Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie.
0
Wskakujemy na fotel lidera!!!!!!
2
@Janas11224 Karny ewidentny ale ta czerwona trochę dziwna bo chyba istnieje przepis żeby podwójnie nie karać, przynajmniej tak było.
0
Przerwał dobrą akcje Osasuny bo chciał z Varu skorzystać???????
3
Osasuna dawać jeszcze ze pięć bramek i będę spokojny co do wyniku.
0
@PatrykBarca Skąd ta pewność?
0
Co z tego że prawdopodobnie po tej kolejce Real nadal będzie liderem?
Po klasyku na pewno się to zmieni.
1
@La Pulgaa Duża szansa moim zdaniem.
Oglądałem kilka razy Osasune i grają bardzo dobrze, wyniki mówią same za siebie.
W obliczu braku Modricia i Courtoisa Real będzie miał ciężko. Nie zapominajmy też że była przerwa na reprezentacje a to często przekłada się na formę. Wyczuwam remis.
0
@KlimO Jakie poufne dane?
Tak znany psycholog nie może sobie pozwolić na wypuszczenie takich informacji bo to właśnie są poufne dane, więc na pewno to sprawka CR7.
14
Kevin De Bruyne to drugi najlepszy pomocnik na świecie po Messim.
Belg jest wirtuozem i tacy jak on powinni zdobywać ZP, oglądanie go to sama przyjemność.
8
@Janiama Za każdym razem musisz się przechwalać jak coś ci się trafi?
Wróżenie z dupy a potem robienie z siebie eksperta, pochwal się ile razy się pomyliłeś
9
@Freudysta Dokładnie.
Kiedyś myślałem że Figo był największym zdrajcą ale po oglądnięciu o nim dokumentu to Messi wychodzi na prowadzenie.
Powinni go wymazać z historii Barcelony i udawać że u nas nigdy nie grał.
3
Oglądałem już Osasune kilka razy w tym sezonie i naprawdę nie ma przypadku w tym że wygrali już cztery razy w tym sezonie, przegrali raz z Betisem i raz z Getafe grając w 10 przez większość meczu.
Naprawdę ładny futbol dla oka i przede wszystkim skuteczny.
Abde bardzo dobrze się wprowadził i fajnie oglądać jego lekkość w dryblingu i wydaje mi się że chłopak zrobi karierę na poziomie przynajmniej takiej Sevilli albo Betisu.
Myślę że dzisiaj mogą na spokojnie sprawić niespodziankę tym bardziej że dopiero była przerwa na reprezentacje.
Oby!!!
2
@pioz123 Myślę że na 100% tak wyjdziemy chyba że ktoś się wysypie.
1
Wymagam stylu od naszej drużyny ale nie po przerwach reprezentacyjnych.
Brak kontuzji
Wygrana
Czyste konto
Dobry weekend dla nas.
Teraz wszystkie siły na Inter.
1
Za Koemana na pewno byśmy tu stracili bramkę.
1
Gavi piła marzenie.
0
Spodziewałem się takiego meczu.
Najważniejsze że już zdobyliśmy bramkę.
Niestety tak w ostatnich latach wyglądają mecze po przerwie reprezentacyjnej.
Wygrać to nawet w słabym stylu i zapomnieć.
0
Pique faulował na żółtko ale wcześniej Fati ewidentnie ciągnięty za koszulkę.
5
Leo drugi mecz pod rząd z golem z wolnego.
GOAT
Wracaj królu do Barcy.
1
Lewandowski zrobił tą bramkę ale Fati bardzo fajnie zagrał.
1
@Janiama Mallorca Barcelona 0:4
0
@KlimO Ja nie mówię że zatrudnianie psychologa to zło. Jeśli ma problemy to dobrze że to zrobił.
Chodzi mi tylko o wypuszczenie tej informacji które nie jest przypadkowe i na pewno CR7 maczał w tym palce.
0
Szkoda że na przestrzeni całej kariery Firmino gra w kratkę.
Jakby był regularny to byłby idealnym napastnikiem dla Barcelony moim zdaniem.
4
@Kondziubarca To bardzo znany psycholog i na pewno od tak sobie nie mógł tego powiedzieć. Na pewno Cristiano specjalnie chciał to info wypuścić. Szuka wymówek do usprawiedliwienia dla swojej beznadziejnej gry.
0
@Janas11224 Każdy wolałby mieć niż nie mieć.
Pieniądze mogą wiele zapewnić, szczęście, zdrowie oczywiście nie w pełni. To od człowieka zależy czy umie je dobrze wykorzystać.
0
@FcPortoFan1999 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjczNTcwMTkwMDpogbyRY5dc6vaVTVU%3D
0
Braga gol samobój Pepe
Jeszcze jedna bramka Bragi i kupon siedzi
2
@Pawel13sz Factos.
1
Ostatnio Shick mnie okradł z tysiaka a dzisiaj Soucek z dwóch tysiaków
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMyMjcwNjQ2NDcwMjpmDcr7nOqSDRvD6TE%3D