Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@czółkovsky Niszczy taktycznie?
Ile sytuacji miało Rayo a ile Barca?
Do 30 minuty Rayo z połowy nie wyszło.
Barca przy większej precyzji i dokładności które nie mają nic wspólnego z taktyką wsadziła by ze 3 bramki już w pierwszej połowie
0
@PRINSU Czy ja napisałem że był najlepszy?
Czytaj ze zrozumieniem
Dobry mecz Busqetsa,lepszy był tylko FDJ,MATS
0
@pander110 Gra i to z dobrym skutkiem bo jeden z lepszych na boisku.
0
Przewidywania ekspertów się chyba spełnią.
Barca upadnie za dwa lata.
1
@Encore Słaby mecz?
Może nie wybitny ale był najlepszy w ataku, szczególnie na tle beznadziejnych kolegów z ataku.
1
@Rewolucja123 MATS nam mecz uratował.
Busi bardzo dobry początek,potem przygasł i na koniec czerwo.
Dembele najlepszy z ataku ale też miał bardzo słabe momenty choć powinnien mieć ze 2-3 asysty
Eric faktycznie też spoko mecz.
3
Najbardziej krytykowani przed sezonem MATS I FDJ najlepsi dzisiaj
Najbardziej hajpowani Raphinhia, Lewandowski najgorsi dzisiaj
Los bywa przewrotny.
0
@michal26 Bardzo dobry mecz ale najlepszy to był MATS który dwa razy nas uratował.
0
Na plus dziś
STEGEN
FDJ
na minus
Roberto
Lewandowski
Raphinhia
Alba
Kessi
Reszta przeciętnie
3
STEGEN ILE JA CZEKAŁEM NA TAKĄ INTERWENCJE.
BRAWO!
0
@MesQueUnClub96 Tak ale wykreował też kilka.
Lewandowski czy Raphinhia marnowali i tracili piłki znacznie częściej niż Francuz.
2
Dembele Dzisiaj na tle kolegów z ataku najlepszy.
Najsłabszy Raphinhia i Lewandowski
1
Lewy to tragedia dzisiaj.
Do zmiany
0
@IronSanHybrid Uratował tyłek to Fakt ale nadal chcę zobaczyć jak się konkretnie rzuci do jakiejś piłki.
W akcji Rayo musiał tylko wyjść i skrócić kąt co zrobił bardzo dobrze.
0
@Kacper1432 A no tak, zapomniałem xD
No to wyszedłem na debila:D
0
UWAGA
Dla tych co mówią że gramy "PADAKE" mogę odpłatnie udzielić kilka rad jak nie być bezmyślnym hejterem, lepiej interpretować grę i zdarzenia boiskowe.
Pisać na priv.
0
Trzeba się cieszyć że w końcu jest więcej czasu na grę, 5 minut doliczonych to sporo a gra była dość płynna.
Sędzia nie powinnien przerwać ostatniej akcji ale jakiś postęp jest.
3
Brakuje dokładności szczególnie u Raphinhi i Lewandowskiego.
Najlepszy po pierwszej połowie chyba Busqets.
3
Sędzia się teraz ośmieszył.
0
@QuaReL Padake?
Gramy dobrze, brakuje dokładności ale sytuację mamy.
Rayo zaatakowało raz przez całą połowę.
Śmieszą mnie takie komentarze które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
4
Najważniejsze że nie pozwalamy Rayo atakować w jakikolwiek sposób.
Z przodu coś wpadnie i to nie jeden raz.
1
@PatrychoO Prawie jak McTominay piłkarzami Brentford.
A nie czekaj...
1
@Janiama Barcelona 7 Rayo 0.
1
@Barwindg Owszem
2
Ale ten Rabiot będzie śmigał w tym United xD
ten Hag może myśli że ma dokończyć rozbiórkę klubu a nie naprawiać go
Naprawdę nie rozumiem Holendra pod względem dokonywanych transferów.
Tam z kadry nadaje się może 4 zawodników.
Trener bardzo dobry ale bez odpowiednich transferów to nic z tego nie będzie.
0
Atalanta nie trafia na pustą bramkę z metra, oczywiście tylko to zostało na kuponie :D
1
@Lionel_Messi10 To dobrze dla ciebie że stracili, mają większą motywację bo muszą odrabiać.
3
@Rl9k1nG Jak nie strzelą dwóch bramek do 10minuty to już zacznę pić z rozpaczy z racji straconego sezonu.
1
Myślicie że wejdzie?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI1NDU3MzEwMDpIdWXrbMNHMrVmjSE%3D
0
@VeB10Ronnie Jak Messi zobaczy takiego kibica to na bank przedłuży umowę z PSG.
Nic nie rób a będzie dobrze.