale w moim odczuciu to nie był faworyt. Taki mecz który mógł pójść w każdą stronę,w rzeczywistości poszedł w jedną, słuszną :)
2
Dopiero teraz zobaczyłem wypowiedź Szczęsnego o meczu z Argentyną.
Żenada
Krychowiak po meczu z Chile mówi że tak będą grać, czyli tragicznie.
Lewy na konferencji to potwierdza i wygłasza żeby cudów nie oczekiwać.
I jeszcze koniec Szczęsny, jednym słowem żal na to patrzeć.
Rozumiem stwierdzić że nie jesteśmy faworytem i będzie ciężko ale już dopisywać sobie 0pkt to nie przystoi zawodnikowi w profesjonalnym futbolu, tym bardziej na największej imprezie.
Mentalność żadna, czyli na tym samym poziomie co nasza gra.
1
@Janiama USA Walia 1:1
0
@FcPortoFan1999 No jak na razie to dopiero dwa mecze gdzie był faworyt.
3
Holandia była lepsza a Senegal pokazał się z bardzo dobrej strony i się postawił, Polska miałaby ogromne problemy z nimi
Wygrana zasłużona.