0

@Danny Gaucho Nie raz trzeba zabrać głos w sprawie która cię nie interesuje.

8

Progaganda sukcesu!!!
Wy naprawdę chcecie by Polski futbol szedł w taką stronę????
Naprawdę chcecie by każde 90 minut reprezentacji było męczarnią i jakimś bieganiem bo grą tego nazwać się nie da???
Futbol od zawsze daje mi szczęście a Polski Futbol odwrotnie i na dodatek obrzydza mi oglądanie piłki nożnej i Dlatego między innymi mam gdzieś tą drużynę i wyniki ich są obojętne.
Sto razy wolałbym bym odpaść grając jak np.Kanada niż prezentować ten paździerz.

Piłka u nas w kraju nie rozwinie się jeśli dalej będziemy trzymać się takiego myślenia.

0

@clyde Ty tak ale @Rewolucja123 wolałby może oglądnąć piękną grę niż awans w takim stylu (jak jakiś był)
Wyraził opinię a ty wyjeżdżasz z pretensjami.

0

@clyde Aż tak cię boli prawda????
Każdy ma prawo do opinii.

1

@Rewolucja123 To nawet nie jest autobus bo przynajmniej by nie było tyle sytuacji Argentyny
Nawet nie wiem jak to nazwać.
To był trucht przez 90 minut od lewej do prawej l.

1

Arabia gol!!!!
Ale fart.

0

@Transu96 Bo Enrique to jest TOP i miał absolutną rację l.

0

Ja bym Grosika wpuścił obok Jędzy.

1

Lewy skasowany jak dziecko l.

1

@Abominacja Polska i Argentyna.
Polska ponieważ ma mniej żółtych.
Jedna bramka Meksyku lub Argentyny i Meksyk odchodzi.

2

Messi okradziony z fantastycznej asysty.

0

Hhahahajahahahahah Jędrzejczyk

To jest komedia

2

2:0
A Polacy bronią i to na dodatek bardzo słabo, macie swój futbol Czesia.

2

Polska gra by utrzymać 0:1 xD
Wstyd

0

Atak wyprostowaną nogą xD
Podolinski odlatuje.

1

Ach ta mityczna obrona Polski.
Fart się skończył

0

@dawid16dkk A kto ci takich pierdół na opowiadał?

2

Acune zamienić z Albą i byłoby po meczu.
Genialne piłki Messiego.

0

Ale wy jesteście obiektywni xD
Uderzenie ewidentne.
Bramkarze już nie mogą robić co chcą w polu karnym

0

Uderzenie w twarz ewidentnie.

0

Nie no Polska tragicznie broni.
Meksyk grał intensywnie z doskokiem.
Argentyna ma bardzo dużo miejsca.

9

Messi co za piła.

0

Argentyna na o wiele większym luzie i bardzo łatwo dostają się pod pole karne.

2

Messi zaczyna show.

0

@klopx Jakiego zachowania?

3

@klopx A kto deptał koszulkę Meksyku? Bo na pewno nie Messi.

0

Ma ktoś linka do bramki Frenkiego?

3

Wynik mnie nie dziwi.
Urugwaj rzutem na taśmę dostał się na mundial i prezentowali się bardzo słabo,po zmianie trenera trochę się polepszyło ale nie za wiele.
Szkoda bo Urugwaj zawsze lubiłem a szczególnie gdy grał jeszcze Forlan.

0

Ale by sobie karniaczka strzelił i MVP zgarnął.

3

Ronaldo potężny wkurw że nie ma go na boisku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?