3

@czółkovsky Niszczy taktycznie?
Ile sytuacji miało Rayo a ile Barca?
Do 30 minuty Rayo z połowy nie wyszło.
Barca przy większej precyzji i dokładności które nie mają nic wspólnego z taktyką wsadziła by ze 3 bramki już w pierwszej połowie

0

@PRINSU Czy ja napisałem że był najlepszy?
Czytaj ze zrozumieniem
Dobry mecz Busqetsa,lepszy był tylko FDJ,MATS

0

@pander110 Gra i to z dobrym skutkiem bo jeden z lepszych na boisku.

0

Przewidywania ekspertów się chyba spełnią.
Barca upadnie za dwa lata.

1

@Encore Słaby mecz?
Może nie wybitny ale był najlepszy w ataku, szczególnie na tle beznadziejnych kolegów z ataku.

1

@Rewolucja123 MATS nam mecz uratował.
Busi bardzo dobry początek,potem przygasł i na koniec czerwo.
Dembele najlepszy z ataku ale też miał bardzo słabe momenty choć powinnien mieć ze 2-3 asysty
Eric faktycznie też spoko mecz.

3

Najbardziej krytykowani przed sezonem MATS I FDJ najlepsi dzisiaj
Najbardziej hajpowani Raphinhia, Lewandowski najgorsi dzisiaj
Los bywa przewrotny.

0

@michal26 Bardzo dobry mecz ale najlepszy to był MATS który dwa razy nas uratował.

0

Na plus dziś
STEGEN
FDJ
na minus
Roberto
Lewandowski
Raphinhia
Alba
Kessi
Reszta przeciętnie

3

STEGEN ILE JA CZEKAŁEM NA TAKĄ INTERWENCJE.
BRAWO!

0

@MesQueUnClub96 Tak ale wykreował też kilka.
Lewandowski czy Raphinhia marnowali i tracili piłki znacznie częściej niż Francuz.

2

Dembele Dzisiaj na tle kolegów z ataku najlepszy.
Najsłabszy Raphinhia i Lewandowski

1

Lewy to tragedia dzisiaj.
Do zmiany

0

@IronSanHybrid Uratował tyłek to Fakt ale nadal chcę zobaczyć jak się konkretnie rzuci do jakiejś piłki.
W akcji Rayo musiał tylko wyjść i skrócić kąt co zrobił bardzo dobrze.

0

@Kacper1432 A no tak, zapomniałem xD
No to wyszedłem na debila:D

0

UWAGA
Dla tych co mówią że gramy "PADAKE" mogę odpłatnie udzielić kilka rad jak nie być bezmyślnym hejterem, lepiej interpretować grę i zdarzenia boiskowe.
Pisać na priv.

0

Trzeba się cieszyć że w końcu jest więcej czasu na grę, 5 minut doliczonych to sporo a gra była dość płynna.
Sędzia nie powinnien przerwać ostatniej akcji ale jakiś postęp jest.

3

Brakuje dokładności szczególnie u Raphinhi i Lewandowskiego.
Najlepszy po pierwszej połowie chyba Busqets.

3

Sędzia się teraz ośmieszył.

0

@QuaReL Padake?
Gramy dobrze, brakuje dokładności ale sytuację mamy.
Rayo zaatakowało raz przez całą połowę.
Śmieszą mnie takie komentarze które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

4

Najważniejsze że nie pozwalamy Rayo atakować w jakikolwiek sposób.
Z przodu coś wpadnie i to nie jeden raz.

1

@PatrychoO Prawie jak McTominay piłkarzami Brentford.
A nie czekaj...

1

@Janiama Barcelona 7 Rayo 0.

1

@Barwindg Owszem

2

Ale ten Rabiot będzie śmigał w tym United xD
ten Hag może myśli że ma dokończyć rozbiórkę klubu a nie naprawiać go
Naprawdę nie rozumiem Holendra pod względem dokonywanych transferów.
Tam z kadry nadaje się może 4 zawodników.
Trener bardzo dobry ale bez odpowiednich transferów to nic z tego nie będzie.


0

Atalanta nie trafia na pustą bramkę z metra, oczywiście tylko to zostało na kuponie :D

1

@Lionel_Messi10 To dobrze dla ciebie że stracili, mają większą motywację bo muszą odrabiać.

3

@Rl9k1nG Jak nie strzelą dwóch bramek do 10minuty to już zacznę pić z rozpaczy z racji straconego sezonu.

0

@VeB10Ronnie Jak Messi zobaczy takiego kibica to na bank przedłuży umowę z PSG.
Nic nie rób a będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?